Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Alytuje

UAB "Sanitex" - Alytus

Specializuotus apmokymus žuvies ir jūros gėrybių srityje; Stabilią ir gerai apmokamą darbo vietą patikimoje kompanijoje; Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; Privalumus perkant Promo Cash&Carry parduotuvėse; Karjeros galimybes motyvuotiems darbuotojams. Jūsų asmens duome... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VA STATYBA" - Alytus

Kvalifikacijos tobulinimo kursai, telefonas, automobilis, priedas prie atlyginimo ir t.t. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "EASTCON AG LT" - Alytus, Druskininkai, Marijampolė

Įmonės prezentacijų vedimo mokymus Suplanuotus reklaminius renginius Profesinį bei asmeninį tobulėjimą ir karjeros galimybes Patrauklią motyvacinę sistemą Galimybę planuoti savo laiką Jeigu nauji iššūkiai Jums yra motyvacija judėti į priekį, laukiame Jūsų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Rosvanta" - Alytus

Pastovų darbą. Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį. Darbo užmokestis 700 eur. (neatskaičius mokesčių) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Miškų pirkimai" - Alytus

Motyvuojančią, konkurencingą atlygio sistemą; Visas socialines garantijas; Galimybę realizuoti savo siekius ir idėjas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltic Bet" - Alytus

Visas socialines garantijas; Papildomą sveikatos draudimą; Draugišką kolektyvą; Lankstų grafiką; Galimybę kelti savo kvalifikaciją ir įgūdžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Alytus

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome: • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; • nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių; • neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; • karjeros galimybes „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje; • draugišką profesionalų komandą, su kuria ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Atticae" - Alytus

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje kompanijoje; Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką; Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros; Profesionalų ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Maristika" - Alytus

* dinamišką darbą draugiškame profesionalų kolektyve * profesinio augimo galimybes * karjeros galimybes * motyvuojančią atlygio sistemą * visas socialines garantijas Gyvenimo aprašymą su nuoroda “Krovėjas-kabinėtojas" prašome siųsti el.paštu Konfidencialumą garantuojame, informuosime t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6