Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


ACME įmonių grupė - Kaunas

• darbo užmokestį proporcingą Tavo įgūdžiams ir patirčiai (galimybė gauti papildomus mėnesinius priedus už darbo greitį ir kokybę); • aiškų naujų darbuotojų adaptacijos procesą; • ilgalaikį darbą stabilioje susiformavusioje komandoje; • geras darbinės aplinkos sąlygas; • bendrus kolektyvo ren... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AD Baltic“ - Vilnius

Atsakingą darbą ilgametes tradicijas puoselėjančioje tarptautinėje įmonėje; Lankstų grafiką – darbas pamainomis; Profesinio tobulėjimo galimybes; Nemokamą maitinimą; Draugišką kolektyvą; Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Prime choice Baltics“ - Vilnius

Laiku mokamą atlyginimą. Visas socialines garantijas. Darbinį automobilį, visas darbo priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EUGESTA“ - Vilnius

Pažymėjimas, leidžiantis dirbti su krovimo technika; pareigingumas, sąžiningumas; noras dirbti ir užsidirbti; gebėjimas dirbti komadoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Daltra“ - Vilnius

- laiku mokamą atlyginimą ir nuo darbo kokybės, darbo rezultatų ir parodytų iniciatyvų priklausantį priedą - visas socialines garantijas - dieninį darbo laiką tik darbo dienomis, Vilniaus mieste - profesinius mokymus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugum“ - Kaunas, Kazlų Rūda, Kėdainiai

Nemokamą pirmą kelionę į Vokietiją – įmonė kompensuoja; Darbinimas su vokiška sutartimi ir visomis socialinėmis garantijomis; Patrauklų, laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1400 - 1800 € „į rankas“); Visiškai NEMOKAMĄ apgyvendinimą kokybiškame būste su visais patogumais: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Trukmė“ - Kaunas

-darbą draugiškame ir palaikančiame kolektyve, augančioje, perspektyvioje kompanijoje. -galimybes mokytis ir augti kartu su įmone. Duomenų apsauga Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lidl Lietuva“ - Kaunas

• Atsakingą ir įdomų darbą moderniame logistikos centre • Pažangiausias darbo priemones • Darbą motyvuotoje komandoje • Patrauklų darbo užmokestį • Stabilią ir užtikrintą darbo vietą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Autoverslas“ - Vilnius

* Nuolatinį darbą vienoje didžiausių logistikos paslaugų kompanijoje; * Konkurencingą, reguliariai mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas; * Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes Autoverslas Group; * Puikias darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą. Sandėlis yra Aukštuosiuo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nordic Idea“ - Kaunas

Įdomų, atsakingą bei puikias perspektyvas turintį darbą; Nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų bendradarbius; Pagalbą, siekiant užsibrėžtų tikslų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4