Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „DPD Lietuva“ - Vilnius

Atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje; Galimybę tobulėti bei siekti karjeros; Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; Atvežimą iki darbo vietos ir atgal. Darbo vieta: Liepkalnio g. 180, Vilnius. Darbo laikas: nuo 15:00 iki 00:00 val. (darbo dienomis, pastovus grafikas). Dėkojame... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GRIFS AG“ - Vilnius

Atsakingą darbą stabilioje įmonėje Visas socialines garantijas Lankstų darbo grafiką detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys

Įmonė siūlo įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socia... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ekskomisarų biuras“ - Vilnius

-visas socialines garantijas; -geras darbo sąlygas; -atsakingą darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „Ventus-Nafta“ - Kaunas

Draugišką ir linksmą kolektyvą Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje Pareigybei reikalingus mokymus Slenkantį darbo grafiką Dalinį kuro, skirto atvykimui į darbą, kompensavimą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Panevėžys

-įdomų ir atsakingą darbą; -kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorij... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Rhenus Logistics“ - Vilnius

- Darbą naujame, moderniame sandėlyje su nauja sandėlio technika; - Apmokymus; - Dalinai apmokamą įmonės maitinimą; - Kas savaitę keičiamus darbo drabužius (darbuotojui nereikia jų skalbti pačiam); - Aiškias dienos užduotis; - Kas savaitę mokamus darbo užmokesčio avansus; - Laiku mokamą dar... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hydro Extrusion Lithuania“ - Kaunas

Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje; Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis; Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams; Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą; Abonementus į sporto salę, sporto klubą, baseiną ir kitas papildomas naudas pagal įmonės socialin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda

-Patrauklų darbo užmokestį; -Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve; -Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; -Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Viada LT“ - Šiauliai

- galimybę dirbti arčiau namų - patirtį didelėje ir augančioje įmonėje - apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus - specialias įmonės nuolaidas - draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu) - kitas papildomas motyvacines priemones detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 Toliau »