Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


HR factory - Kaunas

- Darbą tarptautinėje aplinkoje; - Galimybę mokytis ir augti stipriame specialistų kolektyve; - Kompetencijų tobulinimą dalyvaujant įvairiuose mokymuose (ACCA); - Konkurencingą atlyginimą bei nuo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Vičiūnų“ įmonių grupė - Kaunas

Įdomią ir atsakingą patirtį tarptautinėje kompanijoje. Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Job in Logistics - Vilnius

Visapusišką pagalbą ir mokymus pradėjus dirbti; Geras darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes, sėkmingai tarptautinėje rinkoje veikiančioje įmonėje. Darbo laikas: I-V 08:00 - 17:00 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Biržų žemtiekimas" - Kaunas

•Stabilią darbo vietą stiprioje ir pelningoje įmonėje. •Visas socialines garantijas, tik oficialiai ir visuomet laiku mokamą atlyginimą, kurį sudaro pastovi ir kintama dalys. •Galimybę realizuoti savo idėjas, išreikšti save ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Vilnius

- Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus; - Profesinio tobulėjimo galimybės augančioje modernioje kompanijoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltic Logistic Solutions" - Kaunas

Karjeros galimybes; Dalinį kuro kompensavimą. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sanitex" - Kaunas

Galimybę mokytis iš profesionalų; Realias karjeros galimybes; Visas socialines garantijas. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UA... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HSC Baltic" - Vilnius

Jaunatvišką bei draugišką kolektyvą; Galimybę tobulėti; Geras darbo sąlygas; Socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BNM Finance" - Vilnius

Kvalifikacijos kėlimo kursus; Karjeros galimybes; Darbą sparčiai augančioje bendrovėje; Atlyginimą priklausantį nuo apyvartos; Priedus prie atlyginimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3