Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Firma „Aukso gija“ - Klaipėda

- Geras darbo sąlygas; - Įdomų ir perspektyvų darbą. Kita informacija: Siūloma darbo vieta: Parduotuvė "Aukso gija", PC "Akropolis", Klaipėda. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Firma „Aukso gija“ - Kaunas

- Geras darbo sąlygas; - Įdomų ir perspektyvų darbą. Siūloma darbo vieta: "Aukso gija", PC "Akropolis", Kaunas; "Aukso gija", PC "Mega", Kaunas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB „Reitara“ - Vilnius

Atlyginimas 1300 per mėnesi iškarto Stabilios darbo sąlygos Greitai pasiekamos karjeros perspektyvas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB Redosa - Klaipėda

*Draugišką kolektyvą; *Neterminuota darbo sutartis su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu; *Atlyginimą, atitinkantį rinkos sąlygas ir Jūsų kompetenciją; *Visas socialines garantijas; *Saviraiškos, profesinio tobulėjimo galimybes; *Laisvė pasireikšti kūrybiškumui; *Lanksčias darbo valandas; *Gali... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Cgates“ - Vilnius

Užsidirbti neribojant savęs; Darbuotis slenkančiu grafiku; Pažinti aktyvų ir įdomų įmonės kultūrinį gyvenimą; Būti Cgates dalimi - dalintis idėjomis ir mėgautis įvairiomis papildomomis naudomis; Tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose; Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – nemonotoniš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GINESTRA“ - Kaunas

* Atsakingą ir dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje; * Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; * Mokymosi ir tobulėjimo galimybes; * Draugišką kolektyvą ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RIMI LIETUVA“ - Kaunas

- profesionalų mūsų klientų aptarnavimą ir konsultavimą, - darbą prie sveriamų prekių ir šviežių gaminių vitrinų, - prekių galiojimo laiko ir kokybės patikrą, - prekybos salės priežiūrą ir tvarkos palaikymą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „RIMI LIETUVA“ - Kaunas

- profesionalų mūsų klientų aptarnavimą, - darbą kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime), - prekių išdėstymą prie kasų esančioje zonoje ir jos priežiūrą, - tvarkos palaikymą prekybos salėje ir jos priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Limedika“ - Kaunas

Visas socialines garantijas; Priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo darbo rezultatų; Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu); Įmonės transportą vežantį darbuotojus į darbą ir iš darbo. Darbo vieta: Kauno raj., Ramučiai. Darbo laikas: 10:00... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau