Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Daroda“ - Kaunas

Puikias darbo sąlygas; Jaunatvišką ir šaunų kolektyvą; Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes; Motyvuojantį darbo užmokestį; Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros, naujų iniciatyvų kūrimo; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Avima“ - Kaunas

Darbo vieta Panemunėje; Darbo laikas 09 - 18 val.; Visos socialinės garantijos; Mažas, bet labai draugiškas kolektyvas; Jus motyvuojantį darbą ir atlyginimą; Kava, arbata kiekvieną dieną; Darbo pradžia – DABAR! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „F.J.B. TRANSPORTAS“ - Kaunas

Darbą tarptautinėje kompanijoje, Motivuojantį darbo užmokestį, Kitas su darbu susijusias priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vykom“ - Kaunas

• Įdomų ir atsakingą darbą, dinamišką darbo poziciją; • Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes; • Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Šiauliai

Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų, bei tobulėti su įmonės paskatinimu; Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Nunner Logistics“ - Vilnius

Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje kompanijoje; Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vinctra“ - Vilnius

• verslo procesų organizavimą pagal ISO standartus; • savarankiškumą ir verslumą atliekant darbą; • patrauklią, skatinantį verslumą, motyvacinę sistemą; • tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Girteka Logistics“ - Vilnius

-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8