Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Solet Technics" - Vilnius

Laukiame stiprių norinčių dirbti ir užsidirbti kandidatų. Idealu, jei turte aukštalipio pažymėjimą, PK elektros darbuotojo pažymėjimą, B kategorijos vairotojo pažymėjimą, sistemų montavimo patirties, suprantate elektros brėžinius ir schemas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BETONIKA" - Kaunas

Tel. pasiteiravimui 8-640 10635, 400104 Pateikdami savo CV ar kt. asmens duomenis Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų valdomi, tvarkomi ir saugomi su tikslu dalyvauti atrankoje į paskelbtą laisvą darbo vietą. http://www.betonika.lt/lt/asmens-duomen-apsauga. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ICECO" - Marijampolė

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ECOSERVICE grupė" - Vilnius

Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį. Kelionės į / iš darbo išlaidų kompensavimą. Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu. Stiprią ir draugišką komandą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB "Artevis" - Kaunas

Darbą augančioje ir šiuolaikiškoje įmonėje; Atlyginimą ir priedus priklausančius nuo kompetencijos ir darbo rezultatų; Įdomų ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve; Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes; Galimybę derinti darbą su mokslais; Visas socialines garantijas, laiku moka... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

KIKA GROUP, UAB - Kaunas

- Darbą didžiausioje savo srities įmonėje Baltijos šalyse; - atsakingą ir dinamišką darbą; - kompetenciją atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Aldroma" - Klaipėda

Draudimas kelionės išlaidos Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "CONSTRO" - Užsienis

-konkurencingą atlyginimą; -įmonė apmoka apgyvendinimą, kelionės bilietus; -suteikia darbui reikalingus įrankius, visas apsaugos priemones, darbo rūbus; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dovaina" - Kaunas, Kaišiadorys, Jonava

• Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus; • Visas darbui reikalingas priemones; • Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą; • Transportavimą į/iš darbo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6