Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Covebo Barneveld - Užsienis

• Ilgalaikį bendradarbiavimą • Patrauklų starterio paketą, kurio vertė beveik 30 eurų (patalynė, lietuvių ir olandų žodynėlis) • Apgyvendinimą, transportą ir sveikatos draudimą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Sapa Profiliai" - Kaunas

- Nuolatinį darbą; - Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams; - Premijavimą už darbo rezultatus; - Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą; - Abonementus į sporto salę, sporto klubą, baseiną ir kitas papildomas naudas pagal įmonės socialinę programą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "FL Technics" - Vilnius

- Geras darbo sąlygas; - Patirtį tarptautinėje kompanijoje; - Galimybę mokytis ir tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

ilgalaikį darbą; kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; motyvuojantį atlyginimą; visas socialines garantijas; galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Zootaip" - Vilnius

Darbą stabilioje, augančioje kompanijoje; Draugišką, jaunatvišką kolektyvą; Požiūrį į darbą atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Burbuliukas ir Co" - Panevėžys

- Geras darbo sąlygas; - Atlyginimą, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją; - Draugišką kolektyvą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo nuomos valdymas" - Kaunas

350Eur į rankas/mėn. (yra galimybė uždirbti daugiau) Darbas I pamaina I-V detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Užsienis

- suteikiame apgyvendinimą tvarkinguose namuose arba butuose; - nuolatinį ir ilgalaikį darbą Vokietijoje; - atostogas ir visas socialines garantijas Lietuvoje; - patrauklų darbo ir poilsio grafiką; - gerą ir laiku mokamą atlyginimą; - galimybę išvykti ir dirbti su antrąja puse. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Šiauliai

- geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą; - puikų karjeros startą tarptautinėje įmonėje; - terminuotą darbo sutartį su galimybe į pastovų darbą; - motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- geras darbo sąlygas; - visas socialines garantijas; - laiku mokamą darbo užmokestį; - apmokymus darbo vietoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4