Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


SBA koncerno įmonių grupė - Kaunas

• atsakingą ir dinamišką darbą solidžią veiklos patirtį ir ilgametes tradicijas turinčioje baldų gamybos bendrovėje, priklausančioje vienai pažangiausių gamybinių įmonių grupių Lietuvoje; • profesinius iššūkius ir tobulėjimą; • pažangią grupės socialinę politiką ir aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Cgates" - Panevėžys

užsidirbti neribojant savęs ir gauti priedą už pasiektus rezultatus; būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis, rodyti iniciatyvą ir siekti karjeros; augti, ugdyti savo kompetencijas ir tobulėti palaikančioje aplinkoje; turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – neformalią darbo aplinką, nemono... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dextera" - Vilnius

Stabilų, motyvuojantį atlyginimą; Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Cgates" - Vilkaviškis, Marijampolė

Užsidirbti neribojant savęs; Lankstų darbo grafiką; Būti tarptautinės kompanijos dalimi, dalintis idėjomis, rodyti Iniciatyvą ir siekti karjeros; Augti, ugdyti savo kompetencijas ir tobulėti palaikančioje aplinkoje; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – neformalią darbo aplinką, nemonoton... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Tokana" - Vilnius

Galimybę dirbti įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje, kurioje Jūsų laukia ambicingi, organizuoti ir vienas kitą palaikantys kolegos, dinamiška darbo aplinka bei sąžininga atlygio sistema. Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes augti ir tobulėti profesinėje srityje - moky... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Advantus" - Šiauliai

KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas ve... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Dezinfa" - Utena, Rokiškis, Zarasai

• Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje. • Galimybę įgyti tarptautinę patirtį, tobulėjimą. • Nuolatinius vidinius ir išorinius mokymus. • Visas darbui reikalingas priemones. • Konkurencingą, tiesiogiai nuo rezultatų priklausomą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "ARSENALAS" - Vilnius

- darbą pilnu etatu bei visas socialines garantijas; - visas darbui reikalingas priemones (mobilus telefonas, kompiuteris ir t.t.) - visada laiku mokamą darbo užmokestį bei priedus, - priklausančius nuo pasiektų rezultatų; - darbą draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 Toliau »