Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


IKEA Vilnius - Vilnius

- visų socialinių garantijų ir laiku mokamo atlyginimo; - žinių ir galimybės mokytis toliau; - darbo drabužių ir avalynės; - skanaus ir sveiko maisto darbuotojų restorane. IKEA suteikia galimybę dirbti įdomioje ir įkvepiančioje aplinkoje, tobulėti ir augti kartu. Pateikdami paraišką sava... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ICOR įmonių grupė - Vilnius

- puikias darbo sąlygas, bei tobulėjimo galimybes; - darbą Vilniaus centre Bazilijonų g. (šalia Aušros vartų); - patogų darbo laiką 6-15 val. (arba nuo 8-17 val.), nuo pirmadienio iki penktadienio; - visas socialines garantijas, visada laiku mokamą darbo užmokestį; - darbo aplinką, kuri atvi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vertainė" - Klaipėda

- Profesonalią komandą; - Draugišką aplinką; - Galimybę dirbti ir tobulėti su geriausiais. Jei tai apie TAVE - Skambink! +370 655 61012 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Novista" - Vilnius

Gerą ir patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas; Darbas pamainomis. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vasaros projektai" - Vilnius

Galimybę tobulėti profesinėje srityje, solidžią praktinę patirtį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Nautilus LT" - Kaunas

Suminė darbo laiko apskaita; Atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuva - Vilnius

Visas socialines garantijas bei geras darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kauno loftas" - Kaunas

laiku mokamą atlyginimą, draugišką darbo aplinką, galimybę išmokti naujų gamybos technikų, karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "OMARAS" - Vilnius

TADA MES SIŪLOME: - Įdomų darbą su šviežiais ir nepigiais produktais - Belgų ir prancūzų virtuvės receptūras bei tradicijas - Beveik žmoniškas darbo valandas - Piratų laivo humoro jausmą ir adrenaliną Kaip supranti, esame šitame versle toli-gražu ne naujokai, todėl puikiai žinome žaidi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6