Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „MITNIJA“ - Vilnius

Įdomų ir atsakingą darbą dažiausioje statybos kompanijoje Lietuvoje. Konkurencingą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą, socialines garantijas ir visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

SBA koncerno įmonių grupė - Klaipėda

- Mokymų ir kvalifikacijos kėlimo; - Motyvacinių priedų; - Dalinės maitinimo kompensacijos; - Sveikatos draudimo; - Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų; - Nemokamo atvežimo įmonės samdomu transportu (iš/į gamyklą). https://www.youtube.com/watch?v=uI0tRVZyLmU detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RIMI LIETUVA“ - Klaipėda

- darbą prekybos salėje (neturinčiuosius patirties – apmokysime); - prekių išdėstymą į lentynas; - taromatų ir jiems priskiriamų patalpų priežiūrą; - sklandžios taromato veiklos užtikrinimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ECOSERVICE grupė - Kaunas

Atlyginimas nuo 800 iki 1300 eur, atskaičius mokesčius. Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų ir aptarnautų biotualetų skaičiaus. Stabilus, ilgalaikis darbas, visos socialinės garantijos. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu; Darbuotojus aprūpiname darbo drabužiais ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

HOLECTRON - Vilnius

• Sąžiningą darbo (tame tarpe ir viršvalandžių) apmokėjimą; • Apmokymus dirbant su mūsų įranga; • Neterminuota darbo sutartį ir stabilią darbo vietą; • Į tobulėjimą bei saugią darbo aplinką orientuotą darbo kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „FREDA“ - Kaunas

Kvalifikaciją atitinkantį ir nuolat augantį atlyginimą. Puikias darbo sąlygas. Neturintys pakankamos patirties darbuotojai apmokomi. Kompensuojamą maitinimą. Visas socialines garantijas. Profesinio augimo ir karjeros galimybes. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB ORLEN Baltics Retail - Kaišiadorys

Darbą naujai atidaromoje ORLEN degalinėje Pareigybei reikalingus mokymus Draugišką ir linksmą kolektyvą Papildomą sveikatos draudimą nuo 7 darbo mėnesio detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Kaunas

- darbą modernioje, augančioje įmonėje; - apmokymus darbo vietoje; - karjeros galimybes; - profesionalią, į rezultatus orientuotą, draugišką komandą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir poten... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Vilnius

• Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje • Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose • Nemokamą maitinimą • Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą • Neturinčius darbo patirties apmokome Norėdami kandidatuoti spauskite ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 Toliau »