Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Vilnius

- Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje bei profesionalioje tarptautinėje kompanijoje; - Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes; - Jūsų kompetenciją įvertinti atitinkamu atlygiu ir puikiomis darbo sąlygomis; - Bendradarbiaujančių kolegų bei vadovų palaikymą. “Jeigu statybos projektų valdym... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Junior Accountant - šiandien

Atranka360 - Klaipėda

We would be glad to offer you: - To join transparent and reliable international company; - Interesting and dynamic position for your career start; - Opportunities to grow in an informal style of communication and management environment; - Competitive salary, attractive social package and em... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Prisijungti prie stabilios tarptautinės kompanijos su aukštais veiklos standartais; - Modernią ir jaunatvišką atmosferą kolektyve; - Pozityvų, demokratišką ir profesionalų vadovavimą; - Sąžiningą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą. “Jei vertinate administratorės (-iaus) pareigas kaip pu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje; - Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas; - Šaunią ir patyrusią kolegų komandą. “Jei susidomėjote, kviečiu kandidatuoti arba susisiekti su manimi nurodytais kontaktais!” detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Plungė

- Puikią galimybę ką tik baigusiems maisto technologijos studijas (arba dar studijuojantiems paskutiniuose kursuose) specialistams įgyti vertingos patirties; - Įdomų darbą modernioje gamykloje; - Aplinką, kurioje skatinamas bendradarbiavimas, atvirumas, investuojama ir siekiama dirbti efektyvia... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Profesionalią komandą, kurioje vertinamas kokybiškai atliktas darbas ir žinių dalinimasis; - Jaunatvišką ir draugišką komandą, padėsiančią siekti užsibrėžtų tikslų; - Įdomų bei atsakingą darbą, kuriame galima nuolatos tobulėti; - Puikias darbo sąlygas, modernią darbo aplinką; - Konkurencing... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Kaunas

- Atsakingą ir įdomų darbą; - Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti strateginių sprendimų priėmime visos bendrovės mastu; - Strategiškai svarbią vadovo poziciją savo srityje lyderiaujančioje bendrovėje; - Atlyginimą, atitinkantį darbo rezultatus. Apie save galite pa... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Draugišką ir ambicingą, bendrų tikslų siekiantį kolektyvą, - Atkakliai siekti savo karjeros tikslų, bei tobulėti su įmonės paskatinimu; - Profesionalią komandą, kurioje vertinamas kokybiškai atliktas darbas ir žinių dalinimasis; - Puikias darbo sąlygas, modernią darbo aplinką; - Konkurenci... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje; - Draugišką kolektyvą; - Darbą su gydytojų ekspertų komanda; - Intelektualią ir motyvuojančią aplinką; - Slenkantį darbo grafiką: 2 dienas dirbate - 2 laisvos arba 3 dienas dirbate - 2 laisvos. (Darbo laikas: nuo 08-20 val., kas antrą še... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą patikimoje, sėkmingai dirbančioje kompanijoje; - Plačias galimybes panaudoti turimas kompetencijas ir žinias bei tuo pačiu realizuoti savo potencialą; - Laisvę ir autonomiškumą, siekiant savo tikslų; - Į rezultatą orientuotą darbo aplinką; - Profesionalius ir patirtimi besidalinančius... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3