Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" - Vilnius

- puiki kompanijos kultūra; - profesionalų komanda, kuri dalijasi geriausia praktika bei patirtimi; - asmeninio tobulėjimo galimybės: mokymai, seminarai, knygos; - įdomus, iššūkių kupinas bei dinamiškas darbas; - konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Trukmė" - Kaunas

• darbą augančioje įmonėje, kurioje vertinamas atvirumas, pasitikėjimas, bendradarbiavimas; • galimybę mokytis, kelti savo kvalifikaciją, kurti ir realizuoti savo profesines ambicijas; • draugišką ir palaikančią darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Expertus LT" - Vilnius

* Dinamišką ir įdomų darbą; * Nedidelį, tačiau atvirą, linksmą ir draugišką kolektyvą; * Stabiliai mokamą atlygį, kurio esate vertas; * Asmeninį bei profesinį augimą; * Visas reikalingas darbo priemones; * Kvalifikacijos kėlimo seminarus. Daugiau informacijos tel. nr. +370 6877 3132 ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ATEA grupė - Vilnius

Galimybę augti ir tobulėti prisidedant prie personalo procesų tobulinimo ir optimizavimo. Aktyvų ir kupiną iššūkių darbą. Dinamišką ir įdomų darbą UAB „ATEA“ įmonių grupėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "KAUNO ARENA" - Kaunas

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje; Papildomų naudų paketą; Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo ir savo idėjų įgyvendinimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Kaunas

- turite aukštąjį išsilavinimą, - išmanote LR įstatymus ir norminius teisės aktus, - turite puikius bendravimo bei komunikavimo įgūdžius, - esate organizuotas, savarankiškas, kūrybiškas, - gerai mokate rusų kalbą ir turite anglų kalbos pagrindus, turite puikius darbo MS Office įgūdžius. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

- Ne mažiau kaip 1 metų sėkmingos darbo patirties personalo atrankų srityje - Kūrybiško ir inovatyvaus požiūrio į darbuotojų paiešką ir atranką - Puikiai išmanai technines pozicijas ir jų paieškos ypatumus? Labai gerai! - Vidinės motyvacijos, pozityvaus požiūrio ir noro tobulėti bei išbandyti ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Avitelos prekyba" - Klaipėda

• dirbsite atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą profesionalų komandoje; • suteikiame laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas; • čia suteikiame galimybę realizuoti save bei tobulinti profesines kompetencijas; • puoselėjame ir kuriame naujas įmonės vidaus tradicijas drauge. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba "Argus" - Klaipėda

- turite praktinę sėkmingo darbo patirtį personalo administravimo / valdymo srityje (būtina sąlyga) - turite darbo patirties su apskaitos programa Navision (būtina sąlyga); - išmanote Darbo kodeksą ir gebate taikyti jo nuostatas praktikoje; - esate aktyvi, komunikabili asmenybė; - turite norą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2