Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Birštone

UAB „Baltic Hewer“ - Birštonas, Alytus, Prienai

Laiku mokamą atlyginimą, Visas socialinės garantijas, Kvalifikacijos kėlimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Ilert GmbH - PLACE TO BE. - Kaunas, Birštonas, Jonava

**You can expect that:** flexible working hours mutually defined ambitious goals good salary structured onboarding, possibility of home office and compatibility of family and work lean digital business processes, no internal e-mail traffic flat hierarchies - quick decisions - open communi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Juodeliai“ - Kaunas, Birštonas, Kazlų Rūda

Darbą atsakingoje, dinamiškoje, tarptautinės prekybos įmonėje Galimybę augti, tobulėti, kurti ir būti unikaliu Darbą jauname, drąsiame ir veržliame kolektyve Galimybę keliauti, susipažinti su skirtingomis pasaulio kultūromis detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Juodeliai“ - Kaunas, Birštonas, Kazlų Rūda

Darbą atsakingoje, dinamiškoje įmonėje; Galimybę augti ir tobulėti; Darbą jaunatviškame, drąsiame ir veržliame kolektyve; Galimybę kurti ir būti unikaliu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Advantus“ - Kaunas, Prienai, Birštonas

- Perspektyvų darbą; - Kuro išlaidų kompensavimą (po bandomojo); - Apmokymus darbo vietoje; - Draugišką komandą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Kaunas, Birštonas, Elektrėnai

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve; Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse; Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose; Darbo užmokestis, atsižvelgiant į tu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nermeka“ - Kaunas, Prienai, Birštonas

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje augančioje kompanijoje; Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką; Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros; Profesionalų ir draugišką kolektyvą; Visas socialines garantijas; Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1