Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Nunner Logistics" - Vilnius

Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje kompanijoje; Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Transkomsta" - Vilnius

Gerą atlyginimą; Įmonės automobilį; Visas socialines garantijas; Motyvacinius priedus; Draugišką ir dinamišką kolektyvą; Puikias profesinio tobulėjimo galimybes; Įmonė priimtų tik profesionalų savo srities žinovą! Jei Tu toks - prisijunk prie mūsų. Konfidenciaulumą garantuojame! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Anykščių ratas" - Anykščiai

-Siūlomas perspektyvus ir įdomus darbas stabiliai dirbančioje įmonėje už konkurencingą atlygį -Neeilinis kolektyvas! -Darbas turistų pamėgtame mieste detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finėjas" - Vievis, Vilnius, Kaišiadorys

- darbą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje; - draugišką, ambicingą kolektyvą; - puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus vežiojame); - konkurencingą atlyginimą; - profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. Kita informacija: Informuosime tik atrinktu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Algvita" - Šiauliai

geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje; konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; galimybę realizuoti save bei tobulėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Šiauliai

- Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; - Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi?! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''ASM Trans'' - Vilnius

Mes jums siūlome: fiksuotą darbo užmokestį ir premijas pagal pasiektus asmeninius darbo rezultatus; galimybę pasirinkti premijavimo būdą pagal asmeninius poreikius ( tai gali būti piniginės premijos, mokymai įgūdžiams tobulinti, kuro kelionės į darbą kompensavimas arba papildomas sveikatos drau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Islandijos grupė" - Vilnius

- Competitive salary depending on results and experience - Informal style of communication and management environment that is constantly looking for great team players and leaders to take -Team building events. Friday lunches. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "W&W Logistics" - Vilnius

• Savirealizacijos galimybes; • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; • Realios galimybes uzsidirbti gera atlyginima; • Socialines garantijas. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7