Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Lietpak“ - Vilnius

• Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje; • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes; • Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų paketą; • Transportą į ir iš darbo (nuo/ iki Spaudos rūmų, kelionės trukmė 15 min.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Toringa“ - Neringa

- Sutartas ir laiku mokamas atlyginimas. - Geros darbo sąlygos. - Apgyvendinimas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Personalo valdymo inovacijos“ - Vilnius

Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo patirties; Mokymus, sertifikavimus, renginius ir patrauklias papildomas naudas, kurias suteikia inovatyvi IT sektoriaus įmonė. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Elja - Užsienis

Laiku mokamą atlyginimą. Įdarbinimą Islandijos įmonėje bei geras darbo sąlygas. Galime suteikti apgyvendinimą geromis sąlygomis (atlyginimas nurodytas po apgyvendinimo mokesčio). Kelionės bilietus gali nupirkti darbdavys, bet kaina yra išskaičiuojama iš pirmųjų atlyginimų. Darbą islandiškame ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „PALIUTIS“ - Vilnius

• Įdomų ir dinamišką darbą su didžiausias prekybos tinklais Europoje ir už jos ribų. • Galimybę kurti ir realizuoti savo idėjas; • Darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius; - kelionės į Vokietiją kompensaciją; - darbą dvejomis pamainomis (rytine ir popietine); - patrauklų darbo - poilsio grafiką; - nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimo sąlygas; - galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse; - visas... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau