Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Kaj Madsen Kaunas“ - Kaunas

Darbą draugiškoje ir profesionalioje tarptautinėje danų kapitalo įmonėje; Patrauklias darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo galimybes, darbui reikalingas priemones; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DOVISTA“ - Marijampolė

Jau daugiau nei 250 žmonių dirba mūsų komandoje. Į kiekvieną darbuotoją žiūrime kaip į svarbų įmonės atstovą, rūpinamės darbo ir poilsio sąlygomis, kuriame pozityvią darbingą atmosferą. Nemokama kava / arbata, malonios smulkmenos švenčių proga, konkursai ir loterijos - tai tik dalis to, kuo gyv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LW group“ - Vilnius

• Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį • Profesionalią tarptautinę komandą • Visą reikalingą pagalbą perprantant darbo subtilybes • Įmonės renginius ir biuro naudas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „BALTIC MASTER“ - Vilnius

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- draugišką kolektyvą; - darbą lyderiaujančioje įmonėje; - inovatyvias darbo sąlygas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Vilnius

Tikimės, kad turite finansų, buhalterijos srities išsilavinimą, gebate dirbti Rivilės programa, puikiai dirbate Excel programa, turite panašaus darbo patirties, gerai kalbate ir rašote anglų kalba ir galite atsakingai, kruopščiai dirbti tiek su dokumentais, tiek su žmonėmis, su klientais bendrauj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Panevėžys

- darbo grafiką 8:00-17:00; - atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, ka... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DEGARDA“ - Šiauliai

Darbą visą darbo dieną Galimybė realizuoti save Draugiškas kolektyvas Darbas naujame ofise detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Drinkservisas“ - Klaipėda

Įdomų darbą augančioje įmonėje ir kylančioje rinkoje; Draugišką kolektyvą; Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Kaunas

• Galimybę tobulėti profesinėje srityje, augti bei įgyti patirties stipriame specialistų kolektyve; • Kompetencijų tobulinimą dalyvaujant įvairiuose mokymuose (suteikiamos sąlygos įgyti ACCA sertifikatą); • Savirealizaciją dinamiškoje, tarptautinėje verslo aplinkoje; • Draugišką kolektyvą ir š... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3