Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Teisininkas (-ė) - šiandien

ECOSERVICE grupė - Vilnius

Darbą stiprioje komandoje dinamiškai augančioje įmonėje; Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; Kuro išlaidų į /iš darbo kompensavimą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „KAMIDA Group“ - Kaunas

Aktyvų ir įdomų darbą UAB "Kamida Group" įmonėse. Naujus iššūkius, galimybę pritaikyti patirtį ir žinias mūsų įmonėse, įgyti naujos patirties; Kompetencijas atitinkantį atlyginimą bei visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAD BB „SAGAUTA“ - Vilnius

Savirealizacijos galimybes bei konkurencingą darbo užmokestį. Draugišką kolektyvą ir galimybę prisidėti prie bendro tikslo siekimo. Atlyginimas : Derybų klausimas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Lietuvos Energijos įmonių grupė - Vilnius

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti? - Darbas profesionalioje energetikos įmonių grupės teisininkų komandoje; - Puikios galimybės tobulėti, kelti kvalifikaciją ir įgyti patirties dirbant su projektais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje; - Puikios darbo sąlygos ir karjeros galimybės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Kaišiadorys

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ERGO - Vilnius

- galimybes dirbti vieno iš draudimo rinkos lyderių komandoje; - patrauklų atlygį ir papildomų naudų paketą (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas); - galimybes tobulėti ir mokytis. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Maxima International Sourcing“ - Vilnius

- darbą savo srities profesionalų komandoje; - laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas; - tarptautinės karjeros galimybes; - privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Girteka Logistics“ - Vilnius

-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą visomis kryptimis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „BLEIRAS LOGISTICS“ - Vilnius

Konkurencingą atlyginimą; Darbą jaunatviškoje, nuolat augančioje kompanijoje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Registrų Centras, VĮ - Vilnius

• galimybę jungtis prie specialistų komandos atsinaujinančioje strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje; • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą; • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves; • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3