Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


SOMI įmonių grupė - Vilnius

Geras darbo sąlygas, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes. Darbo vieta - Graičiūno g. 22B, Vilnius detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ARADAS - Alytus

•Šiuolaikišką ir draugišką darbo aplinką. •Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes. •Būti energingos, inovatyvios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Visual solutions“ - Vilnius

Darbą aktyviai besiplečiančioje kompanijoje; Galimybę tobulėti ir mokytis; Galimybę diegti naujoves ir prisidėti tobulinant įmonės veiklą; Draugišką ir visada padėti pasirengusį kolektyvą; Konkurencingą darbo užmokestį; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Lytagra“ - Pakruojis

• Priedai kiekvieną mėnesį pagal pasiektus rezultatus; • Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas. Kontaktas: 8 682 63557 Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate AB „Lytagra“ savo asmens duomenis. Vykdydami ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, informu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Vilnius

Galimybę dirbti veržlioje, modernioje ir ambicingoje finansų įstaigoje Iššūkius, tobulėjimą ir kompetencijų auginimą Liberalią atmosferą, puikų ofisą, draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- sveikatos draudimą; - įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje tarptautinėje įmonėje; - galimybę realizuoti savo idėjas ir siekti aukštesnių rezultatų; - įvairius komandos formavimo ir švenčių renginius. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asme... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Kaunas

-darbą gerai žinomoje ir stabilioje bei sparčiai augančioje kompanijoje, -galimybę tobulėti, ugdyti žinias bei darbo įgūdžius. Susidomėjai ir manai, kad esi kandidatas (-ė), kurio mes ieškome, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir dalyvauk atrankoje. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime ti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Lytagra“ - Radviliškis

• Gyvenant Radviliškyje - vežama įmonės transportu į Baisogalą; • Priedai kiekvieną mėnesį pagal pasiektus rezultatus; • Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas. Kontaktas: 8 682 63540 Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate AB „Lytagra“ savo asmens duomenis. Vykdyd... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3