Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Nermeka“ - Užsienis

Nemokamą komfortišką apgyvendinimą; Ilgalaikį ir stabilų darbą; Visada laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „FISANTA“ - Užsienis

· Stabilus darbas vienoje iš didžiausių Norvegijos statybinių įmonių grupėje su visomis norvegiškomis socialinėmis garantijomis, įskaitant norvegišką pensiją. · Jūs būsite kvalifikuotos bei palaikančios komandos narys · Mokymai · Karjeros galimybės · Galimybė dalį darbo laiko dirbti nuoto... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Contactus“ personalo atrankos įmonė - Kaunas

• Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; • Dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas; • Karjeros perspektyvas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LITHUTEC“ - Klaipėda

-Dinamišką, kupiną iššūkių darbą stabilioje, nuolat augančioje įmonėje; -Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus darbo vietoje; -Visas darbui reikalingas priemones ir įrankius; -Visas socialinės garantijas, konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų, kvalifikacijos ir patirti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ignitis grupė“ - Trakai

- Patirsi, kokia energetika yra šiandien – moderni, inovatyvi ir dinamiška; - Turėsi visą laisvę imtis pokyčių ir prisidėti kuriant energetiškai sumanų pasaulį; - Išbandysi moderniausias technologijas, pamatysi, kaip gimsta inovacijos; - Dalyvausi ugdymo programose ir mokysiesi iš geriausių; - Tu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ECOSERVICE grupė - Vilnius

Darbo užmokestį - nuo 1000 iki 1200 Eur "į rankas", priklausomai nuo patirties. Dalinį kelionės į / iš darbo išlaidų kompensavimą. Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu. Stiprią ir draugišką komandą. Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +370 6... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Techmaris“ - Užsienis

* Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. * Įdarbinimą Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybe susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. * 10,2% atostoginių už atidirbtą laiką Norvegijoje. * Gyvenamą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Contactus“ personalo atrankos įmonė - Kaunas

• Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; • Stabilų atlyginimą pagal asmeninius darbo rezultatus; • Visas socialines garantijas; • Transportą komandiruotėm apmoką darbdavys ,taip pat apmoka apgyvendinimą jei liekama nakčiai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MARO SERVICE EUROPE“ - Užsienis

- Apie 12 eur/val atlyginimą (atskaičius visus mokesčius); - Apgyvendinimą; - Transportą nuvykimui į/iš darbo; - Visas socialines garantijas; - Administracijos pagalbą išvykimo laikotarpiu; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Solet Technics“ - Vilnius

Tikimės, kad turite elektrotechninį išsilavinimą, elektrosaugos pažymėjimą VK, aukštalipio, izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo pažymėjimą, turite elektromontuotojo, inžinieriaus ir pan.darbo patirties (ne trumpiau, kaip 1 metai nenutrūkstamos patirties), vairuojate. Manome, kad e... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6