Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Elektrėnuose

UAB „Versina“ - Kaunas, Kėdainiai, Elektrėnai

Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje; Profesinio tobulėjimo perspektyvas; Konkurencingą atlyginimą; Pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas, darbinę aprangą, įrankius ir kitokią įrangą; Atvykusiems iš kitų miestų suteik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MENAR“ - Kaunas, Elektrėnai, Prienai

Mažiau popierizmo – daugiau laiko idėjoms realizuoti Visas reikalingas priemones saviraiškai darbe Mokymai, kursai, seminarai – visas galimybes tobulėti Pedagogams priklausančias atostogas ir socialines garantijas Darbas pilnu etatu O svarbiausia – šiltą mikroklimatą ir draugišką kolektyvą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TELE2“ - Elektrėnai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Vievis, Kaišiadorys

Geras darbo sąlygas; Patyrusiems specialistams atlygis iki 2600 Eur; Lankstų darbo grafiką; Komandiruotes į Belgijoje esantį įmonės servisą; Darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje kompanijoje; Laiku mokamą gerą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finėjas“ - Elektrėnai, Kaunas, Vilnius

perspektyvų ir dinamišką, iššūkių nebijančiam darbuotojui (-ai), darbą, atlygį nuo 2100 eur (bruto) ir didesnį, priklausomai nuo kompetencijos, ir nuo rezultatų priklausančius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INFES“ - Elektrėnai

* Geras darbo sąlygas, konkurencingą ir visuomet laiku mokamą atlyginimą bei priedus prie darbo užmokesčio. * Kvalifikacijos tobulinimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Alpha Consultants“ - Vilnius, Elektrėnai, Lentvaris

visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui; nemokamą gyvenamąją vietą pamainos metu; nemokamas keliones į/iš darbo vietos; motyvuojantį darbo užmokestį; lankstus darbo grafikas pamainomis; įmonės transportą su kuru laisvadienių kelionėms Vokietijoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Elektrėnai

• Draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus; • Patrauklų atlygio bei papildomų naudų (papildomos atostogos, sveikatos draudimas) paketą; • Karjeros augimo galimybes; • Darbą tarptautinėje bendrovėje, šaunią bei profesionalią komandą. Gyvenimo aprašymą (C... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Kaunas, Birštonas, Elektrėnai

- profesinio tobulėjimo galimybes; - apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Kaunas, Elektrėnai, Kaišiadorys

- konkurencingą darbo užmokestį; - įdomią darbo patirtį ir karjeros galimybes; - profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; - profesionalią, į rezultatus orientuotą, draugišką komandą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3