Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Klaipėda

- Darbą stiprioje kompanijoje; - Karjeros galimybes; - Puikią motyvacinę sistemą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

„Vičiūnų“ įmonių grupė - Plungė

Įdomią ir atsakingą patirtį; Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas; Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės klausimas sprendžiamas atskirai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Paskolų tarpininkai“ - Vilnius

Jungtis prie draugiškos profesionalų komandos bei sveikos ir įdomios aplinkos; Konkurencingą atlygį su galimybę užsidirbti pagal įdedamas pastangas bei papildomas naudas; Savarankiškai planuoti darbo laiką bei sau skirtą laiką; Galimybę dirbti iš namų; Įdomų ir reikšmingą darbą, jaunoje nuola... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kardiolita“ - Vilnius

Aš, Arūnas Grigalauskas, UAB „Kardiolitos klinikos“ įmonių grupės IT padalinio vadovas, šiuo metu į jaunatvišką komandą ieškau IS projektų vadovo (-ės), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už informacinių technologijų srities produktų vystymą, esamų produktų tobulinimą, naujų produktų kūrimą ir įvedim... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RNDV Group“ - Klaipėda

- suteikti galimybes dirbti su tarptautiniais projektais visoje Europoje; - užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas; - padėti siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti kaip specialistui; - mokėtina suma: nuo 1500eur/mėn. NETO. Daugiau ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Juda NT“ - Kaunas, Jonava, Prienai

Profesionalius pradedančiųjų ar patyrusių brokerių mokymus; Karjeros galimybes; Motyvuojančią bonusinę sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų; Bendradarbiavimą vystant didžiulius projektus; Bendradarbiavimą su užsienio kompanijomis; Lankstų darbo grafiką; Galimybę prisidėti prie įmonės v... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Losrita“ - Vilnius

• Visas darbui reikalingas priemones; • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą; • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas; • Stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį; • Pilną darbo etatą; • Socialines garantijas; • Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PROFIBUS“ - Panevėžys

- Savarankišką sprendimų priėmimą ir rezultatų vertinimą; - motyvuojantį atlyginimą bei priedus priklausančius nuo rezultatų; - Produktyviam darbui visas reikalingas priemones. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ - Vilnius

- Socialines garantijas; - Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą; - Darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Kaunas

• Inžinerinio išsilavinimo (elektra, automatika ir/ar pan.). • Esi dirbęs energetikos ir pramonės sektoriuose, išmanai jų specifiką. • Sėkmingos projektų valdymo darbo patirties. • Anglų kalbos žinių (rusų kalba – privalumas). • Iniciatyvos, atsakomybės už rezultatą pojūčio ir nuolatinio koky... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 Toliau »