Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Parnasas" - Vilnius

- Geras darbo sąlygas; - Darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

"Marzotto įmonių grupė" - Kaunas

Darbo laikas nuo 7:30 iki 16:00, bet pagal gamybinį užimtumą darbas gali būti organizuojamas dviem pamainom (6.00 iki 14.00; 14.00 iki 22.00). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kesko Senukai Lithuania" - Vilnius

• darbą stabilioje kompanijoje • administracinį grafiką (Nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 7:30 iki 16:30) • laiku mokamą atlygį bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), ypatingą klientų aptarnavimą, d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Kaunas

- atsakingą darbą patikimoje kompanijoje; - geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą; - visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Sandėlio darbuotojas - šiandien

UAB "Bidfood Lietuva" - Kaunas

Darbą tarptautinėje įmonėje; 2 kartus per mėnesį, laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas; Karjeros galimybes; Galimybę užsidirbti papildomai; Darbą pamainomis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- Konkurencingą darbo užmokestį; - Visas socialines garantijas; - Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RESNA" - Kaunas

Puikias darbo sąlygas; Draugišką kolektyvą; Kintama darbo užmokesčio dalis 550-650+ 25% ir priklauso nuo darbo rezultatų. Darbo grafikas: Pilna darbo diena; Pradžia - pabaiga: 8:00 - 16:30 val.; Trukmė: 8 val.; Per savaitę: 40 val.; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "STORENT" - Panevėžys

- Oficialias pajamas, socialines garantijas; - Motyvuojantį atlyginimo paketą; - Darbinę aprangą; - Darbą geriausioje nuomos kompanijoje; - Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų; Dėkojame už dėmesį ir pranešame, kad susisieksime tik su tais kandidatais, kuriuos pakviesime pokalbiui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

- Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką; - Karjeros ir tobulėjimo galimybes; - Nemokamą atvykimą/išvykimą į darbą/iš darbo. Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir su... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Vilnius

- socialines garantijas; - laiku mokamą atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6