Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Dehidra“ - Širvintos, Ukmergė

- Galimybę dalyvauti naujo ir pažangaus verslo plėtroje; - Darbą naujame biure; - Ramią atmosferą ir nuoširdžią komandą; - Tobulėjimą profesiniuose seminaruose. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Litradė“ - Vilnius

• Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve; • Dirbsite jaunoje profesionalų komandoje; • Įdomų, dinamišką darbą patikimoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje; • Apmokymus vietoje bei galimybę įgyti patirties. Darbo vieta - Juozapavičiaus g., Vilnius. Atlyginimas - Derybų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Girteka Logistics“ - Vilnius

-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

REDMMAN Limited - Vilnius

Draugišką darbo aplinką; Profesinio tobulėjimo galimybes; Darbo vietą Vilniaus centre; Lankstų darbo grafiką; Galimybę kartais dirbti nuotoliniu būdu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Vilnius

- Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; - Tobulinti savo asmenines bei profesines kompetencijas įmonės siūlomuose vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizon... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Darbintera“ - Šiauliai

-Draugišką kolektyvą; -Darbą stabilioje įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Vilnius

- atlyginimą 823 Eur neatskaičius mokesčių; - puikias darbo sąlygas; - darbui reikalingas priemones; - laiku mokamą atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Obelių grupė“ - Kaunas

Kruopštų ir atsakingą darbą. Profesionalią ir draugišką komandą. Galimybes mokytis bei tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ICECO žuvis“ - Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija

•Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; •Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos; •Visas socialines garantijas; •Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4