Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Gi Group Lietuva - Užsienis

- Darbo statybose patirties; - Privalumas būtų darbo patirtis prie fasadų apšiltinimo bei apdailos ir klinkerio mūrijimo. Darbo vieta - Švedija detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Užsienis

- kryptinio gręžto valdymo patirties; - atsakingumo; - žalingų įpročių neturėjimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Klaipėda

* papildomą galimybę užsidirbti; * draugišką kolektyvą, kuris pagelbės iškilus klausimams; * motyvuojantį valandinį atlyginimą; * nemokamą maitinimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Kaunas

- apmokymus; - darbo aprangą; - patogų darbo grafiką; - priedus už kokybišką darbą. Kontaktai: Viktorija, 863753602 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Klaipėda

* patogų darbo grafiką darbo dienomis (8-17 val.); * darbo vietą Klaipėdos miesto centre; * galimybę lankytis įmonės sporto salėje; * darbo aprangą ir jos priežiūrą; * atlyginimą su motyvacine sistema; * dalinai kompensuojamus skanius pietus; * mokymus darbo vietoje! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Kaunas, Jonava, Elektrėnai

- Įgyti tarptautinės patirties; - Nemokamą apgyvendinimą Vokietijoje; - Nemokamą kelionę į/iš Vokietijos; - Patogias ir pilnavertes gyvenimo sąlygas (internetas, dušas, virtuvė su pilna komplektacija bei indais, patalynė, gyvenamos patalpos prižiūrimos ir tvarkomos kas savaitę,); - visas soci... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Kaunas, Kėdainiai, Kaišiadorys

- NEMOKAMĄ apgyvendinimą Vokietijoje; - NEMOKAMĄ kelionę į/iš Vokietijos; - Vokietijoje iš darbo ir į darbą taip pat nuvežame NEMOKAMAI; - patogias ir pilnavertes gyvenimo sąlygas (NEMOKAMAS internetas, dušas, virtuvė su pilna komplektacija bei indais, patalynė, gyvenamos patalpos prižiūrimos ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Ukmergė, Širvintos, Molėtai

noro dirbti prie gamybinių įrenginių; kompiuterinio raštingumo pagrindų; greitos reakcijos ir gero fizinio pasirengimo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Vilnius, Elektrėnai, Šalčininkai

NEMOKAMĄ apgyvendinimą Vokietijoje; NEMOKAMĄ kelionę į/iš Vokietijos; Vokietijoje iš darbo ir į darbą taip pat nuvežame NEMOKAMAI; patogias ir pilnavertes gyvenimo sąlygas (NEMOKAMAS internetas, dušas, virtuvė su pilna komplektacija bei indais, patalynė, gyvenamos patalpos prižiūrimos ir tvark... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Vilnius

- BŪTINŲ elektronikos žinių; - elektriko ar elektrotechniko išsilavinimo (tinka ir profesinis); - vairuotojo pažymėjimo (automobilį suteikiame); - kruopštumas ir atidumas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3