Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Klaipėda

- Prisidėti prie pagrindinės komandos, kuri pradės darbus su nauju ir svarbiu Klaipėdos miestui objektu – „Klaipėdos baseinu“! - Realizuoti savo patirtį pagal mūsų išsakytus lūkesčius; - Būti tikros „startuoliškos“ komandos dalimi! “Esate jaunas, norintis tobulėti bei greitai sprendžiate pro... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą, kuriame Jūs sėkmę kuriate tam, kuo tikite patys; - Demokratišką vadovo bendravimo stilių ir realiai įvykdomas užduotis; - Džiaugtis darbu profesionaliame, labai draugiškame, palaikančiame ir bendro tikslo siekiančiame kolektyve; - Komandiruotes į Europą; - Jūsų kompetenciją įvertint... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą profesionalių medikų komandoje; - Laipsnišką adaptaciją bei draugišką kolegių pagalbą; - Jūsų kompetencijas atitinkantį atlygį bei visas socialines garantijas; - Mokymosi ir kvalifikacijos tobulinimo galimybes; - Po bandomojo laikotarpio įsigaliojančią "Registratūros motyvacinę sistem... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Atstovauti vieną žinomiausių dienraščių Klaipėdoje; - Kūrybiškai generuoti verslo idėjas ir savo indėliu būti naudingam pardavimų srityje; - Galimybę kasdien pažinti įdomių žmonių iš įvairių verslo sričių; - Patrauklų papildomų naudų paketą; - Savo darbo rezultatais pasiekti puikų įvertinim... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Ambicingą darbą, kuriame realizuojate savo turimas kompetencijas; - Dirbti vienoje finansiškai stipriausių bei puikiai žinomų įmonių Lietuvoje; - Gerą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus; - Verslumu grįstą kultūrą, atsakingą ir dinamišką darbą ir savirealizaciją bei tobulėjimą... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Aiškias karjeros perspektyvas; - Dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes; - Įsilieti į tarptautinės įmonės kolektyvą savo srities profesionalui; - Visas galimas socialines garantijas; - Jūsų kompetenciją įvertinti atitinkamu atlygiu ir puikiomis darbo sąlygo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Galimybę dirbti patikimoje kompanijoje bei realizuoti save profesionalų kolektyve; - Geras darbo sąlygas bei profesinio tobulėjimo galimybes; - Jūsų kompetenciją atitinkantį atlygį. Buhalterija – ta sritis, kurioje atrandate profesinį malonumą? Skaičiai – ta “kalba”, kuria susišnekate su a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Puikų vadovą, vertinantį Jūsų pastangas ir idėjas; - Draugiškus ir palaikančius kolegas; - Komandiruotes į užsienį (kelis kartus per metus); - Galimybę mokytis iš savo srities profesionalų bei dirbti su tarptautiniais projektais; - Gerą atlyginimą ir dar geresnius priedus už rezultatus. ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Darbą su stambiais projektais bei aukštos kokybės įranga; - Galimybę pasirinkti kokybiškas medžiagas, nes dirbame su visais geriausiais ir žinomiausiais gamintojais; - Realiais karjeros galimybes inovatyvioje bei šiuolaikiškoje įmonėje; - Darbo aprangą, automobilį bei motyvuojantį darbo užmo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Kaunas

- Darbą aukščiausio profesionalumo inžinierių - konstruktorių komandoje, vadovaujant stipriai lyderei; - Projektavimo skyriuje esantį bendradarbiavimą ir dalinimąsi kompetencijomis bei pagarbą kolegoms; - Įgyti vertingos patirties įgyvendinant įdomius projektus sėkmingoje ir stabilioje kompanij... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3