Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB ''DW Systems'' - Vilnius

• Darbą sėkmingai veikiančioje organizacijoje; • Pozityvų ir draugišką kolektyvą; • Konkurencingą atlyginimą; • Lūkesčius atitinkančią darbo aplinką ir priemones; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Mantelita" - Kaunas

Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. Laiku mokamą atlyginimą Visas socialines garantijas. Draugišką kolektyvą. Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Vilnius, Lentvaris

Gamybos procesai yra skirtingo sudėtingumo, tad kartu su gamybos vadovais galime atrasti darbuotojui tinkamiausią poziciją; Apmokymus; 600 € atskaičiavus mokesčius bandomuoju laikotarpiu; Nuolatinį darbą viena pamaina. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra te... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Mažeikiai

-visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; -lankstų darbo grafiką; -įdomią patirtį vienoje moderniausių gamybos įmonių.; -draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys

Įmonė siūlo įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socia... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BETONIKA" - Kaunas, Prienai

Kviečiame atvykti į gamyklą apžiūrėti darbo vietos, aptarti sąlygų. Atvykus prie gamyklos vartų, Apsaugos posto (Naglio g. 4), skambinti tel. (37) 400104, 8-687 51128, kad Jus pasitiktų. Atvykti geriausia tarp 13-15 val. Pateikdami savo CV ir / ar kitus Jūsų asmens duomenis Jūs patvirtinate, k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SOLEMLUX" - Kaunas, Jonava

Laisvus vakarus, savaitgalius bei šventines dienas; Darbą dieninę pamainą, I - V, nuo 8:00 iki 17:00 val.; Nesudėtingą darbą, kurį greit perprasite; Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - draugišką ir palaikantį kolektyvą; - motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Vilnius, Lentvaris, Trakai

Visada laiku mokamą fiksuotą atlyginimą bei priedus už įgyjamas kategorijas; Tryliktą atlyginimą; Apmokymus naujiems darbuotojams; Karjeros galimybę; Ilgalaikį darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkat... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda

- Apmokymus darbo vietoje; - Draugišką ir palaikantį kolektyvą; - Motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4