Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


ADAMPOLIS GROUP - Vilnius

• įdomų ir atsakingą darbą su žinomu prekės ženklu sėkmingai veikiančioje įmonėje • dėmesį Jūsų sugebėjimams, įgūdžiams, motyvacijai bei idėjoms • geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „DELTRA“ - Ukmergė, Jonava, Anykščiai

Visas socialines garantijas; Galimybes tobulėti; Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; Draugišką ir dinamišką kolektyvą; Realios galimybes uzsidirbti gera atlyginima; Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Pigu perku“ - Kaunas

Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje; Konkurencingą darbo užmokestį; Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui; Tobulėjimo ir karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transvora“ - Kaunas

- Galimybę tobulėti ir profesionaliai augti. - Lankstų darbo grafiką. - Draugišką, energingą ir pozityvų kolektyvą. - Darbo užmokestį be "lubų". detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kuehne + Nagel“ - Vilnius

+ Darbą aukštos bendradarbiavimo kultūros įmonėje ir gerą darbinę aplinką; + Konkurencingą atlyginimą, sveikatos draudimą; + Karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje; + Dirbti kartu su jaunais profesionalais; + Mokymų galimybes Lietuvoje ir užsienyje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Algirdai“ - Vilnius

Stabiliai mokama konkurencingą atlyginimą. Puikias darbo sąlygas. Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „MAGNETA LOGISTICS“ - Vilnius

- Darbuotojams skirtą skatinimo programą ir apdovanojimus; - Pramogas su kolektyvu; - Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius, karjeros perspektyvas; - Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transmėja“ - Šiauliai

Šiuolaikiškas darbo priemones ir puikias darbo sąlygas Motyvuojančius priedus už parodytas iniciatyvas ir įgyvendintus rezultatus Jaunatvišką, palaikantį kolektyvą ir vadovą Savirealizacijos galimybes ir tinkamą terpę tobulėjimui, karjeros planavimą Įmonės metinius renginius ir galimybę juose... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7