Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "AVA statyba" - Kaunas

Atsakingą ir įdomų darbą. Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų. Kolegišką ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - Kaunas, Jonava

- Įdomų ir savarankišką darbą stabilioje kompanijoje. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda

Įdomų ir atsakingą darbą; Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą; Visas socialines garantijas; Draugišką kolektyvą; Visas darbui reikalingas priemones; Galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo valdymo inovacijos" - Vilnius

Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje; Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV statyba" - Klaipėda

Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą; Plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje; Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę; Galimybę dirbti su inovatyviomis statybos valdymo sistemomis; Pozityvią ir saugią darbo apli... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Real Job Finder" - Klaipėda

- Visas socialines garantijas; - Darbą profesionalioje, savo sritį išmanančių specialistų komandoje; - Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes; - Neterminuotą darbo sutartį. 864519611 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "Panevėžio statybos trestas" - Vilnius

Įmonė siūlo: - Atlyginimą už faktiškai atliktą darbų kiekį; - Visas darbui reikalingas priemones, mokymus; - Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą. Tel. pasiteirauti: 8-682-63426 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras" - Kaunas

- Įmonės automobilį; - Darbą Kaune (be komandiruočių); - Puikią motyvacinę sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Projektana" - Kaunas

Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų; Savarankišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV Group" - Tauragė

- laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2