Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

- Ambicingą, įdomią, dinamišką veiklą išvystant naujus ir įgyvendinant numatytus projektus, lyderiaujant komandai; - Geras pozicijas rinkoje ir patrauklų produktų portfelį; - Laisvę realizuoti savo potencialą, priimti sprendimus ir įgyvendinti idėjas; - Dalykiškų ir bendradarbiaujančių vadovų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Darbą su komanda, orientuota į rezultatą ir pasiryžusia imtis naujų projektų; - Laisvę generuoti originalias idėjas ir organizuoti jų įgyvendinimą; - Galimybę maksimaliai atskleisti savo potencialą; - Visas priemones aukštiems rezultatams pasiekti (pvz., automobilis). “Šis skelbimas skirt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Gargždai, Klaipėda, Kretinga

- Prisijungti prie labai draugiško, susidirbusio ir siekiančio bendrų tikslų kolektyvo; - Galimybę tobulėti, dirbant tarptautinėje, profesionalioje bendrovėje su aukštais veiklos standartais; - Ugdantį ir palaikantį vadovą; - Puikias sąlygas, mokymus ir savirealizacijos galimybes. “Vertinat... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Kretinga, Gargždai

- Plačias galimybes panaudoti turimas kompetencijas, žinias bei realizuoti savo potencialą; - Darbą profesionalų komandoje; - Lankstų darbo grafiką; - Gerą mikroklimatą šiuolaikiškoje įmonėje; - Ofisą Klaipėdos centre (prie senamiesčio). “Jums patinka skaičiavimai, analitika, projektų vald... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą su aukščiausiais veiklos standartais; - Konkurencingą atlyginimą bei realias savirealizacijos galimybes; - Modernią ir dinamišką darbo aplinką; - Visas darbui reikalingas priemones. “Jei perskaičius šį darbo pasiūlymą pagalvojote, kad tai Jums ir apie Jus ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Dirbti betarpiškame, energingame ir inovatyviame kolektyve; - Turėti ypač palankias darbo sąlygas (automobilio parkavimas – po langais!); - Dalyvauti svarbiuose ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės procesuose; - Asmeninio tobulėjimo ir savirealizacijos perspektyvas šiuolaikiškoje tarptautin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Esamų klientų „krepšelį“; - Darbą patikimoje, sėkmingai dirbančioje kompanijoje; - Į rezultatą orientuotą darbo aplinką; - Profesionalius ir patirtimi besidalinančius vadovus; - Plačias galimybes panaudoti turimas kompetencijas ir žinias bei tuo pačiu realizuoti savo potencialą; - Laisvę i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius, Vievis, Elektrėnai

Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetencijas atitinkantį atlygį; Galimybę pačiai (pačiam) pasirinkti komandos narius (buhalterę (-į) ir (ar) apskaitininkę (-ą)); Dinamišką ir atsakingą, bendravimo su žmonėmis kupiną darbą; Visas reikalingas darbui priemones;
 Platų veikimo diapazoną ir pasiti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Kretinga, Klaipėda, Gargždai

- Atsakingus bei įdomius projektus; - Galimybę siekti rezultatų, už kuriuos sąžiningai mokami priedai; - Mokymosi bei tobulėjimo galimybes; - Šaunų vadovą bei demokratišką darbinę aplinką. “Pardavimai + savarankiškumas + puiki anglų kalba + rezultatai= Jūs? Laukiame Jūsų :)” detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Kaunas

- Darbo poziciją profesionaliam vadovui, pasiruošusiam sistemingai su savo komanda pasidalinti gerąja praktika ir realizuoti savo siekius; - Siekti rezultatų, stiprinant bendradarbiavimo kultūrą ir kartu džiaugtis pasiekimais; - Galimybę auginti komandą, tobulinti ir efektyvinti procesus ir t... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3