Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Apskaitininkas (-ė) - šiandien

UAB „Unlimited Carrier“ - Kaunas

• Karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje. • Malonią, dinamišką darbo aplinką ir draugišką kolektyvą. • Galimybę derinti darbą su studijomis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Apskaitininkas (-ė) - šiandien

UAB „Transporto vystymo grupė“ - Kėdainiai

Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje; Motyvuojantį darbo atlyginimą; Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; Dinamišką ir atsakingą darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Limeta“ - Vilnius

Visas socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes; Darbui reikalingas priemones; Motyvuojančius priedus prie atlyginimo, atitinkančius darbo veiklos rezultatus; Atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą; Darbą nedideliame draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sanitex“ - Kaunas

- Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; - Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų; - Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis; - Galimybę dalyvauti įmonės organizuojamuose renginiuose bei mokymuose. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo apra... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Atsakingą darbą inovatyvioje, iššūkių nebijančioje ir augančioje įmonėje; - Jauną, entuziastingą ir draugišką kolektyvą; - Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Visas reikalingas darbui priemones. “Visi klausimai šioje įmonėje sprendžiami tik konstruktyviu ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TETAS“ - Kaunas

• Mokėsime konkurencingą atlygį; • Investuosime į Tave – Bendrovė apmoka kvalifikacijos ir kitus mokymus; • Augsi savo srities profesionalų komandoje; • Tavo sauga ir sveikata darbo metu – mums prioritetas Nr. 1! • Sveiki ir aktyvūs darbuotojai – mūsų sėkmės garantas, sportuosime ir švęsime k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dreigsas“ - Vilnius

Įdomų darbą, mažą kolektyvą, galimybę tobulėti, priimti sprendimus ir dirbti savarankiškai. Darbas 7.30 -16.30 val darbo dienomis. Praktiškai be viršvalandžių. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Vilnius

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Lankstų darbo grafiką ir visas socialines garantijas; Motyvacinius priedus pagal asmeninius veiklos rezultatus. SVARBU. DARBO VIETA - RUDAMINOJE, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas". Telefonas pasiteiravimui: +370 699 96816. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Atliekų tvarkymo centras“ - Vilnius

• Darbą patikimoje įmonėje; • Laiku mokamą stabilų atlyginimą; • Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5