Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Accounting experts LT" - Vilnius

- geras darbo sąlygas; - karjeros perspektyvas; - tobulėjimo galimybes - mūsų darbuotojai nuolat žinias tobulina įvairiuose seminaruose ir mokymuose; - jaunatvišką ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Redeka" - Jonava

-Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas; -Socialines garantijas; -Darbo užmokestis, atitinkantis darbuotojo kompetenciją. +37061130559 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AUTOVESTA" - Klaipėda

- Konkurencingą atlygį ir puikias darbo sąlygas; - Kylantį atlyginimą pagal darbo rezultatus; - Profesinių žinių ir įgūdžių tobulėjimo galimybes; - Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Mototoja" - Vilnius

• Darbą stabiliai augančioje įmonėje, jaunoje ir dinamiškoje komandoje; • Puikias darbo sąlygas; • Tobulėjimo galimybę; • Draugišką kolektyvą. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ALI šokoladinė“ - Vilnius

- tapti perspektyvios, jaunos ir draugiškos kompanijos dalimi; - galimybę tobulėti profesinėje srityje; - laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Auteks" - Kaunas

- Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą; - Kolegą, kuris padės įsidirbti; - Laisvalaikio zoną. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "NNL termo" - Kaunas

• Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą sparčiai augančioje logistikos kompanijoje; • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • Mokymus darbo vietoje; • Draugišką kolektyvą; • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius. • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Kaunas

- turite sėkmingos darbo patirties gamybos apskaitoje arba planavime, - siekiate tobulėti gamybos apskaitos srityje ir norite įgyti naujų žinių, - esate imli (-us), analitiška (-as), atidi (-us) ir atsakinga (-as), - pasižymite puikiais komunikavimo ir planavimo įgūdžiais, - turite puikius d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Klaipėda

Savarankišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes, konkurencingą atlygį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo nuomos valdymas" - Kaunas

Darbą pilnu etatu, atlyginimą priklausantį nuo Jūsų sugebėjimų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3