Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Polita“ - Vilnius

Darbą draugiškame kolektyve, mokymus ir tobulėjimą. Darbo grafikas yra derinamas, galime pristaikyti prie studijų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SPA Birštonas“ - Kaunas

Darbo aplinką paremta profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu; Mokymus, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; Konkurencingą atlygio paketą ir visas darbui reikalingas priemones; Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Dalės Lobagienės personalinė įmonė - Vilnius

- Laisvus savaitgalius, ir švenčių dienas; - Darbas dienos metu; - Draugišką kolektyvą; - Atlyginimas nuo 500 EUR alga į rankas + % nuo apyvartos; - Nemokamas maitinimas darbo metu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Vilnius

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Didelį arbatpinigių potencialą; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA“ - Vilnius

- draugiškus, šiuolaikiškus, organizuotus bei komandinius kolegas; - 100% apmokymus neturintiems darbo patirties; - kiekvieną mėnesį bonusus ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų (100 - 400eur); - galimybę pasikelti atlyginimą du kartus per metus; - tarptautines karjeros galimybes ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Restoranų grupė FORTAS“ - Vilnius

Laiku mokamą atlyginimą; Socialines garantijas; Darbą draugiškame kolektyve; Pasiteirauti galima tel. 8-677-57538. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Vilnius

Visas socialines garantijas; Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Kaunas

Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Tokaja“ - Klaipėda

Pastovų darbą slenkančiu grafiku; Darbą draugiškame kolektyve; Laiku mokamą sutartą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Runis“ - Klaipėda

Siūlome darbą pilnu etatu pagal slenkantį grafiką ir, esant poreikiui, atsižvelgiame į kiekvieno pageidavimus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9