Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas

Padavėjas/-a, bendražygis/-ė

Galioja nuo: 2019-10-09 iki 2019-11-08 - Vilnius

UAB „Golkonda“

Apie įmonę

Alaus virtuvė RENE.

Darbo aprašymas

Supraskime teisingai: mes ieškome Asmenybių, kurioms padavėjo darbas NĖRA laiko ”prastūmimas”, už kurį dar ir pinigus sumoka. Mes ieškome Asmenybių, kurios supranta, kad “kai dirbam, tai dirbam, o kai baliavojam, tai BALIAVOJAM!” :)

Darbas sėkmingame, savo gerą vardą branginančiame ir labai populiariame restorane yra ėjimas į Žygį.
Kasdien.
Kartu.
Nemažiau.

Siūlome

MUMS NEREIKIA DARBUOTOJŲ
Mums reikia Bendražygių!

Garsus, lengvai pačiuožęs Vilniaus Senamiesčio restoranas RENÉ, sėkmingai dirbantis jau 12-i metai, pakvies į savo lengvai pamišusią smogiamąją komandą tik DU naujus narius – PADAVĖJAS/-JUS.

Baisu? Jeigu neapsimyžote ir esate nusiteikę ryžtingai, bet linksmai, siųskite CV tiesiai ir nedelsiant į:

Iki pasimatymo, Bendražygiai!

Reikalavimai

• Domėjimasis menais ir bendražmogiškas žingeidumas būtų privalumas
• Užkrati šypsena ir sveikas humoro jausmas būtų papuošimas
• Asmeninė higiena ir tvarkos pomėgis būtų savaime
• Noras dirbti ir sugebėjimas uždirbti būtų logiška
• Derinimas su mokslais ir patirties neturėjimas būtų įmanoma

Darbo vieta

Vilnius

Kontaktai