Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Inchcape Motors“ - Vilnius

* Nuolatinį darbą tarptautinėje „Inchcape“ įmonių grupėje Konkurencingą finansinės ir nefinansinės motyvacijos sistemą * Mokymosi ir tobulėjimo galimybes * Draugišką, dinamišką ir motyvuojančią darbo aplinką Vilniaus atstovybėje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ELEKTRIKAS - šiandien

UAB „Provoltas“ - Užsienis

Įdarbinimas Lietuvos įmonėje; Suteikiame apgyvendinimą bute su visais patogumais; Visas socialines garantijas, draudimą; Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą. Geros darbo sąlygos, darbas patalpų viduje. Apmokame kelionių išlaidas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sanitex įmonių grupė - Kaunas

- Visas socialines garantijas; - Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; - Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas komandiruočių metu, darbui reikalingi įrankiai, darbo apranga ir t.t.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Idavang“ - Kelmė

Siūlome maitinimą, draugišką kolektyvą, galimybės mokytis ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Narvija“ - Vilnius

-Nemonotonišką, pilną iššūkių, dėmesio, ištvermės, susikaupimo ir logiško mąstymo reikalaujantį darbą. -Darbas serviso dirbtuvėse ir įvairiuose objektuose visoje Lietuvoje ir užsienyje. -Kompetencijos kėlimas ir žinių gilinimas įmonės partnerių organizuojamuose apmokymuose Lietuvoje ir užsienyje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UMEGA GROUP, AB - Utena

Įdomų, prasmingą ir atsakingą darbą stambioje gamybinėje įmonėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Vilnius

• turite sėkmingos panašaus darbo patirties; • turite atsakingo asmens už elektros ūkį AK elektrosaugos pažymėjimą (gali būti ir nebegaliojantis); • esate atsakingas, iniciatyvus, savarankiškas; • gebate planuoti bei organizuoti savo laiką; • iškilus problemai, aktyviai ieškote priežasčių bei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nermeka“ - Užsienis

Nemokamą apgyvendinimą; Darbo automobilį; Pastovų ir ilgalaikį darbą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo kompetencija“ - Kaunas

- darbą finansiškai stabilioje įmonėje; - galimybę tobulėti (dalyvauti gamintojų rengiamuose mokymuose); - fiksuotą darbo atlygį ir veikiančią priedų sistemą; - pagarbią darbo aplinką. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "STATYBINĖS TECHNIKOS ELEKTRIKAS (-Ė)" Konfidencialumą garan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palangos šilumos tinklai“ - Palanga

- Atsakingą ir dinamišką darbą stabiliai veikiančioje bendrovėje; - Palaikomą savarankiškumą ir iniciatyvą; - Būtinas darbo priemones; - Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6