Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "EPS LT" - Vilnius

* darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve * sąlygas augti bei tobulėti * patrauklią darbo vietą, lanksčias darbo valandas * kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį už darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

- galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - draugišką ir energingą kolektyvą; - neįkainojamą patirtį. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

- galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - draugišką ir energingą kolektyvą; - neįkainojamą patirtį. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus du... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - Vilnius

- Darbą sėkmingai dirbančioje kompanijoje; - Karjeros galimybes. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "mogo LT" - Vilnius

Stabilų, įdomų bei savarankišką darbą sparčiai augančioje tarptautinėje bendrovėje; Motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas; Puikią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Klaipėda

• Visas socialines garantijas; • Bendradarbiaujantį, draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Columbus Lietuva" - Kaunas

Darbą tarptautinėje kompanijoje; Puikias darbo sąlygas; Galimybę tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Good one" - Vilnius

- puikias darbo sąlygas ir atmosferą; - jauną ir draugišką kolektyvą; - profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes; - visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PGS group" - Vilnius

• Labai svarbią rolę įmonės komandoje; • Galimybę panaudoti bei ugdyti savo kompetencijas; • Šiuolaikišką, jaunatvišką komandą bei pozityvią darbo aplinką; • Karjeros galimybes; • Darbą moderniame verslo centre su terasa ant stogo. :) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ermitažas" - Vilnius

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2