Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Baltic Transline“ - Kaunas

• įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje • modernią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje • fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų • puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Laudeka“ - Vilnius

Mes siūlome: Geras darbo sąlygas; Komandinį darbą; Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą bei priedus nuo darbo rezultatų; Pagarbų požiūrį į darbuotojus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transporto vystymo grupė“ - Kaunas

Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; Motyvuojantį atlyginimą bei priedus; Galimybę tobulėti, karjeros galimybes; Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą; Profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Voitura“ - Kaunas

Įdomų darbą sparčiai augančioje ir konkurencingoje įmonėje; Galimybę realizuoti savo žinias, sugebėjimus ir idėjas; Motyvuotą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“ - Kaunas

• Naują, modernų biurą • Nemokamą transportą į darbą • Kavinę, jaukias poilsio erdves • Lankstų papildomų naudų paketą individualiems darbuotojų poreikiams SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transmėja“ - Vilnius

Galimybę dirbti Šiauliuose arba Vilniuje Šiuolaikiškas darbo priemones ir puikias darbo sąlygas Motyvuojantį atlyginimą Jaunatvišką, palaikantį kolektyvą ir vadovą Savirealizacijos galimybes ir tinkamą terpę tobulėjimui, karjeros planavimą Įmonės metinius renginius ir galimybę juose dalyvaut... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sanosta“ - Vilnius

Geras darbo sąlygas bei gerą darbo atmosferą; Draugišką bei paslaugų kolektyvą; Biurą miesto centre; Darbo užmokestį priklausantį nuo jūsų pačių rezultatų; Karjeros galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Kaunas

- Puikią motyvacinę sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Manvesta“ - Kaunas

* Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, šiuolaikiškoje įmonėje. * Modernų ofisą, jaunus ir draugiškus kolegas. * Kolegą – mokytoją, kuris dalinsis patirtimi ir padės Tau sėkmingai startuoti naujose pareigose. * Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo sugebėjimus ir idėjas ne tik darbin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Klaipėda

• įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje • modernią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje • konkurencingą atlyginimą, kuris yra derybų, kompetencijos ir užsibrėžtų tikslų klausimas • puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3