Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB Arista executive search Lithuania - Kaunas

- Darbą sėkmingai, sparčiai besivystančioje įmonėje; - Tarptautinę darbo patirtį; - Patrauklų atlygį ir motivacinę sistemą; - Galimybę dirbti išskirtinių produktų pardavimų srityje; - Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „People Link“ - Vilnius

• Poziciją, kurioje per dieną susipažinsite su bent 3 naujais žmonėmis, turėsite bent kelis susitikimus ir kurioje turėsite galimybę priimti savarankiškus sprendimus • Darbui skirtą automobilį • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą (2000 - 3000 EUR prieš mokesčius) ir metinį bonusavimą • ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Credo Partners“ - Kaunas

• Galimybę veikti, kurti ir augti kartu su savo srities profesionalais. • Labai atsakingas pareigas veržlioje įmonėje, kūrybingą kolektyvą. • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą. • Priedus, kurie priklausys nuo Tavo darbo rezultatų. • Visapusę pagalbą. • Įdomią ir vertingą patirtį Tavo karjer... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VšĮ „Terra Publica“ - Kaunas

Konkurencingą, nuo rezultatų priklausantį atlyginimą. Socialines garantijas ir socialiai atsakingą aplinką. Darbą augančioje, novatoriškoje, draugiškoje kompanijoje. Galimybę realizuoti savo idėjas. Kita informacija Leidykloje laukiami iniciatyvūs, kūrybiškai mąstantys žmonės, sugebantys r... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Emplonet - Klaipėda

Įvairiapusišką, dinamišką darbą profesionalioje komandoje; Tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje įmonėje; Aiškų karjeros planą ir visus įrankius kilti laipteliais įmonės viduje; Palaikančią ir skatinančią aplinką; Sklandžią įvedimo programą naujam darbuotojui; Dažnus mokymus ir kursus; G... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „UNIGAMES“ - Vilnius

- Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje kompanijoje, draugiškame kolektyve; - galimybes mokytis bei tobulėti; - galimybę realizuoti savo sumanymus; - geras darbo sąlygas; - draugišką ir profesionalų kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RNDV statyba“ - Klaipėda

* Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą; * plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje; * pozityvią ir saugią darbo aplinką; * stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą; * galimybę augti kartu su kompan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Indigroup“ - Vilnius

- Vadovų palaikymą ir galimybę prisidėti prie strateginių Verslo valdymo sistemų sprendimų priėmimo įmonių grupės mastu; - Dinamišką ir įdomią poziciją įmonėje; - Nuo 3000 iki 3800 EUR atlyginimą prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties lygio su Verslo valdymo sistemomis; Taip pat: - M... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 Toliau »