Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "Advantus" - Vilnius

- Patrauklų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; - Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą; - Saviraiškos galimybes; - Visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AB "Lietuvos paštas" - Vilnius

• nuolat diegiame naujoves, tobuliname darbo procesus, darome darbo vietas patogesnėmis; • Jus sups draugiškas ir geranoriškas kolektyvas! • mokami priedai už papildomą darbo krūvį ir kokybinių rodiklių vykdymą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Vilnius, Elektrėnai, Lentvaris

Niekada nevėluojantį augantį atlyginimą; Bandomuoju laikotarpiu nuo 600 € atskaičius mokesčius; Tinkamą įvedimą į darbus; Nuolatinę darbo vietą modernioje, vienoje iš didžiausių spaustuvių Lietuvoje. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Jugum" - Vilnius, Elektrėnai, Lentvaris

Darbą tarptautinėje ir stabilioje įmonėje; Galimybę įgyti naujų darbo įgūdžių; Dinamišką bei įdomų darbą; Patrauklų valandinį atlygį; Būtinas darbo priemones; Draugišką kolektyvą. Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugot... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB ''Imlitex Holdings'' - Kaunas

- Darbo rinkos tendencijas atitinkantį atlygį ir motyvacinius priedus; - Papildomų naudų paketą, pritaikytą pagal Jūsų poreikius; - Darbo vietą patikimoje ir stabilioje kompanijoje adresu Europos pr. 124, Kaunas; - Visas darbui atlikti reikalingas priemones; - Absoliučiai visas karjeros galim... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Apdailininkas - šiandien

UAB "Šarsta" - Klaipėda, Palanga

Socialines garantijas Atlyginimą atitinkantį sugebėjimus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Montetonas" - Vilnius

Transportą ir apgyvendinimą komandiruotės metu; -Visas darbui reikalingas priemones; -Socialines garantijas ir ilgalaikius darbo santykius; -Kompetenciją atitinkantį ir laiku mokamą darbo užmokestį; -Kvalifikacijos kėlimo kursus, tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius. -Kolegų palaikym... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Padavėjas - barmenas - šiandien

UAB "Šventoji" - Palanga

Apgyvendinimo ir darbo užmokesčio sąlygas aptariame su kiekvienu asmeniškai, atsižvelgiant į patirtį ir sugebėjimus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

MB ''Maduva" - Kaunas

Siūlome 15% nuo užsakymo kainos. Gaunate užsakymą už 1000 eurų - jūsų 150 eurų. Galimybė dirbti namuose. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 557 Toliau »