Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ - Vilnius

-Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems -Darbą draugiškame ir geranoriškame kolektyve -Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje -Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“ - Kaunas

• Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus; • Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Trifazis“ - Vilnius

Augantį atlyginimą pagal asmeninius pasiektus rezultatus, nuolatini kvalifikacijos kėlimą, bei tobulinimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo inovacijos“ - Ignalina, Utena, Zarasai

Geras darbo sąlygas, gerą darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus; Visas darbui reikalingas priemones; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CIE LT FORGE“ - Marijampolė

-Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje; -Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei savirealizaciją; -Kelionės kompensaciją atvykstantiems iš kitų miestų. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame; Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MAJONI ENTREPRENAD AB - Užsienis

• Darbuotojų tobulėjimo ir motyvavimo sistemą (įmonėje taikoma LEAN sistema). • Šiaurietišką darbo kultūrą ir pagarbų požiūrį į žmogų. • Suteikiami darbo drabužiai, darbo saugos priemonės. • Suteikiamas transportas nuvykimui į ir grįžimui iš objektų namo. • Suteikiami profesionalūs darbo įran... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Automatikos sistemos“ - Panevėžys

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą; Profesinio tobulėjimo galimybes; Konkurencingą atlyginimą; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Vilniaus baldai“ - Vilnius

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą augančioje įmonėje; Kiekvieną mėnesį mokamą kintamą priedą prie bazinio atlyginimo; Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų; Vaisius ir užkandžius kiekvieną savaitę; Įvairias sveikatinimo programas; Tvarkingą darbo ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Saugi elektra“ - Vilkaviškis, Marijampolė

darbui reikalingas visas priemones; visas socialines garantijas; laiku mokamą atlyginimą; galimybę mokytis bei tobulėti; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4