Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Headex“ - Panevėžys

- darbo užmokestį nuo 544 EUR atskaičius mokesčius; - galimi priedai; - palankų darbo grafiką; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „VERSLO VARTAI“ - Klaipėda

- Pačiam pirmam išbandyti technikos naujienas (turime demo daiktų, leidžiame naudotis); - Mokymus, galimybę tapti savo srities ekspertu; - Įdomų bei atsakingą darbą jaunatviškoje ir sąžiningoje įmonėje (paklauskite mūsų kolegų); - Skaidrų, motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį (visada a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EUGESTA“ - Vilnius

Pažymėjimas, leidžiantis dirbti su krovimo technika; pareigingumas, sąžiningumas; noras dirbti ir užsidirbti; gebėjimas dirbti komadoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „TCH“ - Telšiai

- darbą draugiškame kolektyve; - stabilų atlyginimą su priedais už kokybišką, gerą darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“ - Kaunas

tvarkingas ir kokybiškas darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ermitažas“ - Vilnius

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje; Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Papildomas naudas įmonės darbuotojams. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Panevėžys

- darbo užmokestį nuo 530 EUR atskaičius mokesčius; - įdomų ir atsakingą darbą; - galimybę įgyti naudingos darbo patirties; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Advantus“ - Kaunas

- Geras darbo sąlygas; - Darbą su perspektyva; - Draugiška komanda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MAKVEŽA“ - Utena

• Stabilią darbo vietą viename didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje; • Visuomet laiku mokamą atlyginimą; • Lankstų darbo grafiką; • Socialines garantijas; • Privalumus perkant Moki-veži parduotuvėse; • Papildomas nepinigines naudas; • Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Omniva LT“ - Vilnius

Mes augam! Omniva LT šiais metais plečia savo tinklą dvigubai! Tam, kad būtume sėkmingi savo augime, stipriname savo pajėgas ir kviečiame prisijungti naujus komandos narius! Mes suteikiame visas socialines garantijas, stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; draugišką komandą ir galimybes augti įmo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5