Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Padavėjas - barmenas - šiandien

UAB "Polita" - Vilnius

Darbą draugiškame kolektyve, mokymus ir tobulėjimą. Darbo grafikas yra derinamas, galime pristaikyti prie studijų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB BALTO print - Vilnius

Ką Tau siūlome? • Galimybę naudotis didžiuliais knygų lobynais; • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą; • Jaunatvišką, veržlų ir draugišką kolektyvą; • Galimybę tobulėti, įgyti patirties knygų prekybos srityse. CV ir motyvacinį laišką siųsti iki šių metų rugsėjo 20 d., „... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Švaros broliai" - Vilnius

Nuo asmeninio darbo našumo priklausantį ir laiku mokamą atlyginimą, Visas socialines garantijas, Reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą, Darbui būtinus apmokymus, Įmonėje taikomas papildomas motyvacines priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Kečas" - Vilnius

- Draugišką ir motyvuotą tikrų profesionalų jaukų kolektyvą; - Versle dalyvaujančių verslo savininkų palaikymą; - Pasirinktus mokymus; - Priedus prie DU kas mėnesį už pasiektus rezultatus; - Kasmetines premijas (mes dalijamės įmonės pelnu su darbuotojais). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "IRIS" - Kaunas, Elektrėnai

Siūlomas pastovus darbas draugiškame kolektyve. Atlyginimas fiksuotas, su galimybe kelti kvalifikaciją ir gauti priedus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Vilnius

• esi veržlus (-i), motyvuotas (-a) mokytis bei siekiantis (-i) karjeros perspektyvų, • baigi studijas arba jau turi aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, • moki dirbti braižymo programomis (AutoCad), • moki anglų kalbą - privalumas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "RNDV Group" - Užsienis

- Suteikti naujus išūkius, galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį; - Suteikti geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve; - Mokėti kompetencijas ir rezultatus atitinkantį atlyginimą; - Apmokėti būsto ir kelionių išlaidas. Daugiau informacijos: +37061109859 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Transcom Worldwide Vilnius" - Kaunas

- Atlikti įvairias administracines ir organizacines užduotis - Koordinuoti atrankų procesą - Administruoti pirminius įdarbinimo bei kitus dokumentus Nedvejok ir prisijunk prie mūsų! DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią praktikos poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hanner" - Vilnius

- Galimybes tobulėti ir mokytis iš geriausių savo srities specialistų; - Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; - Draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Hanner" - Vilnius

- Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą; - Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau