Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "HEADEX" - Užsienis

- suteikiame apgyvendinimą tvarkinguose namuose arba butuose; - nuolatinį ir ilgalaikį darbą Vokietijoje; - atostogas ir visas socialines garantijas Lietuvoje; - patrauklų darbo ir poilsio grafiką; - gerą ir laiku mokamą atlyginimą. - galimybę išvykti ir dirbti su antrąja puse. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Euro kryptis" - Užsienis

-Tiesioginį įdarbinimą Olandijos įmonėse; -Sofi(bsn) numerio suteikimą; -Visas Olandijos darbuotojo soc. garantijas; -Laiku mokamą atlyginimą; -Transportą - į darbą ir iš darbo; -Pagalbą organizuojant nuvykimą iš Lietuvos iki Olandijos darbdavio. Gyvenamas plotas suteikiamas, jo nuomos ir e... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Mažeikiai

- visas socialines garantijas; - lankstų darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- nemokamą įdarbinimą; - nemokamą apgyvendinimą Olandijoje; - puikias darbo sąlygas; - motyvuojantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- Ilgalaikį darbą; - Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - Motyvuojantį atlyginimą; - Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Qbis" - Užsienis

- Visas socialines garantijas Olandijoje; - Laiku mokamą valandinį atlyginimą; - Transportą nuvykti į darbą; - Gyvenamą vietą su interneto ryšiu (nuomos mokestis 400 Eur/mėn.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "JARDAS" ir Ko - Vilnius

- Perspektyvų, gerai apmokamą darbą vienoje moderniausių miltelinio dažymo gamykloje; - Laiku mokamą atlyginimą; - Visas socialines garantijas; - Nedidelį, draugišką ir jaunatvišką kolektyvą; - Visas galimybes tobulėti, mokytis ir daryti karjerą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "Klaipėdos baldai" - Klaipėda

- Visas socialines garantijas; - Galimybę kelti kvalfikacija; - Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; - Papildomas išmokas pagal kolektyvinę sutartį; - Iš dalies kompensuojamą maitinimą; - Pilną darbo laiką, slenkančiu grafiku. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- mes vertiname savo darbuotojus, todėl užtikriname kokybiškas, nemokamas įdarbinimo paslaugas ir atsakingą požiūrį į Tave; - nuolatinį ir ilgalaikį darbą Vokietijoje; - atostogas ir visas socialines garantijas Lietuvoje; - patrauklų darbo ir poilsio grafiką; - gerą ir laiku mokamą atlyginimą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2