Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Padavėjas (-a) - šiandien

UAB „Amber Food“ - Vilnius

- Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; - Didelį arbatpinigių potencialą; - Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis; - Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas; - Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „KAUNO ARENA“ - Kaunas

•įdomų ir dinamišką darbą Žalgirio arenoje vykstančių renginių metu; •darbą itin draugiškoje komandoje; •mokymus, garantuojančius Jūsų kvalifikacijos augimą; •motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA“ - Vilnius

- draugiškus, šiuolaikiškus, organizuotus bei komandinius kolegas; - 100% apmokymus neturintiems darbo patirties; - kiekvieną mėnesį bonusus ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų (100 - 400eur); - galimybę pasikelti atlyginimą du kartus per metus; - tarptautines karjeros galimybes ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ČILI įmonių grupė - Klaipėda

Patogų darbo grafiką; Visas socialines garantijas; Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „WINE & SMILE“ - Vilnius

• Darbą specializuotose Vyninėse-baruose, esančiuose Vilniaus senamiestyje; • Nuolatinį tobulėjimą gėrimų ir "gourmet" produktų srityje; • Galimybę susipažinti ir padegustuoti įvairių pasaulio gėrimų ir delikatesų; • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo; • Galimybę dirbti ir užsidirbti; • ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB DFDS Seaways - Klaipėda

įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes karjeros galimybes patrauklų darbo grafiką socialines garantijas nemokamą apgyvendinimą ir pilną maitinimą darbo jūroje metu konkurencingą atlyginimą (ne mažiau kaip 1380 eurų "į rankas" už dir... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ramenas ir pagaliukas“ - Vilnius

Tobulėjimą aptarnavimo srityje; Motyvuotą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Čia Market“ - Vilnius

- Darbą patikimoje kompanijoje; - Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“ - Kretinga, Klaipėda, Palanga

Įmonė siūlo nuolatinį ir ilgalaikį darbą. - Konkurencingą atlyginimą; - Karjeros galimybes; - Socialines garantijas; Turėsite visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje. Laukiame prisijungiant prie mūsų! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4