Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


AB „Audimas“ - Kaunas

- būti visada žingsniu priekyje kartu su laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komanda; - įdomius iššūkius, kurie padeda tobulėti, išreikšti save ir siekti karjeros; - aiškias vertybes ir puikią vadovų komandą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lietpak“ - Vilnius

• Patrauklų darbo grafiką (pamainomis, yra naktinių darbo valandų); • Įdomų bei atsakingą darbą; • Galimybę tapti aukštos kvalifikacijos specialistu stabiliai veikiančioje įmonėje; • Gyvenamąjį plotą atvykusiems iš kitų Lietuvos miestų; • Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Asterus“ - Vilnius

Laiku mokamą atlyginimą; Socialinės garantijas; Premijas šventiniu laikotarpiu; Draugišką kolektyvą; Gerą atmosferą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Vilnius,Šalčininkai

Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas; Visas darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones; Saugią darbo vietą modernioje gamykloje; DARBO VIETA - Rudamina, Vilniaus r., AB "Vilniaus paukštynas". detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - draugišką ir palaikantį kolektyvą; - motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Koncernas VIKONDA - Kėdainiai

Nemokamas atvykimas ir išvykimas įmonės autobusu; Laiku mokamas atlyginimas; Socialinės garantijos; Galimybė pasibaigus sezonui dirbti nuolat; Draugiškas kolektyvas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Telšiai, Mažeikiai, Plungė

Nuolatinį darbą; Konkurencingą atlyginimą; Karjeros galimybes; Geras darbo sąlygas; Visas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

•Esi kruopštus, atidumus, tvarkingumas; •Gebi dirbti tiek individualiai, tiek komandoje; •Atsakingai žiūri į darbą! MES DŽIAUGSIMĖS, JEI TU: •Turi patirties gamybinėje įmonėje; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MAKSIMA“ - Kaunas

Laiku mokamą atlyginimą; Darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Vilnius, Lentvaris

Trumpalaikį darbą modernioje, vienoje iš didžiausių spaustuvių Lietuvoje; Draugišką darbo atmosferą; Visas socialines garantijas; Laiku mokamą atlyginimą; Geras darbo sąlygas. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugoti duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4