Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "EMP recycling" - Vilnius

Ypatingai dinamišką ir nenuobodų darbą; Kasdieninius iššūkius, kurie nuteikia neįkainojamos patirties; Nuostabų ir draugišką didelį kolektyvą; Saviraiškos galimybes ir galimybę tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Amber staff - Vilnius

• Visas darbui reikalingas priemones; • Komandą, kurioje laikomąsi stiprių sąžiningumo pricipų bendraujant tiek įmonės viduje, tiek su tiekėjais ar klientais; • Darbą orientuotą į ilgalaikį rezultatą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

* Gali dirbti pagal terminuotą darbo sutartį (6 mėn., su galimybe likti organizacijoje); * Esi komunikabilus ir pareigingas; * Panašaus darbo patirtis - privalumas. Daugiau informacijos telefonu 8 656 77610 Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Informuojame... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ham-Log-Gruppe" - Užsienis

Dinamišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje; Apgyvendinimą Vokietijoje; Galimybę periodiškai ilsėtis Lietuvoje; Geras darbo sąlygas; Karjeros galimybes motyvuotiems darbuotojams. Konkurencingą darbo užmokestį; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finėjas" - Elektrėnai, Kaunas, Vilnius

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus ir Kauno); - apmokymą, vertingą patirtį bei profesinio tobulėjimo galimybes; - puikias darbo sąly... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hotel Neris" - Kaunas

Geras darbo sąlygas. Visų socialinių garantijų užtikrinimą. Tobulėjimo ir karjeros galimybes. Maitinimą. Saugų grįžimą namo po 22 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Markėja" - Vilnius

Draugiškas, jaunas kolektyvas Stabiliai mokamas atlyginimas Skani kava Esant poreikiui, galime duoti darbo telefoną ir kitus reikmenis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Big Gain" - Vilnius

Naujasis komandos narys nuo pirmos minutės įsilies į dinamišką viešbučio gyvenimą, kuriame bendraus su įvairių tautybių ir kultūrų žmonėmis, kuriems atstovaus Vilnių bei mūsų viešbutį. Siūlome: - Pamaininį darbą slekančiu grafiku (7:00 - 19:00, trys darbo pamainos, trys laisvos); - Nemokamą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8