Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "HEADEX" - Kaunas

- konkurencingą darbo užmokestį; - visas socialines garantijas; - apmokymus darbo vietoje; - karjeros galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų patei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Light Conversion'' - Vilnius

darbą aukštos kvalifikacijos profsionalų komandoje galimybę tobulintis, kelti kvalifikaciją atlyginima nuo 1000 eur (netto) papildomą premijavimo sistemą netiesiogines finansines naudas (sveikatos bei gyvybės investiciniai draudimai) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lindstrom" - Vilnius

Apmokymus darbo vietoje Draugišką ir palaikantį kolektyvą Motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus Penkių darbo dienų savaitė pamainomis: I pamaina – 06:00-14:00 val. II pamaina – 14:00 – 22:00 val. III pamaina – 22:00 – 06:00 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vilniaus tranzitas" - Vilnius

Darbą stabilioje kompanijoje Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - transportą į ir iš darbo (Gargždai, Klaipėda); - palankų darbo grafiką; - stabilų darbą; - laiku mokamą atlyginimą; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Trukmė" - Kaunas

-draugišką ir vieningą kolektyvą; -darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje; -augimą ir tobulėjimą tarp profesionalų. Duomenų apsauga Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdoroj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "VILKYŠKIŲ PIENINĖ" - Tauragė, Jurbarkas, Pagėgiai

Galimybes išbandyti save naujoje, modernioje sausų pieno produktų gamykloje tiems, kurie siekia tobulėti ir kartu prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Vilnius

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome PAPILDOMA INFORMACIJA: Norėdami ka... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 Toliau »