Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Įmonės pavadinimas paslėptas - Vilnius

-Didžiulią patirtį vienoje iš lyderiaujančių įmonių; -Draugišką ir ambicingą kolektyvą; -Saviraišką skatinančią aplinką bei šiltą ir draugišką kultūrą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LiTak-Tak“ - Vilnius

- Darbą sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje įmonėje; - Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; - Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų kompetencijos; - Patogų ir saugų transportą į darbą ir namo (darbuotojus atvežame į darbą ir parvežame į Vilnių); - Modernų, erdvų, šiuolaikiškai įrengt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Švaros broliai“ - Vilnius

Draugišką komandą ir mokymus. Nuo darbo rezultatų priklausantį, visada laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; Visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą; Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Newsec advisers LT“ - Vilnius

• Darbą stipriausioje Šiaurės Europos NT kompanijoje • Galimybę tobulėti bei įgyti naujų žinių • Profesionalią kolegų komandą • Darbą moderniame A+ klasės biure „Quadrum“ detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SABELIJA“ - Vilnius

- Konkurencingą ir nuo rezultatų kintanti atlyginimą; - Galimybę greitai augti, kurti ir tobulėti kompanijos viduje (2017m. 31% pirmos pakopos darbuotojų pakilo pareigose); - Darbą aktyvioje B2B (Verslas - Verslui) aplinkoje; - Galimybę išmokti ir dirbti pagal tarptautinius procesų valdymo ir... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Paspara“ - Vilnius

• Patrauklų kompensavimo paketą (įskaitant sveikatos draudimą); • Tobulėjimo galimybes; • Galimybė dirbti 0,5-1 etatu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Tete-a-tete“ kazino - Druskininkai

Sveikatos ir gyvybės draudimas. Už gerus darbo rezultatus mokamos premijos. Bendrovė užskaito darbo stažą sukauptą kitose lošimų organizavimo bendrovėse. Tai leidžia greičiau gauti didesnį darbo užmokestį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- dinamišką darbą, draugišką atmosferą profesionaliame ir jaunatviškame kolektyve; - patogias darbo sąlygas šiuolaikiškame biure; - ilgalaikę karjerą sėkmingoje tarptautinėje įmonėje; - galimybę papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mok... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MONTVEGA“ - Vilnius

Terminuota darbo sutartis; Būti jauno ir vežlaus kolektyvo dalimi; Kvalifikaciją atitinkantį motyvuojantį atlyginimą; Visas darbui reikalingas priemones; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Kvalifikacijos tobulinimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6