Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „BUGA LT“ - Vilnius

Darbą stabilioje kompanijoje; Augimo ir tobulėjimo galimybes; Įdomų ir dinamišką darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vykom“ - Kaunas

Motyvuotą ir konkurencingą atlyginimą; Karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje; Įdomų darbą jauname, draugiškame, inovatyviame ir stabiliame kolektyve; Galimybę tobulėti profesinėje veikloje, patobulinti užsienio kalbos vartojimą ir išmokti naujų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EUROCASH1“ - Vilnius

Dirbdama/as šioje pozicijoje gausi konkurencingą atlygį, bei metinius priedus už sėkmingai pasiektus rezultatus. Taip pat kiekvienam darbuotojui esame parengę papildomų naudų: • Gyvybės draudimą; • Įvairios nuolaidos mūsų paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai; • ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Mokslinės leidybos deimantas“ - Vilnius

Maloni darbo aplinka Pilnai apmokamos Kelionės Įdomūs klientai iš viso pasaulio Dalyvavimas renginiuose Dynamic work environment in the growing international company. Travels Clients from all over the world detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Vilnius

• Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje; • Patrauklią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje; • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „AV Projektai“ - Vilnius

Atlyginimas nuo 1200 eurų ''į rankas''; Savęs tobulinimo seminarai; Išvykos į užsienį; Sporto salės abonementas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SProjects“ - Vilnius

Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą; Priedus prie atlyginimo priklausančius nuo darbo rezultatų Pilną darbo dieną bei visas socialines garantijas; Geras darbo sąlygas draugiškame ir jaunatviškame kolektyve. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus Konfidencialumą garan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Mokymai tik įsidarbinus; -Vadovas, kuris padės pasirinkti karjeros kelią BITĖJE -Atlyginimas "be lubų" -Pamaininis darbo grafikas -Papildomi kelionių, sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimai, III pensijų pakopos kaupimas; -Pusryčiai kiekvieną rytą; -Asmeninis telefonas su neribotu pla... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Credo Partners“ - Kaunas

Dirbti įdomų ir atsakingą darbą. Vertingą klientų aptarnavimo patirtį, kuri bus naudinga tolimesnei karjerai. Galimybę darbą derinti su studijomis ar kita veikla. Kokybiškus ir gausius įgūdžių lavinimo mokymus; Draugiškus ir energingus kolegas. Tobulėjimą bei karjeros galimybes. Darbo vietą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lindstrom“ - Vilnius

• Patirtį tarptautinėje kompanijoje • Jaunatvišką ir draugišką komandą • Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5