Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Vilniuje

ERGO - Vilnius

- geras atlyginimo sąlygas ir stiprią motyvacinę sistemą; - papildomų naudų (papildomos atostogos, sveikatos draudimas) paketą; - draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus; - draugišką, visada pasiruošusį padėti kolektyvą; - galimybę kilti karjeros laiptai... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Revizorius (-ė) - šiandien

UAB EUROVAISTINĖ - Vilnius

• darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti; • atsakingą darbą ir neįkainojamą darbo patirtį lyderiaujančioje įmonėje Lietuvoje; • stabilų finansinį atlygį ir papildomų naudų paketą; • mokymus, asmeninio ir profesinio tobulė... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Vilnius

• Galimybę dirbti 0,5 etatu bei laisvę nuo ofiso rutinos; • Itin patrauklias darbo sąlygas su motyvuojančia priedų sistema; • Progą tapti permainų dalyviu ir apie pokyčius pranešti kitiems; • Nuostabius kolegas, kuriems pramogos ir gera nuotaika yra neatsiejama sėkmingo darbo dalis. Jei ma... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Vilnius

karjeros perspektyvas; galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti. Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Vadybininkas - šiandien

UAB "SAREME" - Vilnius

- patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų; - įdomų ir dinamišką darbą; - lanksčią motyvacinę sistemą; - vidinius ir išorinius mokymus, dalyvavimą parodose; - karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ECOSERVICE grupė" - Vilnius

Patogų darbo grafiką (Pirmadienis - penktadienis nuo 8 iki 17 val) Atlyginimas nuo 650 eur atskaičius mokesčius Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Testuotojas (QA) - šiandien

UAB "Alna Software" - Vilnius

• Darbą šaunioje atsinaujinančioje komandoje, kurioje daugiametė patirtis atvira pokyčiams; • draugišką aplinką, galimybę siūlyti ir įgyvendinti įvairias iniciatyvas; • darbą naujame ofise miesto centre ir galimybę dirbti iš namų; • nesustojantį augimą ir tobulėjimą - galimybę nuolatos eiti ho... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "TOPAZ LT" - Vilnius

Puikią galimybę dirbti ir užsidirbti bei tapti šou biznio profesionalu; Lankstų darbo grafiką; Galimybę pamatyti bei išgirsti pasaulinio lygio atlikėjus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jaukurai" - Vilnius

- skaidrią ir stabilią darbo užmokesčio sistemą; - galimybę profesiškai ir asmeniškai augti; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ "Darbo organizavimas" - Vilnius

- Galimybę užsidirbti iki 1200 eurų per mėnesį! - Kas savaitę atsiskaitymai ( iki 70% * yra papildomos sąlygos). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 259 Toliau »