Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Girteka įmonių grupė - Šiauliai

Prisidėti prie vienos didžiausių Europoje logistikos bei tarptautinių pervežimų įmonės kolektyvo; Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų, bei tobulėti su įmonės paskatinimu; Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „F&L Logistic“ - Kaunas

Pas mus rasite: * Draugišką nedidelį kolektyvą * Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą * Bendras išvykas ir šventes * Visas socialines garantijas * Kompetencijos kėlimo ir tobulėjimo mokymus * Atviras galimybes tobulėti * Reikalingas priemones darbui atlikt detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“ - Kaunas

• Idėjų įgyvendinimą, patirties realizavimą ir augimą drauge • Profesinį tobulėjimą, karjeros galimybes įmonės viduje • Daugybę darbuotojų skatinimo priemonių • Modernias darbo sąlygas naujame ofise • Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje Susisieksime tik su atrinktais kandi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sangaida“ - Vilnius

Darbą pilnu etatu; Praktinių žinių ir įgūdžių tobulinimą; Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; Konkurencingą atlyginimą bei visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Interlog Lietuva“ - Klaipėda

- Draugišką, profesionalią atmosferą dirbant su kolegomis iš skirtingų šalių; - Darbą įmonėje su aukštais verslo etikos standartais; - Mokymus, pagalbą bei galimybes profesionaliam tobulėjimui; - Konkurencingas darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Paysera - Vilnius

- Galėsi mokytis ir tobulėti įvairiuose vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, dalyvauti aktualiose konferencijose; - Puikiai leisi laiką su savo puikia komanda - stalo futbolas, krepšinio komanda (2019 m. IT lygos vicečempionai), stalo žaidimų, protmūšių ketvirtadieniai, įvairios šventės, išvykos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Kaunas

Atsakingą, savarankišką darbą, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Akvatechnika“ - Vilnius

atsakingą ir savarankišką darbą perspektyvioje kompanijoje; draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

A.R.Baumilų TŪB "Klasikinė tekstilė" - Kaunas

-socialines garantijas; -laiku mokamą darbo užmokestį; -visas darbui reikalingas priemones; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3