Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Galimybių Arsenalas“ - Vilnius

- Galimybę mokytis ir tobulėti; -Visas reikalingas darbo priemones - Puikią profesionalų komandą ir geranorišką darbo atmosferą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Žilinskis ir Co, UAB - Kaunas

• Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje; • Profesinį tobulėjimą, patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą; • Atsakingus bei įdomius projektus; • Visas darbui reikalingas priemones; • Ilgalaikę perspektyvą. Informuojame, kad remiantis 2018-05-25 įsigaliojusiu Bendruoju asmen... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Visas darbui reikalingas priemones; Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką ir kreiptis tik atitinkant skelbi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Girteka Logistics“ - Vilnius

- Profesionalų kolektyvą ir galimybę prisidėti prie ambicingų kompanijos plėtros projektų - Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas - Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose - Karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic asset management“ - Vilnius

Motyvuojantį užmokestį, kuris pokalbio metu bus aptariamas įvertinus jūsų esamą kompetenciją ir norą tobulėti; Jauną ir perspektyvų kolektyvą; Karjeros augimą perspektyvioje kompanijoje; Biurą miesto centrinėje ir vaizdingoje vietoje - ant Tauro kalno. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Registrų Centras, VĮ - Vilnius

• galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą; • darbo užmokestį nuo 1750 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „NAUJOJI RINGUVA“ - Panevėžys

- Darbą veržlioje ir draugiškoje komandoje; - Atsakingas pareigas sėkmingai besiplečiančioje gamybinėje įmonėje; - Kvalifikaciją ir darbo rezultatus (pasiekimus) atitinkantį atlyginimą. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais; - draugišką darbo atmosferą bei profesionalius ir linksmus kolegas; - ilgalaikę karjerą nuola... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 Toliau »