Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

UAB „Ignitis grupė“ - Jonava

- Dirbsi įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje; - Turėsi nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių; - Įgysi neįkainojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją; - Turėsi karjeros galimybes „Ignitis“ įmonių grupėje; - Dirbsi draugiškoje profesionalų komandoje, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lonas“ - Jonava, Kaunas, Kėdainiai

Įdomų, tobulėti skatinantį ir kupiną iššūkių darbą; Nuostabų kolektyvą, su kuriuo rasite bendrą kalbą nuo pirmos akimirkos; Vadovą, kuris užtikrina stabilumą ir tarpusavio pagarbą; Fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Jonava, Kėdainiai, Vievis

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

• darbą stabilioje kompanijoje • priedus už sėkmingus darbo rezultatus • vaikų atlygintiną užimtumą vasaros atostogų metu • nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

• darbą stabilioje kompanijoje • galimybę į (iš) darbą (-o) vykti įmonės transportu • laiku mokamą atlygį bei priedus už sėkmingus darbo rezultatus, Jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), darbo viršvalandžius • socialiai atsakingą darbdavio elgesį... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UMEGA GROUP, AB - Ukmergė, Jonava

- Konkurencingą kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Galimybę mokytis ir dirbti sparčiai augančioje įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „NNL termo“ - Kaunas, Kėdainiai, Jonava

- Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; - Draugišką kolektyvą; - Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne; - Mokymus darbo vietoje; - Nemokamą kavą, arbatą, vaisius. - Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6