Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Vilnius

- Draugišką ir ambicingą, bendrų tikslų siekiantį kolektyvą, - Atkakliai siekti savo karjeros tikslų, bei tobulėti su įmonės paskatinimu; - Profesionalią komandą, kurioje vertinamas kokybiškai atliktas darbas ir žinių dalinimasis; - Puikias darbo sąlygas, modernią darbo aplinką; - Konkurenci... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje; - Draugišką kolektyvą; - Darbą su gydytojų ekspertų komanda; - Intelektualią ir motyvuojančią aplinką; - Slenkantį darbo grafiką: 2 dienas dirbate - 2 laisvos arba 3 dienas dirbate - 2 laisvos. (Darbo laikas: nuo 08-20 val., kas antrą še... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą patikimoje, sėkmingai dirbančioje kompanijoje; - Plačias galimybes panaudoti turimas kompetencijas ir žinias bei tuo pačiu realizuoti savo potencialą; - Laisvę ir autonomiškumą, siekiant savo tikslų; - Į rezultatą orientuotą darbo aplinką; - Profesionalius ir patirtimi besidalinančius... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Labai įdomų darbą stabilioje ir aukščiausiais veiklos standartais paremtoje kompanijoje; - Galimybę dirbti su prestižiniais visame pasaulyje žinomais prekių ženklais; - Įsilieti ir profesionalų ir draugišką kolektyvą; - Skaidrią ir motyvuojančią atlygio sistemą; - Galimybę panaudoti savo ži... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Šiauliai

- Vadovų ir kolegų palaikymą ir bendradarbiavimą, siekiant užtikrinti darbuotojams saugias darbo vietas ir sąlygas; - Patikimą, profesionalią ir demokratišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą; - Mokymus, ilgalaikę perspektyvą kaip savo srities profesionalui; - Atvirą diskusiją, ieškant būdų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Kaunas

- Darbą patikimoje ir profesionalioje kompanijoje; - Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones; - Reiklią, o tuo pačiu smagią darbinę atmosferą; - Puikų vadovą, sukūrusį pozityvią darbinę aplinką; - Gerą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus; - Spec... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Įsitraukimą skatinančią ir dinamišką darbo aplinką; - Jaukią darbo vietą aprūpintą šiuolaikiškomis darbo priemonėmis; - Karjeros galimybes; - Atlyginimo augimą; - Nuolatinę kolegų pagalbą; - Galimybę tobulinti žinias mokymuose, seminaruose, išvykas į parodas ir konferencijas; - Atlyginimą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Atvirą aplinką, draugiškus žmones, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą; - Vadovus, kurie yra stiprūs savo srities profesionalai; - Visas galimybes ir priemones daryti tai, ką išmanote geriausiai; - Paskatinimą už papildomas pastangas ir įgyvendintus projektus, papildomų naudų paketą, kom... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Ambicingą darbą, kuriame realizuosite savo gebėjimus rinkodaros srityje; - Galimybę prisidėti prie naujų produktų kūrimo, dalyvaujant visame rinkodaros procese; - Kūrybinių idėjų realizavimą, nes mes siekiame ir ieškome geriausio sprendimo; - Visas darbui reikalingas priemones; - Dosnų atl... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Galimybę atskleisti savo potencialą, tobulinant gamybos procesą bei kuriant naujas veiksmingas procedūras; - Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant veiksmingus kokybės kontrolės procesus, nes mes siekiame ir ieškome geriausio savo klientui; - Draugišką kolektyvą, kuris yra pasiruošęs atsaky... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3