Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai

Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą; Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes; Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu; Dinamišką darbą profesionaliame kolektyve . detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PricewaterhouseCoopers“ - Vilnius

- Talentingų ir patyrusių profesionalų komandą; - Galimybes imtis iniciatyvos, įgyvendinti idėjas ir siekti karjeros; - Dinamišką, tarptautinę ir draugišką darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Partnerystės Projektai K“ - Kaunas

- įdomų darbą jaunoje, dinamiškoje, veiklioje ir kūrybingoje aplinkoje - visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Siris LT“ - Klaipėda

- 600 - 800 eurų po mokesčių atlyginimą; - Karjeros galimybes biuro administracijoje; - Kvalifikacijos kėlimo mokymus; - Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LIREMA“ - Vilnius

Darbą šiuolaikiškoje, aukščiausius kokybės standartus atitinkančioje ASPĮ; Įdomų ir dinamišką darbą su geriausiais Lietuvoje savo sričių specialistais; Puikios galimybės tobulėti; Konkurencingą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Plieninis skydas“ - Vilnius

-Mes džiaugsimės, galėdami dirbti kartu – užtikrinsime darbo sąlygas ir priemones, apmokymus, pasitikėjimu grįstus tarpusavio santykius ir pagarbą Jūsų asmenybei. -Jums prisidėjus prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmes, mes pasiūlysime patrauklų atlyginimą, darbą draugiškame ir jauname kolek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ „Klaipėdos žingsnis“ - Klaipėda

- Lankstų darbo grafiką; - Darbo galimybę iš namų arba kitos darbuotojui patogios vietos; - Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RASO“ - Vilnius

• Įdomų dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve; • Socialines garantijas; • Pastovų laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Depeksa LT“ - Vilnius

Įdomų, atsakingą, bei dinamišką darbą; Profesionalius kolegas ir draugišką atmosferą darbe; Tobulinimosi galimybes dalyvaujant įvairiuose mokymuose; Darbas slenkančiu grafiku 3 d. į savaitę nuo 10 iki 21 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

OBDeleven - Kaunas

Mes siūlome: • Įdomų darbą ir nuolatinį asmeninį tobulėjimą; • Draugišką ambicingų profesionalų komandą; • Galimybę teikti ir įgyvendinti savo idėjas; • Puikią organizacijos kultūrą; • Atlyginimą nuo 1 084 € (Bruto); • Mokymus, seminarus ir konferencijas; • Įvairius darbuotojų skatinimo ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7