Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Arsenalas" - Klaipėda

Geras darbo sąlygas Laiku mokamą ir motyvuojantį atlyginimą Socialinės garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ortopedijos centras" - Vilnius

Draugišką kolektyvą; Sąlygas tobulėti; Darbo laikas - pilna darbo diena; Terminuota darbo sutartis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ "Next karta" - Vilnius

Galimybę prisijungti prie draugiško kolektyvo ir šiltos naminės atmosferos; Neterminuota darbo sutartis su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu; Darbo apmokymai; Daug pozityvių emocijų bendraujant su vaikučiais! Visas socialines garantijas; Vasaros atostogos 1 mėn. Spec. kainos paslaugoms darbuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ "Next karta" - Vilnius

Galimybę prisijungti prie draugiško kolektyvo ir šiltos naminės atmosferos; Neterminuota darbo sutartis su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu; Darbas pagal graiką; Darbo apmokymai; Daug pozityvių emocijų bendraujant su vaikučiais! Visas socialines garantijas; Darbas tinka studentams. Vasaros... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VSGA" - Vilnius

♠ Profesionalų, linksmą ir draugišką kolektyvą; ♥ Darbą prabanga kvepiančioje aplinkoje vadovaujant charizmatiškiems vadovams; ♣ Galimybė mokytis, tobulėti ir kilti karjeros laiptais; ♠ Visas socialines garantijas bei darbą slenkančiu darbo grafiku su galimybe suderinti su studijomis, laisvala... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Vilnius

- Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; - Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi?! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

GARANT GROUP - Klaipėda

• Įdomų ir dinamišką darbą; • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas; • Geras darbo sąlygas; • Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Gavaga" - Vilnius

• Labai draugiška,bendraujantį kolektyvą • Išmokinsime maketuoti corel programa • Išmokinsime pilnai tvarkingai pakuoti siuntas • Stabilią darbo vietą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kalba.Lt" - Kaunas

- Įdomų ir dinamišką darbą į darbuotojus orientuotoje ir rezultatų siekiančioje įmonėje; - Darbą profesionalioje, jaunatviškoje ir draugiškoje komandoje; - Visas darbui reikalingas priemones; - Tobulėjimo ir karjeros galimybes; - Galimybę nemokamai mokytis užsienio kalbų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Ukmergė, Jonava

*Puikias darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams pasiekti; *laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą bei visas socialines garantijas; *dinamišką darbą profesionalioje komandoje; *draugiškus ir kompetentingus kolegas bei vadovą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 Toliau »