Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Vykom“ - Kaunas

• Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes pažangioje, lyderiaujančioje kompanijoje; • Šiuolaikišką darbo aplinką; • Jūsų lūkesčius ir kompetenciją atitinkantį atlygį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Emplonet - Vilnius

- Atsakingą darbą inovatyvioje FinTech įmonėje - Profesinius iššūkius, savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes - Bendradarbiaujančius bei sprendimų priėmimo laisvę suteikiančius vadovus - Draugišką, palaikančią ir pokyčiams atvirą darbo aplinką detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo inovacijos“ - Vilnius

Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje; Galimybes įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Promfactor Baltic“ - Šiauliai

Visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas, draugiškas kolektyvas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „KISTELA“ - Trakai, Vilnius

Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje Draugišką ir darbingą atmosferą profesionalioje komandoje; Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus; Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį; Lanksčias darbo laiko ir vietos sąlygas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Polywood“ - Vilnius

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą ekonomikos, finansų, buhalterinės apskaitos srityje ir daugiau nei 5 metų buhalterio darbo patirties; turite organizacinių, vadovo gebėjimų ir patirties; gebate valdyti ir sisteminti didelius informacijos srautus; puikiai dirbate kompiuteri... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪB „Nematekas“ - Kaišiadorys, Elektrėnai, Kaunas

- Draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas; - Konkurencingą atlyginimą - Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Baltic Shipping Centre“ - Vilnius

Vyr.buhalterio darbo patirtis, finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimas; atsakingumas, sąžiningumas ir profesionalus bendravimas; anglų kalbos žinios. Labai vertinsime, jei esate besidomintis naujovėmis ir lankstus žmogus, tinkamai priimantis tobulėjimo pokyčius versle. Jūsų pati... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „LINAS“ - Panevėžys

Mokymus įmonės viduje ir išorėje, profesinio tobulėjimo galimybes; Patogų darbo laiką; 1200 EUR į rankas + motyvaciniai priedai detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Simplika“ - Kaunas

-Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje; -Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; -Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje tarptautinėje kompanijoje; -Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes; -Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3