Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


AB ŠIAULIŲ BANKAS - Palanga

- Dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje; - Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; - Konkurencingą atlyginimą ir papildomų naudų sąrašą (sveikatos draudimas, pensijų programa kt.) - Augti kartu su sparčiai ir tvariai besivystančiu banku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AURIKA“ - Kaunas

Galimybių ir iššūkių kupiną darbą inovatyvioje ir rinkoje pirmaujančioje įmonėje. Vakarų standartus atitinkančią darbo aplinką ir profesionalų komandą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „JUNGTIS“ - Kaunas

Motyvuojantį darbo užmokestį; Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones, įskaitant tarnybinį automobilį; Dinamišką darbą, energingą ir draugišką kolektyvą; Saviraiškos galimybes. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Svarbu. Pateikdami mums savo duomenis Jūs patvirtin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „JUNGTIS“ - Kaunas

Laiku mokamą motyvuojantį darbo užmokestį; Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones; Dinamišką darbą, puikią darbo atmosferą ir draugišką kolektyvą; Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Svarbu.... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „InMedica“ - Vilnius

- Karjeros galimybes; - Puikią komandą; - Priedus už pasiektus rezultatus. Galimas ir ne pilno etato darbo krūvis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Xirgo Global“ - Kaunas

- Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų - Įdomų atsakingą darbą - Profesinio tobulėjimo galimybes - Karjeros perspektyvas tarptautinėje įmonėje - Puikią komandos dvasią su profesionaliais kolegomis, kurie mielai dalinasi savo patirtim - Užkandžius, kavą ir arbatą biure detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

OnHR – personalo atrankos agentūra - Vilnius

• Įdomų darbą draugiškoje įmonėje • Darbą su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis • Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų. • Užkandžiai kava/arbata. • "Team buildingus" detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Vilnius

darbą tarptautinėje kompanijoje; profesinio tobulėjimo galimybes; pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Kretinga

darbą tarptautinėje kompanijoje; profesinio tobulėjimo galimybes; pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus. Darbas mūsų padalinyje Kretingoje, Tiekėjų g.19F detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEGELMANN TRANSPORTE“ - Kaunas

• Karjeros galimybes • Visapusišką vadovų, kolegų palaikymą • Vidinius ir išorinius mokymus • Lankstų papildomų naudų paketą individualiems darbuotojų poreikiams SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5