Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Alpha Consultants“ - Klaipėda

- galimybę dirbti pagal lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis ar kita veikla; - galimybę dirbti pilnu arba 0,5 etato. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija - Vilnius

- galimybę įgyti patirties tarptautinėje nevyriausybinėje organizacijoje; - draugišką ir palaikančią darbo aplinką; - galimybę mokytis ir dirbti prasmingą darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Digitouch!“ - Vilnius

Aukštasis audito, apskaitos ar ekonomikos išsilavinimas; darbo patirtis apskaitos srityje; puikus įmonėse vykstančių verslo procesų suvokimas ir išmanymas; darbo patirtis dirbant su bet kokia programine įranga. Tikimės, kad galite būti komandinis žaidėjas, kuriam svarbi darbo kokybė ir terminai. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ARVI partnerystė - Kaunas

Atsakingą darbo poziciją šiuolaikinėje, modernioje įmonėje; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą; Visas darbui reikalingas priemones ir transporto išlaidų kompensavimą. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CITUS“ - Vilnius

* Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve; * Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje; * Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus; * Darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪB „Nematekas“ - Kaišiadorys, Elektrėnai, Kaunas

- Draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas; - Konkurencingą atlyginimą - Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Expertus LT“ - Vilnius

* Intelektualią aplinką; * Geras darbo sąlygas; * Atsakingą ir savarankišką darbą patikimoje įmonių grupėje; * Atlygį nuo 1500 eur (bruto). Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik tinkamus kandidatus. Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog n... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ - Vilnius

Intelektualią, paslaugų sferos aplinką; Atsakingą ir savarankišką darbą tvirtas pozicijas užimančioje įmonių grupėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5