Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Girteka įmonių grupė - Šiauliai

Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi?! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Parnasas" - Vilnius

- Karjeros ir savirealizacijos galimybes; - Darbui reikalingas priemones; - Draugišką kolektyvą. Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Fast way lt" - Kaunas

Geras darbo sąlygas ir patrauklų atlyginimą. +37060233366 Mantas-kontaktinis asmuo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BALTFUR" - Vilkaviškis

geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vilkritis" - Vilnius

• Motyvuojantį darbo užmokestį; • Įdomų ir atsakingą darbą; • Puikias darbo sąlygas profesionaliame ir draugiškame kolektyve; • Galimybę išreikšti savo nuomonę ir prisidėti prie įmonės detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Transekspedicija" - Vilnius

- Laiku ir skaidriai mokamą darbo užmokestį, bei socialines garantijas; - Kvalifikacijos kėlimo galimybes; - Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - Karjeros galimybes; - Aktyvų darbą šiuolaikiškame ir jauname kolektyve. Kita informacija: Ieškome entuziastingų, ambicingų, energingų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "OST EXPRESS" - Vilnius

Puikias darbo sąlygas; Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų; Visas socialines garantijas; Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybę; Savarankiškumo ir iniciatyvos reikalaujantį darbą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Transporto vystymo grupė" - Kėdainiai

• Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; • Motyvuojantį atlyginimą; • Galimybę tobulėti ir karjeros galimybes; • Dinamišką ir atsakingą darbą; • Profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Baltic Ground Services" - Vilnius

- Įdomų ir atsakingą darbą įmonėje, užimančioje lyderio pozicijas antžeminio aptarnavimo ir logistikos srityse; - Konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Atvirą naujoms idėjoms darbo aplinką ir galimybę tobulėti; - Galimybę keliauti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AR Transportas" - Šiauliai

Darbo telefonas,Kvalifikacijos tobulinimo kursai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7