Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


MB "Poška" - Kaunas

Jaukią darbinę aplinką; Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones; Jūsų patirtį ir kompetencijas atitinkantį atlyginimą; Galimybę tobulėti, realizuoti savo gebėjimus ir siekti karjeros; Gerai atliekant pareigas, galimybė tapti svečių namų vadovu; Premijas nuo Jūsų indėlio į... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AS Service" - Vilnius

Derybų klausimas Priklauso nuo rezultatų Su perspektyva didėti detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Silarta" - Klaipėda

Darbo grafikas: Ilgoji ir trumpoji savaitė. Visos socialinės garantijos. Darbas perspektyvioje kompanijoje, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, geras darbo sąlygas, pagarbą kiekvienam darbuotojui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Prisijungti prie stabilios kompanijos; - Puikią galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir prisidėti prie reikšmingų projektų; - Gerą atmosferą, darbo sąlygas ir konkurencingą atlygį. “Mums svarbu, kad Jums patiktų administracinis darbas, kad turėtumėte vidinį norą ir motyvaciją sisteminti in... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Palanga

- Kūrybišką bei atsakingą, nuolatinį darbą draugiškame kolektyve; - Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus; - Darbo poziciją, kuri gali būti startinė tolimesnėje karjeroje! “Jei vertinate administratorės pareigas, kaip puikią galimybę realizuoti norą organizuoti, sisteminti informaci... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB "NT veikla" - Vilnius

- Draugiškas ir jaunatviškas darbo kolektyvas; - Įdomus, dinamiškas, kūrybiškas darbas; - Galimybė realizuoti savo idėjas; - Darbas darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.; - Perspektyva augti, kadangi sparčiai augame ir mes! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "APK" - Klaipėda

Darbą stabilioje ir ilgą laiką veikiančioje įmonėje; Draugišką ir kompetentingą kolektyvą; Visas su darbu susijusias priemones; Laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Solandra" - Kaunas

Jauną, šaunų, kūrybišką ir išsilavinusį kolektyvą. Lankstus darbo grafikas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

- galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - draugišką ir energingą kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8