Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ „LIUKS“ - Kaunas

Įdomų bei dinamišką darbą draugiškame kolektyve, socialines garantijas, nuolatinį darbą, priedus už pardavimus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Game Insight“ - Vilnius

* Darbą pilnu etatu draugiškame kolektyve.
 * Papildomą sveikatos draudimą.
 * Įdomų ir atsakingą darbą;
 * Tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes; * Darbą Vilniaus Tech Parko bendruomenėje. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vilniaus pakuotė“ - Vilnius

• neterminuotą darbo sutartį; • socialines garantijas; • laiku mokamą atlyginimą; • visas darbui reikalingas priemones; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gera augti –personalo atrankos agentūra - Vilnius

Įmonė siūlo​ jaunatvišką ir pozityvią darbo aplinką, įdomų darbą, galimybę augti ir tobulėti dirbant komandoje su patyrusiu vadovu, tolimesnes karjeros galimybes klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GRIFS AG“ - Vilnius

Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes; Darbo aplinką, draugišką veiklai; Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Vilnius

- darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje NT kompanijoje; - stiprią ir profesionalą kolegų komandą; - galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - galimybę dalyvauti įmonės renginiuose; - kurti karjerą ir tobulėti kaip asmenybei; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“ - Kaunas

• Naują, modernų biurą • Nemokamą transportą į darbą • Kavinę, jaukias poilsio erdves • Lankstų papildomų naudų paketą individualiems darbuotojų poreikiams SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Taisyk.lt“ - Vilnius

Suteiksime galimybes užsidirbti papildomai nuo pardavimų. Apmokysime naudotis sistema ir visada patarsime ;) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8