Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Limedika“ - Kaunas

Visas socialines garantijas; Priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo darbo rezultatų; Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu); Įmonės transportą vežantį darbuotojus į darbą ir iš darbo. Darbo vieta: Kauno raj., Ramučiai. Darbo laikas: 10:00... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LT Metal Partners“ - Vilnius

Nuolatinį darbą augančioje įmonėje; Darbą viena pamaina, 5 dienas per savaitę; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Optometrijos centras“ - Kaunas

- nuolatinį darbą draugiškame kolektyve; - geras darbo sąlygas; - motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baldai1“ - Klaipėda

Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone. Kolegos bus Jūsų draugai:) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Partneris statybose“ - Jonava

Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas; Papildomų naudų paketą; Darbą veržliame, draugiškame kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Theca Furniture“ - Alytus

- Darbą viena, dienine pamaina; - Vertingą darbo patirtį didelėje, stabilioje, skandinaviško kapitalo įmonėje; - Darbą įmonėje, kuri veikia daugiau nei 10 metų Lietuvoje; - Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą; - Laiku mokamą atlyginimą; - Nemokamą kavą, arbatą ir užkandžius, įvairius rengin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TNT“ - Vilnius

- galimybė derinti darbą su studijomis; - nuo darbo rezultatų priklausanti atlygio sistema ir papildomų naudų paketas; - draugiškas ir jaunas kolektyvas; - visos socialinės garantijos. Mes vertiname vieni kitus, esame atsidavę klientams ir vykdome savo pažadus! Jeigu mūsų požiūris Tau priim... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Magnetic MRO AS - Vilnius

Mes Jums siūlome: • Galimybę dirbti vienoje iš patraukliausių ir sparčiausiai augančių pasaulio pramonės šakų – aviacijoje • Karjeros galimybes • Dinamišką darbo aplinką su energingais ir puikiais žmonėmis, dirbančiais kartu bendro tikslo link! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „NT administratorė“ - Kaunas

Įdomų darbą autoritetingoje tarptautinėje įmonėje; Kompetenciją atitinkantį atlygį bei motyvacijos sistemą; Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes; Draugišką ir tobulėti padedantį kolektyvą; Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8