Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Ramitrans“ - Vilnius

Geras darbo sąlygas, profesionalią pagalbą ir komfortišką aplinką darbe, darbo užmokesčio didėjimą priklausomai nuo pastangų. Darbas pačiame miesto centre, nemokamas parkingas automobiliui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sanitex įmonių grupė - Kaunas

- profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; - pagalbą ir mokymus iš kompetetingų kolegų; - galimybę dalyvauti įmonės organizuojamuose renginiuose bei mokymuose. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Mantinga“ - Vilnius

- Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve; - Profesinio tobulėjimo galimybes; - Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus. Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacij... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ORTIMA“ - Vilnius

Draugišką kolektyvą; Darbą perspektyvioje, augančioje kompanijoje; Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą; Motyvuojantį atlyginimą ir piedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Kaunas

• stabilų ir atsakingą darbą, su galimybe pratęsti sutartį neterminuotam laikotarpiui; • įvairias papildomas naudas: nemokamas televizijos ir interneto paslaugas, apmokamą telefono sąskaitą ir t.t.; • galimybę augti ir ugdyti savo kompetencijas; • tai, ką vertina mūsų darbuotojai – neformalią ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Utena

Rūpinsiesi efektyviu ir sklandžiu sandėlio apskaitos procesu - atliksi apskaitos dokumentų išrašymą ir priėmimą. Šioje kėdėje matai save? Susisiek tel. 8 618 35982! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4