Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Sanitex įmonių grupė - Kaunas

- Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą; - Savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes. Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Vilnius

Savarankišką darbą stabilioje ir solidžioje įmonėje; Darbo aplinką, orientuotą į asmeninį ir profesinį tobulėjimą; Konkurencingą atlygio paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transmėja“ - Šiauliai

Įdomų, azartišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve Geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų Galimybę realizuoti save bei tobulėti Jei kyla klausimų, skambink: +37063206567 Vaida detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Joldija“ - Kaunas

- Šiuolaikiška ir moderni įmonės aplinka bei vidinė kultūra; - Galimybė aktyviai prisidėti prie įmonės vystomos Lean veiklos ir kitų projektų; - Mokymai kompetencijai kelti; - Sveikatos draudimas; - Nelaimingų atsitikimų draudimas; - Metiniai priedai prie atlyginimo, priklausantys nuo rezult... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Vilnius

- Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą - Darbą profesionalių bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi bei prisidėti prie vykdomų ir planuojamų projektų - Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti vidiniuos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Amber Food“ - Vilnius

- Dinamišką darbą lanksčioje įmonėje; - Konkurencingą atlyginimą ir tobulėjimo galimybes; - Skanius pietus su tik personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Kaunas

• Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje; • Modernią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje; • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2