Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Atranka360 - Plungė, Telšiai

- Įdomų darbą, galimybę realizuoti savo idėjas ir tobulėti; - Aplinką, kurioje skatinamas bendradarbiavimas, atvirumas, investuojama ir siekiama dirbti efektyviai ir šiuolaikiškai; - Draugišką, pozityviai nusiteikusią profesionalų komandą; - Kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį, tradicine... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Great new challenging position; - Completely transparent culture. If you feel this is a great opportunity to join, stay and grow with our team, please kindly send Your CV! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Galimybę siekti rezultatų už kuriuos sąžiningai mokami priedai; - Asmeninę vadovų pagalbą darbo pradžioje; - Draugišką ir darnų kolektyvą, kuriame vertinamas bendradarbiavimo ir palaikymo valdymo stilius; - Visas reikalingas darbui priemones;
 - Specializuotus mokymus ir seminarus. “Domi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Vilnius

- Įdomų, atsakingą ir nuolatinį tobulėjimą skatinantį darbą; - Galimybę išnaudoti savo kūrybinį potencialą ir idėjas pardavimo procese; - Galimybę priimti savarankiškus sprendimus, įtakojančius veiklos rezultatus; - Konkurencingą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus; - Visas rei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda

- Su asmeniniais rezultatais susietą motyvuojantį darbo užmokestį; - Nuolatinį darbą įmonėje, kuris priklauso vienai didžiausių įmonių grupių Vakarų Lietuvoje; - Iniciatyvoms draugišką ir pokyčiams palankią darbo aplinką. Esate pardavimų profesionalas, pasiruošęs naujam žingsniui savo karjer... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3