Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Alytuje

UAB „NNL termo“ - Alytus, Marijampolė, Prienai

• Įdomų, dinamišką darbą sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; • Karjeros bei augimo ir tobulėjimo galimybes; • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas; • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo (darbuotojus į/iš darbo vežioja įmonės transportas). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Žilinskis ir Co, UAB - Alytus

-Darbą ilgametę darbo patirtį turinčioje rangovinėje, statybinėje Kompanijoje; -Realias karjeros galimybes; -Stabilų ir konkurencingą atlyginimą; -Nuolatinį tobulėjimą. Telefonas pasiteiravimui - 8 616 81985 - Neringa. Informuojame, kad remiantis 2018-05-25 įsigaliojusiu Bendruoju asme... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Kauno grūdai“ - Alytus

Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Kauno grūdai“ - Alytus

Visas socialines garantijas; Karjeros galimybes, profesinį tobulėjimą jaunatviškame, savo srities profesionalų kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Alytus, Lazdijai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Alytus

- Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius - Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui - Karjeros galimybes - Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius - Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „FurnMaster“ - Marijampolė, Kazlų Rūda, Alytus

Darbą sėkmingai veikiančioje ir augančioje kompanijoje. Profesionalią vadovų komandą ir galimybę įgyvendinti inovatyvias idėjas. Darbo vieta Marijampolė. Kandidatuoti: https://candidate.hr-manager.net/ApplicationInit.aspx?cid=1702&ProjectId=143672&DepartmentId=19020&SkipAdvertisement=true detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Indigroup“ - Alytus

Vadovo lygmens poziciją sėkmingą istoriją turinčioje įmonėje Konkurencingą atlygį, metinius vadovo pozicijos priedus už pasiektus rezultatus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Alytus

darbą tarptautinėje kompanijoje; profesinio tobulėjimo galimybes; pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus. Darbas mūsų padalinyje Alytuje - Santaikos g.26 D. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „S-Form“ - Alytus

- Įdomų ir dinamišką darbą; - Puikias galimybes save realizuoti ir tobulėti. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik į kitą etapą atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4