Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas

Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

Galioja nuo: 2019-07-16 iki 2019-08-15 - Jonava

UAB „Wooden Windows“

Apie įmonę

UAB „Wooden Windows" - stabiliai auganti medinių langų ir durų gamintoja, orientuota į Jungtinės Karalystės rinką į kurią eksportas sudaro 99% įmonės pagamintos produkcijos. Šiuo metu ieškome motyvuoto darbuotojo galinčio sustiprinti mūsų komandą.

Darbo aprašymas

•Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į sistemą (CENTAS);
•Sąskaitų pajamavimas;
•Nurašymo aktų formavimas;
•Ataskaitų ruošimas;
•Apmokestinamųjų gaminių bei pakuočių apskaita;
•Kitų pavestų užduočių vykdymas

Siūlome

• Visas socialines garantijas;
• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Darbą draugiškame, jauname kolektyve bei nuolat augančioje kompanijoje.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas ;
• Anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
• Darbo patirtis nėra būtina, tačiau jeigu patirtis gera, mes į tai atsižvelgsime.

Darbo vieta

Jonava

Kontaktai