Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Jonavoje

UAB „Versina“ - Kaunas, Jonava, Kėdainiai

Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Galimybę mokytis ir tobulėti; Visas darbui reikalingas priemones, įrankius, darbinę aprangą ir kt.; Apgyvendinimo sąlygas; Keliones "į" ir "iš" objekto padengimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dotnuva Baltic“ - Kėdainiai, Jonava

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą. Galimybę tobulėti ir kelti kompetenciją. Darbui reikalingas priemones - telefoną, planšetinį kompiuterį, automobilį su įranga. Karjeros galimybes. Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „IVABALTĖ“ - Kėdainiai, Jonava

• socialines garantijas; • stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • geras darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

HR solutions - Kaunas, Jonava

- Darbo patirtį lyderiaujančioje kompanijoje; - Įvairius mokymus, kurių dėka ugdysite savo profesinę kompetenciją; - Komandiruotes, keliones į kitas pasaulio gamyklas; - Sveikatos draudimą; - Puikų, draugišką kolektyvą; - "Ketvirtines premijas", priklausančias nuo bendrų kompanijos rezultatų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MINGRIDAS“ - Jonava

- Ilgalaikiai ir patikimi darbo santykiai besiplečiančioje, perspektyvioje Bendrovėje - Nuolatinio tobulėjimo galimybės - Tarptautinė patirtis - Darbo aplinka, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; - Socialines garantijos ir priemonės reikalingos d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Ūkininkas Vidmantas Kvedaras - Kėdainiai, Jonava, Kaunas

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą augančioje įmonėje Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį Visas socialines garantijas Darbui reikalingas priemones Karjeros galimybes Kompensuojame kelionės į/iš darbo išlaidas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Ūkininkas Vidmantas Kvedaras - Kėdainiai, Jonava, Kaunas

Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį Visas socialines garantijas Darbui reikalingas priemones Karjeros galimybes Nemokamą atvykimą į darbą ir iš jo įmonės transportu detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „J. E. SPEDITION UND HANDEL“ - Kaunas, Jonava, Kėdainiai

Draugiška darbui atmosfera, nedidelis kolektyvas; Lankstus darbo grafikas; Galimybė išvykti stažuotis į užsienį; Įdomus ir interaktyvus darbas tarptautinėje aplinkoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

HR solutions - Kaunas, Jonava

- Darbą tarptautinėje koorporacijoje su aukščiausiais veiklos standartais; - Aukštesnį už vidutinį darbo rinkos atlyginimą bei premijavimą, atitinkantį patirtį, kompetencijas ir darbo rezultatus; - Kompetencijų ugdymą: mokymus, konferencijas; - Plačias karjeros galimybes; - Puikų, draugišką k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Theca Furniture“ - Kaunas, Jonava, Kėdainiai

Turėsi puikią galimybę įgyti patirties 12 metų Lietuvoje veikiančioje užsienio kapitalo baldų įmonėje ir galėsi tobulėti pirkimų srityje. Be to, savo darbuotojams organizuojame įmonės renginius, nustebiname smulkiomis staigmenomis penktadieniais. Jei nori augti didelėje, šiuolaikiškoje, t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6