Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Šiauliai

Įdomus, savarankiškas ir dinamiškas darbas; Darbo rezultatus atitinkantis atlygis; Visos darbui reikalingos priemonės; Draugiška ir bendraujanti komanda. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregis... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Credo Partners“ - Kaunas

Dirbti įdomų ir atsakingą darbą. Vertingą klientų aptarnavimo patirtį, kuri bus naudinga tolimesnei karjerai. Galimybę darbą derinti su studijomis ar kita veikla. Kokybiškus ir gausius įgūdžių lavinimo mokymus; Draugiškus ir energingus kolegas. Tobulėjimą bei karjeros galimybes. Darbo vietą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Lietuvos geležinkelių“ grupė - Vilnius

- Dirbti vienoje didžiausių strateginės reikšmės šalies bendrovių - Galimybę prisidėti prie bendrovės veiklos tobulinimo - Profesinio tobulėjimo bei saviraiškos galimybes - Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems - Nemokamas keliones bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje - Papildomą savanorišk... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Alytus

darbą tarptautinėje kompanijoje; profesinio tobulėjimo galimybes; pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus. Darbas mūsų padalinyje Alytuje - Santaikos g.26 D. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Manvesta“ - Kaunas

* Modernų ir šiuolaikišką ofisą miesto centre, jaunus ir draugiškus kolegas. * Kolegą – mokytoją, kuris dalinsis patirtimi ir padės Tau sėkmingai startuoti naujose pareigose. * Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo sugebėjimus ir idėjas ne tik darbinėje, bet ir užklasinėje veikloje.... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Voitura“ - Kaunas

• Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų • Profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje įmonėje • Įdomų ir pilną naujų iššūkių darbą: jaunoje, ambicingoje ir greitai besivystančioje įmonėje • Lankstų požiūrį į kiekvieno darbuotojo poreikius ir darbo grafiką detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Kaunas

• Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje; • Patrauklią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje; • Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų; • Puikias profesinio tobulėjimo ir karj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Vilnius

- Įdomų darbą motyvuotoje ir energingoje komandoje; - Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; - Galimybė tobulėti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Patrauklų atlygio paketą (pastovi dalis + priklausanti nuo rezultatų); - Papildomą motyvacinę sistemą; - Pažangius darbo įrankius. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3