Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Bitė Lietuva" - Kaunas

-Visada laiku mokamas fiksuotas atlyginimas ir atlyginimo priedai už pasiektus rezultatus -Papildomas sveikatos draudimas, kuriuo galėsite naudotis privačiose gydymo įstaigose, sportuodami, keliaudami -Pusryčiai kiekvieną rytą -Suteiksime asmeninį telefoną su neribotais skambučiais, sms ir in... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AD Baltic" - Kaunas

Patirtį tarptautinėje kompanijoje; Šaunią ir jaunatvišką komandą; Profesinio tobulėjimo galimybes; Vidinius mokymus; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Vilnius

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje tarptautinėje kompanijoje, karjeros galimybes, konkurencingą atlygį, atvirą, jaunatvišką bei draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finsprendimas" - Vilnius

- Atlyginimas: 500- 1300 Eur. - Stabilų, fiksuotą atlyginimą už atliktus skambučius klientams; - Motyvuojančius priedus už atvykusius klientus į konsultacijas; - Papildomas priedas prie atlyginimo, nuo parduotų finansinių produktų sumos, konsultacijų metu; - Lankstų darbo grafiką (galimybė da... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lindstrom" - Vilnius

• Patirtį tarptautinėje kompanijoje • Jaunatvišką ir draugišką komandą • Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Vilnius

-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Raben Lietuva" - Vilnius

Dirbsi nemonotonišką darbą tarptautinėje aplinkoje, kurioje tobulėsi ir matysi savo darbo rezultatus kiekvieną dieną; Turėsi realią galimybę užsidirbti papildomus priedus prie fikso, priklausančius nuo Tavo darbo pozicijai priskirtų veiklos tikslų. Kitos Raben NAUDOS: -mes Tau padėsime lengv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą tarptautinėje kompanijoje su aukščiausiais veiklos standartais; - Asmeninę vadovų pagalbą darbo pradžioje; - Puikias darbo sąlygas šiuolaikiškai įrengtame erdviame biure; - Darbą jaunatviškoje ir energingoje komandoje :) “Greitas mąstymas, darbų planavimas ir organizavimas yra Jūsų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5