Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Gi Group Lietuva - Vilnius

- Aiškius ir efektyvius procesus; - Profesinį ir asmeninį augimą, savo srities profesionalų komandoje; - Galimybę priimti sprendimus savo kompetencijos ribose; - Motyvuojančią atlygio sistemą tiesiogiai priklausančią nuo rezultatų ir neturinčią paslėptų “lubų”. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transtira“ - Vilnius

• Įdomų ir energingą darbą jauname ir draugiškame kolektyve; • Konkurencingą atlyginimą; • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Vilnius

• Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą motyvuotoje ir energingoje komandoje; • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje; • Galimybė tobulėti aukščiausio lygio vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; • Papildomą motyvacinę sistemą; • Konkurencingą atlyginimą priklausantį n... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Dantys ir implantai“ - Vilnius

- Dinamiškas kolektyvas; - Draugiška ir neįpareigojanti aplinka; - Nėra fiksuotų darbo valandų; - Komisinis atlygis už kiekvieną parduotą implantą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Mokymai tik įsidarbinus -Vadovas, kuris padės pasirinkti karjeros kelią BITĖJE -Papildomi sveikatos, kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimai, III pensijų pakopos kaupimas -Galėsi saves neriboti nei pokalbiams, nei internetui, nes gausi asmeninį telefoną ir neribotą planą -Atlyginimas „be... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „People Link“ - Vilnius

• Bent 1 metų sėkmingų aktyvių pardavimų darbo patirtis (techninių produktų ar technologinių sprendimų būtų privalumas); • Proaktyvumas, orientacija į rezultatus bei siekis atrasti kliento lūkesčius atitinkantį sprendimą; • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „People Link“ - Vilnius

Ramirent – daugiau nei 50 metų sėkmingai auganti įrankių nuomos ir statybų įrangos sprendimų kompanija. Šiai dienai veiklą vykdo 9 šalyse bei užima lyderiaujančias pozicijas Europoje. Ramirent priklauso „Loxam Group“ – trečiai pagal dydį įrangos nuomos kompanijai pasaulyje, todėl turėdami tarptau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Nova Lux management solutions - Kaunas

- įdomų, dinamišką darbą ir savirealizacijos bei profesinio tobulėjimo galimybes; - darbo užmokestį, priklausantį nuo pasiektų rezultatų; - visas socialines garantijas ir darbo priemones reikalingas darbui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Orientacijos į rezultato siekimą -Noro bendrauti su klientais ir padėti jiems, ieškant geriausio sprendimo -Galimybės dirbti pilnu etatu (I-V) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 Toliau »