Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


SBA koncerno įmonių grupė - Kaunas

- Mokymų ir kvalifikacijos kėlimo; - Motyvacinių priedų; - Dalinės maitinimo kompensacijos; - Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų. https://www.youtube.com/watch?v=uI0tRVZyLmU detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vykom" - Kaunas

• Karjeros galimybes tarptautinėje kompanijoje; • Motyvuotą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą; • Įdomų darbą inovatyvioje, sparčiai augančioje ir konkurencingoje įmonėje; • Visas rezultatui pasiekti reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kūbas" - Mažeikiai

Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, visas reikalingas su darbu susijusęs priemones. Taip pat įmonė siūlo didesnį nei vidutinį darbo atlyginimą, su perspektyva didėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Girteka įmonių grupė - Vilnius

-Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lead Management LT" - Klaipėda

- Atlyginimą atitinkantį darbo rezultatus - Darbą su kompanijomis JAV - Jaunas ir dinamiškas kolektyvas - Galimybę tobulėti logistikos srityje detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Andresta" - Druskininkai

-Motyvacinį darbo užmokestį; -Visas socialines garantijas; -Puikų, draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Viteska" - Vilnius

Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas, socialines garantijas, profesinio tobulėjimo galimybes, ilgalaikį bendradarbiavimą motyvuotoje komandoje. Taip pat įmonė siūlo didesnį nei vidutinį darbo atlyginimą (atlyginimas yra sutartinis, atitinkantis Jūsų žinias) , visas reikalingas su darbu susijusias pri... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Tagrus" - Klaipėda

Įdomų ir atsakingą darbą; Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finėjas" - Kaišiadorys, Jonava, Lentvaris

- darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje; - geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus); - apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes ( 30 % transporto skyriaus darbuotojų kilo pareig... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Finėjas" - Elektrėnai, Kaunas, Vilnius

- darbą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje; - draugišką, ambicingą kolektyvą; - puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus vežiojame); - motyvuojančią skatinimo sistemą; - profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8