Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Gera augti –personalo atrankos agentūra - Vilnius

Įmonė siūlo​ jaunatvišką ir pozityvią darbo aplinką, įdomų darbą, galimybę augti ir tobulėti dirbant komandoje su patyrusiu vadovu, tolimesnes karjeros galimybes klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Vilnius

- darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje NT kompanijoje; - stiprią ir profesionalą kolegų komandą; - galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - galimybę dalyvauti įmonės renginiuose; - kurti karjerą ir tobulėti kaip asmenybei; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vaikystės sodas“ - Vilnius

Nemonotonišką darbą pažangioje įmonėje; Nuolatinį augimą ir tobulėjimą; Darbo priemonių gausą; Nuolatinius mokymus ir seminarus; Informuosime tik atrinktus kandidatus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SKRAIDENIS“ - Vilnius

Darbo telefoną Laiku mokamą atlyginimą Kvalifikacijos tobulinimo kursus Draugišką kolektyvą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Vilnius

• esi įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą, • turi sėkmingos administratoriaus (-ės), biuro vadybininko (-ės) darbo patirties, • gerai moki anglų bei rusų kalbas žodžiu ir raštu, • esi įgudęs (-usi) kompiuterio vartotojas (-a), • tarpasmeninio bendravimo ir darbo organizavimo įgūdžiai bei gebė... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - draugišką ir energingą kolektyvą; - neįkainojamą patirtį. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų patei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Teltonika“ - Vilnius

Įdomų ir dinamišką darbą; Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kompetencijos; Profesinio tobulėjimo galimybes didelėje įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elektrėnų energetikos remontas“ - Kaunas

Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą didelėje įmonėje; Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką; Geras darbo vietos sąlygas; Įmonės renginius ir šventes; Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „BLEIRAS LOGISTICS“ - Utena

Geras darbo sąlygas; Laiku mokamą atlyginimą; Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Finesta Lithuania“ - Vilnius

• darbą sėkmingai veikiančioje IT įmonėje; • kvalifikacijos kėlimo galimybes; • stabilų darbą draugiškame kolektyve; • galimybę įgyvendinti įvairias inciatyvas įmonės viduje; • motyvuojantį darbo užmokestį; • darbą pačioje Vilniaus širdyje. __________ Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtina... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2