Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Headex" - Vilnius

- galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; - motyvuojantį atlyginimą; - draugišką ir energingą kolektyvą; - neįkainojamą patirtį. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus du... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "LIT-INVEST" - Vilnius

• Intensyvų bei dinamišką darbą; • Darbo užmokestį pagal turimą kvalifikaciją bei kompetencijas; • Draugišką, turintį patirtį kolektyvą ir jo pagalbą; • Mokymus ir tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ekskomisarų biuras" - Vilnius

Visas socialines garantijas Geras darbo sąlygas ir tobulėjimo galimybes Atsakingą ir aktyvų darbą didelėje paslaugų teikimo įmonėje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Vilnius

Atsakingą, dinamišką, savarankišką darbą, šiuolaikišką darbo aplinką, profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

PJazz Restoranai - Kaunas

- Profesionalią ir draugišką komandą, kuri labai laukia jūsų prisijungiant; - Darbo vietą strategiškai patogioje vietoje Kaune esančiame biure; - Profesinį ir asmeninį tobulėjimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EUGESTA“ - Vilnius

Šiltą ir tavęs jau laukiantį kolektyvą; Galimybę mokytis, tobulėti, įgyti naujų žinių bei realizuoti savo idėjas; Konkurencingą atlygį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Aktyvų darbą, kuriame pilnai realizuosite savo gebėjimus bei įsitvirtinsite ilgam; - Konkurencingą rinkoje atlygį biuro administratorės (-iaus) pozicijoje; - Prisijungti prie vienos stipriausių savo srities kompanijų; - Dalykišką ir darbingą verslo aplinką. “Patinka administracinis darbas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BSS grupė" - Kaunas

- Pagarba ir profesionaliu bendradarbiavimu paremtą darbo kultūrą; - patirtį didelėje sėkmingoje organizacijoje; - geras emocijas ir galimybę gauti geras rekomendacijas ar net tapti mūsų komandos nariu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Amber Food" - Vilnius

• Motyvuojantį darbo užmokestį ir puikias darbo sąlygas; • Tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Sevenways Group'' - Vilnius

Darbą Vilniuje, pilnai darbo dienai, finansiškai stiprioje įmonėje; Komfortišką ir kūrybišką atmosferą nedideliame, draugiškame kolektyve; Galimybes mokytis ir vystyti kompetencijas; Aukštesnį už rinkos vidurkį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2