Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „MITNIJA“ - Vilnius

- įdomų ir atsakingą darbą; - darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje; - kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Valvista“ - Vilnius

Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes; Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą; Puikias darbo sąlygas ir visas reikalingas darbo priemones; Įmonės automobilį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Flexrock“ - Užsienis

- Dinamišką ir įdomią darbo aplinką - Geras apgyvendinimo sąlygas - Pastovų bei konkurencingą atlyginimą atitinkantį darbo patirtį bei kvalifikaciją; motyvacinius priedus - Galimybes mokytis ir tobuleti - Automobilį, kompiuterį ir visas kitas darbui reikalingas priemones - Sporto salės ar ki... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“ - Vilnius

- Konkurencingą atlyginimą, puikias darbo sąlygas; - Visas darbui reikalingas priemones; - Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „WJ projektai“ - Kaunas

visas darbui reikalingas priemones įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį pilną darbo etatą socialines garantijas konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „SRS SERVISAS“ - Šiauliai

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltijos plienas“ - Kaunas

Darbą aukštų tikslų siekiančiame kolektyve. Visas socialines garantijas. Darbui reikalingas priemones (telefonas, automobilis, kompiuteris, darbo rūbai ir t.t.) detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „LANDESA“ - Vilnius

- konkurencingą atlyginimą atitinkantį turimą darbo patirtį ir motyvacinę sistemą; - profesinį tobulėjimą; - darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, profesionalumas ir komandinis darbas; - geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo sistemos“ - Užsienis

Įdomų ir atsakingą darbą; Darbo rezultatus atitinkantį atlygį; Darbui reikalingas priemones; Nemokamą įdarbinimą ir puikias gyvenimo sąlygas. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmen... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Infes technologijos“ - Vilnius

• Siūlome savirealizaciją dirbant atsakingą darbą su įdomiais, iššūkių nestokojančiais vandentvarkos (vandens gerinimo įrenginių/vandens ruošyklų) ir nuotekų valyklų projektais; • Laiku mokamą, kompetencijas atininkantį darbo užmokestį; • Laikomės nuolatinio tobulėjimo filosofijos, suteikiame ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2