Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Gelsva“ - Vilnius

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą ekonomikos, finansų, buhalterinės apskaitos srityje ir daugiau nei 5 metų vyr. buhalterio darbo patirties; turite organizacinių, vadovo gebėjimų ir patirties; gebate valdyti ir sisteminti didelius informacijos srautus; puikiai dirbate kompi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo kompetencija“ - Jonava

- darbą stabiliai besiplečiančioje įmonėje; - pagarbią ir draugišką darbo aplinką; - profesinius seminarus bei kvalifikacijos kėlimo kursus, tarptautinę patirtį; - darbo atlygį, priklausantį nuo Jūsų kompetencijos ir kasmetinį augimą. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda „VYR. BUHALTE... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Kaunas

- Atsakingą darbą stiprioje įmonių grupėje; - Puikią motyvacinę sistemą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - šviežius vaisius ir kavą, kurie suteiks energijos visai dienai; - galimybes kilti karjeros „liftu“; - vertingą patirtį dirbant su dideliu, draugišku i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DEMIRE INC“ - Vilnius

Geras darbo sąlygas, šaunų kolektyvą, visas soc. garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Talent Lab - Vilnius

• Įdomų, tobulėjimo reikalaujantį darbą bei draugišką kolektyvą; • Savarankiškumą ir iniciatyvumą skatinančią aplinką; • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes; • Kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Norwegian Service Team Baltija“ - Vilnius

Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje; Šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas,vidinius mokymus; Konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Launeta“ - Vilnius

• Intelektualią aplinką; • Atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų turimos kompetencijų; • Atsakingą ir savarankišką darbą; • Tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vetma“ - Kaunas

Visas priemones reikalingas darbui; Profesinio tobulėjimo galimybes; Stabilų ir gebėjimus atitinkantį atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6