Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Kaunas

- Įdomų ir dinamišką darbą gerai klientų žinomoje kompanijoje; - Visas galimybes ambicingiems tikslams įgyvendinti; - Profesionalių kolegų ir vadovų pagalbą. “Esate tikras (-a) entuziastas (-ė) pardavimuose ir vertinate – lankstumą, greitį, galimybę daryti įtaką sprendimams, rezultatams ir b... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Galimybę siekti rezultatų už kuriuos sąžiningai mokami priedai; Konkurencingą skatinimo sistemą - Asmeninę vadovų pagalbą darbo pradžioje; - Draugišką ir darnų kolektyvą, kuriame vertinamas bendradarbiavimo ir palaikymo valdymo stilius; - Visas reikalingas darbui priemones;
 - Specializuotu... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Gargždai, Palanga

- Ambicingą, prasmingą ir labai įdomią veiklą; - Galimybę įgyvendinti reikšmingus miestui projektus kartu su jaunatviška profesionalų komanda; - Puikias galimybes savirealizacijai, naujų idėjų įgyvendinimui, asmeniniam ir profesiniam augimui, lyderystės kompetencijų tobulinimui; - Labai platų ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Darbą patikimoje ir profesionalioje kompanijoje; - Asmeninę vadovų pagalbą darbo pradžioje; - Progresyvią, ambicingą ir darnią darbo atmosferą; - Ilgalaikę perspektyvą. "Jei patinka skaičiai ir finansinės analizės ir norite dirbti transporto srityje - kandidatuokite!" detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Aiškiai apibrėžtas darbo funkcijas ir tikslus; - Sąlygas, skatinančias tobulėti ir ugdyti kompetencijas; - Aiškius lūkesčius Jūsų darbo atžvilgiu. "Jei vertinate administratoriaus pareigas kaip puikią galimybę realizuoti norą organizuoti, sisteminti informaciją, bendrauti, padėti kitiems, ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Ambicingą darbą vystant įmonę Klaipėdoje; - Darbą tarptautinėje kompanijoje su aukščiausiais veiklos standartais; - Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones; - Ilgalaikę perspektyvą. “Norite dirbti tarptautinėje kompanijoje? Prisidėti prie jos vystymo? Lauki... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2