Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Roslitauto“ - Šiauliai

Motyvuojantį atlyginimą už rezultatus; Jaunatvišką kolektyvą; Lankstų savo laiko planavimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Consol Line“ - Vilnius

Jauki darbo atmosfera naujame verslo centre, patogioje vietoje. Puikus, draugiškas, linksmas ir motyvuotas kolektyvas. Neribotos profesinio tobulėjimo galimybės. Galimybė dalyvauti ne tik krovinių administravime, bet ir sprendimų priėmime. Įdomus, atsakingas darbas. Už pastangas bus ne tik p... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

M.Čyžienės IĮ „Milčija“ - Alytus

Įdomų ir dinamišką darbą stiprioje įmonėje. Motyvuotą atlyginimą. Profesinio tobulėjimo galimybės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Transline“ - Vilnius, Elektrėnai

* įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje * betarpišką tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalbą * galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas * naujus iššūkius ir vidines karjeros galimybes * motyvacinių priemonių paketą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „BLEIRAS LOGISTICS“ - Ukmergė, Molėtai

Konkurencingą darbo užmokestį; Geras darbo sąlygas perspektyvioje, nuolat augančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Manvesta“ - Kaunas

* Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, šiuolaikiškoje įmonėje. * Modernų ofisą miesto centre, jaunus ir draugiškus kolegas. * Kolegą – mokytoją, kuris dalinsis patirtimi ir padės Tau sėkmingai startuoti naujose pareigose. * Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo sugebėjimus ir idėjas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kūbas“ - Mažeikiai

Įmonė siūlo: geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, visas reikalingas su darbu susijusęs priemones. Taip pat įmonė siūlo didesnį nei vidutinį darbo atlyginimą, su perspektyva didėti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Transporto vystymo grupė“ - Vilnius

• Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą; • Motyvuojantį atlyginimą; • Galimybę tobulėti ir karjeros galimybes; • Dinamišką ir atsakingą darbą; • Profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „ORTIMA“ - Vilnius

Draugišką kolektyvą; Darbą perspektyvioje, augančioje kompanijoje; Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą; Motyvuojantį atlyginimą ir piedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4