Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Elektromarkt - Vilnius

Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje; Visas socialines garantijas ir nuolaidas Elektromarkt parduotuvėse; Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą; Neturinčius darbo patirties apmokome. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Simplika" - Vilnius

- Tapti stabilios kompanijos šeimos nariu; - Augimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltijos didmena" - Vilnius

- įdomų, atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje; - draugišką, jaunatvišką, darnų, veržlų kolektyvą; - puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas; - visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AMSTON" - Vilnius

- Puikias darbo sąlygas - Tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimą - Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką - Mokymus, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Elmoris" - Vilnius

- Gausite mėnesinius priedus; - Turėsite galimybę siekti karjeros, tobulėti ir plėsti žinias; - Būsite energingos, inovatyvios komandos nariu; - Prisidėsite prie ilgametę patirtį turinčios įmonės sėkmės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB ŠIAULIŲ BANKAS - Skuodas

Greitą ir lanksčią darbo aplinką; Darbą patikimų ir atsakingų profesionalų komandoje; Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; Konkurencingą atlygį ir papildomų naudų paketą. https://www.youtube.com/watch?v=U-yj3wSXYmg detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AD Baltic" - Telšiai

Mes tau siūlome: Patirtį tarptautinėje kompanijoje; Šaunią ir jaunatvišką komandą; Profesinio tobulėjimo galimybes; Vidinius mokymus; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Marino projektai" - Klaipėda

-nuolatinį darbą; -laiku mokamą sutartą atlyginimą; -draudimą; -puikią darbo atmosferą; -draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Salonų profesionalų partneris" - Vilnius

* Atlyginimą ir priedus priklausančius nuo rezultatų * Galimybę pačiam derinti savo darbo laiką/ dirbti ne visą darbo dieną * Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes * Socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Paysera - Alytus

- slenkantis darbo grafikas; - reguliarūs mokymai; - realizuosi save tarptautinėje įmonėje; - prisijungsi prie nuolat didėjančios komandos; - šauni komanda, smagios pramogos su kolektyvu. Apie Paysera paslaugas: https://www.youtube.com/watch?v=ynaFo0z6KhM detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4