Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Mantinga“ - Marijampolė

Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje; Visas socialines garantijas; Galimybę siekti karjeros. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Polita“ - Kaunas

Visas socialines garantijas; laiku mokamą atlyginimą; įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve; darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Techmaris“ - Užsienis

Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus su... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „CUKRUS 2017“ - Vilnius

- Darbo apranga. - Lankstus darbo grafikas, galimybė derinti su mokslais. - Laiku mokamas atlyginimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Vilnius

Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Vilnius

Visas socialines garantijas; Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „WINE & SMILE“ - Vilnius

• Darbą specializuotose Vyninėse-baruose : "VINTAŽ" ir "DECANTUS", esančiose Vilniaus senamiestyje; • Nuolatinį tobulėjimą gėrimų ir "gourmet" produktų srityje; • Galimybę susipažinti ir padegustuoti įvairių pasaulio gėrimų ir delikatesų; • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo; • Galimybę d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Restoranų grupė FORTAS“ - Vilnius

• Socialines garantijas • Laiku mokamą, skaidrų atlyginimą • Galimybę augti ir mokytis • Galimybę rasti darbą arti namų • Papildomas naudas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA“ - Vilnius

- Draugiškus, šiuolaikiškus, organizuotus bei komandinius kolegas; - 100% apmokymus neturintiems darbo patirties; - Kiekvieną mėnesį bonusus ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; - Tarptautines karjeros galimybes ir nuolatinį kvalifikacijos kėlimą; - Lankstų darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vilko apetitas“ - Vilnius

-Vienus geriausių arbatpinigių Vilniuje. -Darbą pačioje Vilniaus širdyje, Rotušės aikštėje, kur visuomet vyksta šurmulys ir liūdna nebūna. Kolektyvas gana didelis, todėl ne tik dirbsite ir užsidirbsite, bet ir susirasite daug naujų puikių draugų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2