Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Buhalteris (-ė) - šiandien

UAB "DEICHMANN AVALYNĖ" - Vilnius

- Kviečiame įgyti naujos darbinės patirties bei įsilieti į draugišką ir žingeidų kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- stabilų darbo grafiką (07:00-15:30); - ilgalaikį darbą; - visas socialines garantijas; - konkurencingą darbo užmokestį. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų J... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

BUHALTERĖ (-IS) - šiandien

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI" - Kaunas

• Darbo vietą moderniame ofise. • Papildomą bonusų sistemą už atliktas užduotis. • Kvalifikacijos kėlimo kursus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Noriu personalo sprendimų grupė - Kaunas

Atsakingą, ilgalaikį darbą augančioje įmonių grupėje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes tarptautinėje aplinkoje; konkurencingą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Atticae" - Vilnius

Darbą perspektyvioje ir žinomoje įmonių grupėje; Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; Draugišką ir profesionalų kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Data Scientist - šiandien

UAB "Western Union Processing Lithuania" - Vilnius

- Ongoing learning and career development opportunities - Ability to be involved in process improvements, initiatives and project work - An interesting multicultural working environment - Ability to collaborate and link across borders with sector and technical experts in all parts of our busin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB EUROVAISTINĖ - Vilnius

• darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis, darbas ir aistra laimėti; • atsakingą darbą ir neįkainojamą darbo patirtį lyderiaujančioje įmonėje Lietuvoje; • stabilų finansinį atlygį ir papildomų naudų paketą; • mokymus, asmeninio ir profesinio tobul... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Transcom Worldwide Vilnius" - Vilnius

-Gerų anglų kalbos žinių (B2 lygis) -Gebėjimo atlikti kelis darbus vienu metu -Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių - Galimybės startuoti jau sausio 7 d. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEGELMANN TRANSPORTE" - Kaunas

- Darbą vienoje didžiausių tarptautinio transporto, ekspedicijos ir logistikos paslaugų bendrovėje; - Puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau