Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


valytoja - šiandien

UAB „Prezo grupė“ - Kaunas, Kaišiadorys

Labai geras darbo grafikas, laisvi savaitgaliai, dirbama 4 dienos. darbas nuo 12:00 val. Laiku mokamą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus Galimybę tobulintis ir tobulėti detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

VAMZDININKAI - šiandien

UAB „BCS Lithuania“ - Užsienis

Mes jums siūlome Darbą komandiruočių principu; Perspektyvą ilgalaikiam darbui; Apgyvendinimą; Apmokėtas kelionės išlaidas; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ - Šiauliai

• užtikrintą darbo vietą stabilioje kompanijoje • lankstų darbo grafiką • laiku mokamą atlygį bei priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas (veikia motyvacinė programa), ypatingą klientų aptarnavimą, darbo viršvalandžius • socialiai atsak... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „AMSTON“ - Vilnius

Dinamišką darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje; Profesionalius, kūrybiškus ir iššūkius mėgstančius kolegas; Profesinį ir asmeninį ugdymą; Didesnį nei rinkos vidurkis atlygį; Visas reikalingas darbui priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ - Kaunas

Visas reikalingas praktikai priemones Draugišką komandą Galimybę gauti žinių ir praktikos Konfidencialumą garantuojame Informuosime tik į sekantį etapą atrinktus kandidatus Pastaba: siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi šios a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Vadybininkas - šiandien

UAB „TRAVEDUS“ - Kalvarija

Darbą vadybininkams, vairuotojams detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Ekonovus“ - Alytus

Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje, modernioje ir sėkmingoje įmonėje, motyvuojantį darbo užmokestį! Draugišką, visada pasiruošusį padėti, profesionalų kolektyvą! Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes! Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Virėjas - šiandien

UAB „BrandFood“ - Vilnius

Atlyginimą priklausantį nuo rezultatų detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 650 Toliau »