Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „CAPITAL Apdaila“ - Vilnius

Ką mes už tai siūlome: Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; Dinamišką bei labai įdomų darbą; Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo asmeninių bei komandinių darbo rezultatų; Profesionalų ir draugišką jaunų žmonių kolektyvą; Visas reikalingas darbo priemones; Skanią kavą,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „East West Agro“ - Šiauliai

- geras darbo sąlygas, jaunatviškame kolektyve; - darbo automobilis ir visos darbui reikalingos priemonės; - įdomią ir vertingą darbo patirtį, profesinį tobulėjimą; - kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

- Turi patirties pardavimų srityje; - Gebi laisvai bendrauti anglų kalba tiek žodžiu tiek raštu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Liejamų dangų meistrai“ - Vilnius

Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą; Visas socialines garantijas; Draugišką kolektyvą ir gerą atmosferą darbe; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Europinių kortelių servisas“ - Vilnius

Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai suteiks galimybę mokytis ir tobulėti; Profesionali aplinka, iniciatyvūs ir draugiški kolegos, idėjas palaikantis vadovas; Darbą tarpkultūrinėje aplinkoje ir realias karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje; Profesionalius mokymus, dalyvavimą semin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RanIT“ - Vilnius

Visus produkto ir pardavimų mokymus. Darbo grafikas nuo 9 iki 18 darbo dienomis. Darbo užmokestis 940 brutto per mėnesį ir premijos už gerą darbą. Draugiškas ir paslaugus personalas. Pilnai įrengta darbo vieta Vilniaus biure. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GAIRANA“ - Kaunas

visas socialines garantijas; konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GINESTRA“ - Vilnius

* Puikias darbo sąlygas pas vieną iš šios srities rinkos lyderių; * Konkurencingą atlyginimą ir patrauklią premijavimo sistemą; * Profesionalius mokymus ir galimybę tobulėti; * Papildomų naudų paketą (asmeninį sveikatos draudimą, automobilį ir asmeniniam naudojimui, kt.). Jeigu Tu: * "... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 Toliau »