Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „CRAFT bearings“ - Kaunas

Įdomų ir atsakingą darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AKTO“ - Kaunas

• Mokymai; • Darbą draugiškame kolektyve; • Motyvuojantį atlyginimą; • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Simplika“ - Kaunas

- Puikią atmosferą įmonėje (nemokami penktadienio pietūs ir gėrimai, įmonės šventės moderni bei patogi darbo vieta ir kt.); - Galimybę plėsti savo kompetencijas ir atsakomybes bei tapti pirkimų vadybininku; - Profesionalią komandą, kuri skatins Tavo profesinį ir asmeninį augimą; - Galimybę išv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Kaunas

Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką bei profesinį tobulėjimą; Galimybę vykti į tarptautines parodas, pažangias verslo įmones; Konkurencingą atlygio paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „S-Form“ - Alytus

-Geras darbo sąlygas, patogų darbo ir atostogų laiką -Galimybę kelti kompetenciją mokymuose ir seminaruose Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grūstė“ - Mažeikiai, Telšiai, Naujoji Akmenė

•Įdomų ir pilną iššūkių darbą sparčiausiai apyvarta augančiame įmonės padalinyje; •Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką; •Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; •Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltijos didmena“ - Vilnius

* įdomų, atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje; * draugišką, jaunatvišką, darnų, veržlų kolektyvą; * puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas; * visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MAXIMA LT“ - Vilnius

- darbą savo srities profesionalų komandoje - laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas - tarptautinės karjeros galimybes - privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Sanitex“ - Kaunas

Dirbsi įdomų, dinamišką darbą; Turėsi profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Gausi pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų; Uždirbsi motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis (automobilis savoms reikmėms); Dalyvausi įmonės organizuoj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

GARANT GROUP - Klaipėda

• Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3