Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Klaipėda

- Atsakingus bei įdomius projektus; - Komandiruotes; - Jūsų kompetenciją įvertinti atitinkamu atlygiu (kiekvienais metais peržiūrime ir padidiname atlygį) ir puikiomis darbo sąlygomis; - Tapti tarptautinės komandos dalimi, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams; - Draugišką kolek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Labai patrauklų atlygį už darbą; - Dideles profesinių siekių įgyvendinimo galimybes; - Progresyvią ir ambicingą darbo atmosferą. “Turite patirties klientų aptarnavime bei darbų organizavimo srityje? Norite save išbandyti transporto versle? Tokiu atveju – kandidatuokite!” detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Valdymo patirties realizavimą, vadovaujant sėkmingai, aukščiausiais veiklos standartais besivadovaujančiai įmonei (esame audituojami strateginių partnerių); - Galimybes realizuoti savo profesines ambicijas, siekiant tolimesnio įmonės augimo (+30% apyvartos); - Laisvę kuriant ir įgyvendinant į... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Motyvuojantį atlyginimą pagal darbo rezultatus; - Puikias darbo sąlygas kompanijoje, kuri vertina savo darbuotojus bei investuoja į jų tobulėjimą; - Visapusį vadovų palaikymą ir bendradarbiavimą. “Traukia pirkimų ir komercijos procesas? Norite dirbti kartu su laisva, malonia ir darbščia ko... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius, Elektrėnai

- Atsakingus bei įdomius projektus; - Galimybę atskleisti savo potencialą, valdant statybos projektus; - Profesionalų požiūrį į darbą ir darbo santykius; - Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Komandiruotes Švedijoje. “Turite darbo ptirties statybų srityje?... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Sąlygas realizuoti profesines ambicijas tarptautinėje aplinkoje; - Galimybes atskleisti savo profesinį potencialą bendraujant su įvairaus dydžio verslo kompanijomis; - Dinamišką, įdomų ir nuolatinį tobulėjimą skatinantį darbą; - Profesionalią, veržlią ir bendradarbiaujančią komandą; - Dalyv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimą; - Galimybę prisitaikyti prie Jūsų naudojamos buhalterinės apskaitos programos; - Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką; - Visas socialines garantijas ir puikias darbo sąlygas. Atidumas detalėms Jums vienas svarbiausių darbo elementų? No... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje; - Draugišką komandą ir palaikantį vadovą; - Modernų ofisą Vilniaus centre; - Kompetencijas ir rezultatus atitinkantį darbo užmokestį. “Precizika ir atida detalėms Jums vienas svarbiausių darbo elementų? Nori save realizuoti buhalterijoje? Skaiči... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Prisijungti prie įmonės, užtikrintais žingsniais žengiančios į plėtros laikotarpį; - Valdyti inovatyvius projektus patikimoje ir stabilioje įmonėje; - Puikų vadovą, sukūrusį pozityvią darbinę aplinką; - Sveiko mikroklimato darbinę atmosferą; - Konkurencingą atlyginimą bei ilgalaikę perspekt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Įdomų ir dinamišką darbą patikimoje ir augančioje įmonėje; - Įsilieti į jaunatvišką ir pozityvią atmosferą palaikančią komandą; - Profesionalių ir ugdančių vadovų pagalbą; - Iššūkius, kuriuos įveikus bus džiaugiamasi rezultatais; - Jūsų žinias, patirtį ir įsitraukimą įvertinti atitinkamu a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3