Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Mobile Center" - Kaunas

Darbą profesionalioje, draugiškoje komandoje; Visas socialines garantijas; Geras darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Užsienis

-Darbdavys - Olandijos įmonė pasirūpins ir sutvarkys visus reikalingus dokumentus legaliam darbui Olandijoje; -Jus pasitiks atvykus į Olandiją bei pasirūpins Jūsų nuvežimu į gyvenamąją vietą; -Atlyginimas mokamas kas savaitę į Jūsų banko sąskaitą; -Jums suteiks apgyvendinimą; -Jums suteiks tr... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Omniva LT" - Vilnius

Suteikiamos visos socialinės garantijos, geros darbo sąlygos, stabilus, laiku mokamas atlyginimas. Atlyginimas nuo 600 Eur. Galimybė uždirbti daugiau parodant rezultatus ir norą dirbti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Trukmė" - Kaunas

-darbą draugiškame ir palaikančiame kolektyve, augančioje, perspektyvioje kompanijoje. -galimybes mokytis ir augti kartu su įmone. Duomenų apsauga Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Unishop" - Kaunas

Atsakingą darbą; Visas socialines garantijas; Visuomet laiku mokamą atlyginimą ir priedus; Puikias darbo sąlygas ir reikalingas darbui priemones; Jaunatvišką bei draugišką kolektyvą. Ačiū, kad domitės mūsų įmone. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į sekan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SAMSONAS" - Kaunas

Nemokamą maitinimą darbuotojams; Karjeros galimybes; Stabilų ir konkurencingą atlyginimą, priklausomą nuo išdirbtų darbo valandų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Studio moderna" - Vilnius

• Pastovų darbą; • Laisvus savaitgalius ir švenčių dienas; • Visas socialines garantijas; • Draugišką kolektyvą. Kita informacija: • Sandėlis yra Aukštuose Paneriuose, Vilniuje; • Apie konkurso eigą informuosime tik atrinktus kandidatus. • Darbo užmokestis yra fiksuotas + kintama dalis... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Parnasas" - Vilnius

- Visas socialines garantijas; - Geras darbo sąlygas; - Darbui reikalingas priemones; - Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą. Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB JUGUM - Vilnius

JUGUM klientė sėkmingai dirbanti, viena didžiausių spaustuvių Lietuvoje ieško naujo komandos nario. Mes siūlome: Aiškias funkcijas turintį, pastovų darbą geromis sąlygomis; Visus būtinus apmokymus; Atlygį pervedame visada laiku - tad galite planuoti savo finansus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Daltra" - Vilnius

- laiku mokamą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausantį priedą - visas socialines garantijas - dieninį darbo laiką tik darbo dienomis, Vilniaus mieste - profesinius mokymus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5