Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „FMT Grupė“ - Vilnius

Galimybę įsilieti į dinamišką jauną kolektyvą, vykdant projektus ne tik Lietuvoje , bet ir visoje Skandinavijoje. Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Vilnius

•Išsilavinimo mechanikos srityje •Vadovavimo darbams šioje srityje patirties •Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių •Vairuotojo pažymėjimo (B kat.) •Orientacijos į tikslą ir rezultatą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Glasma Service“ - Vilnius

Geras darbo sąlygas; Įmonės automobilį ir kuro limitą; Išskirtinę bei nuoširdžią bendravimo kultūrą; Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje; Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve; Dėmesį Jūsų sugebėjimams, į... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė - Vilnius

Papildomas apmokėjimas už viršvalandžius, komandiruotes; Atlyginimo augimas įgijus daugiau patirties; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MITNIJA“ - Vilnius

- įdomų ir atsakingą darbą; - darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje; - kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SRS SERVISAS“ - Vilnius

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Panevėžio statybos trestas“ - Vilnius

- Atlyginimą už faktiškai atliktą darbų kiekį; - Visas darbui reikalingas priemones; - Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą. Tel. pasiteirauti: 8-682-63426 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Žilinskis ir Co, UAB - Kaunas

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje; Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą; Atsakingus bei įdomius projektus; Ilgalaikę perspektyvą. Informuojame, kad remiantis 2018-05-25 įsigaliojusiu Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, Jūsų gyvenimo aprašymą duomenų bazėje ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „APS grupė“ - Vilnius

- Visas socialines garantijas; Įmonės automobilį; - Darbą komandoje; - Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą. Darbo užmokestis darbo sutarties sudarymo metu nustatomas individualiai, atsužvelgiant į turimą kvalifikaciją, patirtį, gebėjimą dirbti savarankiškai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Scapa Baltic“ - Kaunas

• Stabilų ilgalaikį darbą patikimoje užsienio kapitalo įmonėje; • Patogų darbo grafiką viena pamaina; • Metines ir jubiliejines premijas; • Nuolatinį metinį darbo užmokesčio augimą; • Kasmetines nepertraukiamas 3-jų savaičių vasaros ir kalėdines atostogas; • Draugišką kolektyvą ir profesiona... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5