Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „HEADEX“ - Kaunas

- konkurencingą darbo užmokestį; - geras darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje; - ilgalaikį, pastovų darbą; - draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tva... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Darbų vadovas (ė) - šiandien

UAB „Izopaga“ - Vilnius

Visas priemones rezultatams pasiekti. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

GAMYBOS LOGISTAS - šiandien

UAB „Lietpak“ - Vilnius

• Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje; • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes; • Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų paketą; • Transportą į ir iš darbo (nuo/ iki Spaudos rūmų, kelionės trukmė 15 min.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MV GROUP - Užsienis

-Darbdavys - Olandijos įmonė pasirūpins ir sutvarkys visus reikalingus dokumentus legaliam darbui Olandijoje; -Jus pasitiks atvykus į Olandiją bei pasirūpins Jūsų nuvežimu į gyvenamąją vietą; -Atlyginimas mokamas kas savaitę į Jūsų banko sąskaitą; valandinis tarifas 11,20 eur/val. brutto; -Ju... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Telšiai

Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimo paketą; Galimybę kelti savo kvalifikaciją ir tobulėti; Priskiriamą globėją, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujoje darbo vietoje; Papildomų naudų paketą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbą draugiškoje, nedidelėje komandoje; - apmokymus darbo vietoje; - apgyvendinimą kokybiškuose būstuose (už papildomą mokestį); - visas Olandiškas socialines garantijas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Business Developer - šiandien

SIA „Gefco Baltic“ filialas - Vilnius

IF YOU HIGHLY APPRECIATE  Company with strong long term values;  Company, which enables professional development along with personal fulfilment;  Employee friendly environment, sharing knowledge and nurturing excellence;  Competitive reward package, all social guarantees, health insuran... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Vilnius

Savarankišką darbą stabilioje ir solidžioje įmonėje; Darbo aplinką, orientuotą į asmeninį ir profesinį tobulėjimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“ - Vilnius

turi aukštąjį išsilavinimą finansų/ekonomikos srityje; turi patirties diegiant, tobulinant verslo valdymo sistemas, vedant mokymus kolegoms; išmanai Axaptą/Navision/SAP arba kitas verslo valdymo sistemas; turi labai geras anglų kalbos žinias (žodžiu ir raštu); esi komunikabilus, reiklus sau i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau