Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


EKSPORTO VADYBININKAS - šiandien

UAB "Marino projektai" - Klaipėda

-Įdomų darbą norinčiam tobulėti žmogui, jaunoje įmonėje; -Visas priemones ir sąlygas darbui; -Visas garantijas; -Gerą darbo užmokestį + premijos už pasiektus rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Apdailininkas (-ė) - šiandien

UAB "SRS SERVISAS" - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Įdomų darbą sparčiai augančioje kompanijoje; Galimybes tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų; Darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus; Kolegišką ir draugišką kolektyvą; Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AD Baltic" - Vilnius

Atsakingą darbą ilgametes tradicijas puoselėjančioje tarptautinėje įmonėje; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Apskaitininkas (-ė) - šiandien

UAB "Delamode Baltics" - Vilnius

• Darbas vienoje didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonėje; • Draugišką kolektyvą, mentorių ir motyvacinį paketą (sporto salė, Xbox, stalo futbolas ir pan.). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Darbintera" - Šiauliai

· Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, kuris augs kartu su Jūsų patirtimi ir įdedamu indėliu; · Draugišką ir profesionalų kolektyvą; · Lankstų darbo grafiką; · Stabilų darbą šiuolaikiškoje įmonėje ir motyvuojančias darbo sąlygas; · Saviraišką; · Perspektyvas tobulėti ir kelti kvalifikac... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Vilnius

• Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra • Karjeros galimybės • Priedai už pasiektus rezultatus • Gausybė komandos formavimo ir įmonės renginių • Papildomas sveikatos draudimas • Mokymai pagal poreikį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Bitė Lietuva" - Vilnius

- Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra - Karjeros galimybės - Priedai už pasiektus rezultatus - Gausybė komandos formavimo ir įmonės renginių - Papildomas sveikatos draudimas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Open 24" - Klaipėda

 Darbą pilnu etatu (40 val./sav);  Gerą darbo užmokestį ir patrauklią motyvacinę sistemą;  Mokymus ir galimybes tobulėti pardavimų srityje;  Darbą dinamiškoje ir pilnoje iššūkių aplinkoje;  Darbo vietą PC Akropolis esančioje CROCS parduotuvėje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 611 Toliau »