Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Baronsta“ - Vilnius

-Lankstų darbo grafiką ir puikią atmosferą; -Sąžiningai apskaičiuota darbo užmokestį; -Puikų kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Vaikystės sodas“ - Vilnius

Kvalifikacijos tobulinimo kursus; Nuolatinius mokymus ir seminarus; Galimybę derinti darbą su studijomis; Veiklos draudimą; Galimybę augti; Lankstų požiūrį į atostogas; Darbo priemonių gausą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Vilnius

Suprasdami, kad nuo to, kokie darbuotojai dirba mūsų parduotuvėse, didžiąja dalimi priklauso mūsų įmonės sėkmė, ugdome savo darbuotojus, investuojame į jų mokymus, suteikiame karjeros galimybes bei stengiamės, kad kiekvienas gerai dirbantis darbuotojas būtų tinkamai įvertintas. Taip pat, būdami s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „JUNGTIS“ - Kaunas

Apmokymus, bei pilną aprūpinimą darbo priemonėmis; Geras darbo sąlygas su visomis socialinėmis garantijomis; Perspektyvų darbą ir profesinio tobulėjimo galimybes; Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų kvalifikacijos. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Garan... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Panevėžys

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Norėdami kandidatuoti spauskite nuoro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 600 601 602 603 604 605 606 Toliau »