Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Elektrėnuose

UAB „Cgates“ - Elektrėnai

Užsidirbti neribojant savęs; Darbuotis slenkančiu grafiku; Pažinti aktyvų ir įdomų įmonės kultūrinį gyvenimą; Būti Cgates dalimi - dalintis idėjomis ir mėgautis įvairiomis papildomomis naudomis; Tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – nemonotoniš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lietwood“ - Vievis, Elektrėnai, Kaišiadorys

Nemokamą transportą iš Vievio/Elektrėnų Draugišką kolektyvą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Kaunas, Vilnius

- уникальный опыт работы в логистике; - динамичную, активную среду; - активное развитие и возможность роста; - современные условия работы, молодой и дружный коллектив; - бонус к зарплаты. Наш офис находится в г. Вевис, обеспечиваем транспорт с Вильнюса u Каунаса на место работы. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Kaunas, Vilnius

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus ir Kauno); - apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes ( 30 % transporto skyriaus darbuotojų ki... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bauwerk Boen“ - Vievis, Elektrėnai, Vilnius

- 2 pamainų darbo grafiką; - Kvalifikacijos kėlimo galimybes; - Karjeros galimybes. Darbo vieta: Vievis detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hollister Lietuva“ - Kaunas, Elektrėnai, Jonava

• Nuoseklius profesinius mokymus darbo vietoje • Karjeros augimo galimybes • Darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje • Stažuotes ir apmokymus užsienyje Konfidencialumą garantuojame ir informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ - Elektrėnai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Kaunas, Kaišiadorys, Elektrėnai

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Vilnius, Kaunas

- vertingą, įdomią patirtį Jūsų karjeroje; - galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas; - plačias galimybes įsitraukti į Personalo vystymo veiklą; - dinamišką darbo ritmą; - puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus ir Kauno vežiojame); - kompetenciją atitinkantį darb... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Vilnius, Kaunas

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus ir Kauno); - apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes; - motyvuojančią skatinimo sistemą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7