Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "VERSLO VARTAI" - Klaipėda

- Pačiam pirmam išbandyti technikos naujienas (turime demo daiktų, leidžiame naudotis); - Mokymus, galimybę tapti savo srities ekspertu; - Įdomų bei atsakingą darbą jaunatviškoje ir sąžiningoje įmonėje (paklauskite mūsų kolegų); - Skaidrų, motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį (visada a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DPD Lietuva" - Vilnius

- Darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, kuri vertina savo darbuotojus; - Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą; - Draugišką kolektyvą; - Puikias darbo sąlygas. Dėkojame visiems susidomėjusiems. Apie atrankos rezultatus informuosime į pokalbį pakviestus kandidatus. Atsil... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Kaunas

• Laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį; • Geras darbo sąlygas, darbo valandas 8:00-17:00; • Visas socialines garantijas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Trukmė" - Kaunas

-draugišką ir vieningą kolektyvą; -darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje. Duomenų apsauga Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios darbuotojų atrankos tikslais. Duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Greitos dalys" - Vilnius

* Idomų darbą su galimybe sužinoti labai daug apie automobilius; * Stabilų, laiku mokamą atlyginimą; * Priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo darbo rezultatų; * Draugišką kolektyvą; * Visas galimybes dirbti ir užsidirbti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

- įdomų ir atsakingą darbą; - kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų katego... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

IKEA Vilnius - Vilnius

- visų socialinių garantijų ir laiku mokamo atlyginimo; - nuolatinių mokymų bei galimybės įgyti elektro-krautuvo vairuotojo pažymėjimą; - darbo grafiko leidžiančio planuoti savo poilsį; - komandos, su kuria smagu dirbti ir leisti laiką po darbo; - galimybės naudotis IKEA privilegijomis; - d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Parnasas" - Vilnius

- Visas socialines garantijas; - Geras darbo sąlygas; - Darbui reikalingas priemones; - Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą. Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Vilnius

• Nuolatinį darbą ir laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą; • Karjeros galimybes MG Baltic koncerno įmonėse, tarptautinių mainų projektuose; • Finansinį skatinimą už iniciatyvą ir kitas motyvacines priemones. Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), išreiškia su... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lidl Lietuva" - Kaunas

• Atsakingą ir įdomų darbą moderniame logistikos centre • Pažangiausias darbo priemones • Darbą motyvuotoje komandoje • Patrauklų darbo užmokestį • Stabilią ir užtikrintą darbo vietą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4