Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


VYR. BUHALTERIS (-Ė) - šiandien

UAB ''Finesta Lithuania'' - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

- Darbą su naujausiomis buhalterinėmis sistemomis; - Įdomų darbą naujai atidaromame padalinyje; - Biurą strategiškai patogioje vietoje; - Visas darbui reikalingas priemones; - Nuolatinius kvalifikacijos kėlimo kursus; - Karjeros perspektyvas; - Konkurencingą darbo užmokestį; - Priedus prik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kesko Senukai Lithuania" - Kaunas

• įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas • visas darbui reikalingas priemones • galimybę įsigyti v... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Buhalteris (-ė) - šiandien

AB "Grigeo" - Vilnius

- Darbą aktyviai besiplečiančioje, patikimoje kompanijoje; - Galimybę augti ir tobulėti; - Kompetencijas ir rinkos sąlygas atitinkantį atlygio paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "MBAUTO GROUP" - Vilnius

Ilgalaikę darbo vietą. Sąžiningą finansinį atlygį. Patrauklias darbo sąlygas. Motyvavimo priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Vyr. buhalteris (-ė) - šiandien

UAB "Dehidra" - Širvintos

- Galimybę dalyvauti naujo ir pažangaus verslo plėtroje; - Sukurti naują, šiuolaikišką ir savo darbo sistemą; - Naujai besiformuojantį ir linksmą kolektyvą; - Darbą naujame biure; - Ramią atmosferą ir nuoširdžią komandą; - Išskirtinę DAO grupės kultūrą; - Tobulėjimą profesiniuose seminaruos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Cezario sprendimai" - Vilnius

- Įdomų darbą draugiškame kolektyve; - Geras darbo sąlygas; - Socialines garantijas; - Motyvacinius priedus; - Kvalifikacijos kėlimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - Kaunas

- Profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes; - Visas socialines garantijas; - Puikias darbo sąlygas, darbą šiuolaikiškoje klinikoje; - Draugišką kolektyvą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Esant poreikiui, galimybę derinti darbą su studijomis; - Įdomų darbą tarptautinėje korporacijoje (projekto laikotarpiui), kur pažinsite procesus ir mokysitės; - Multikultūrinę aplinką, kuri skatins ne tik profesinį, bet ir asmeninį tobulėjimą; - Patrauklų ir konkurencingą darbo užmokestį. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7