Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Bitė Lietuva“ - Vilnius

BITĖ nuolat patenka tarp geidžiamiausių darbdavių. Kiekvienas dirbantis BITĖJE žino, kad rūpestis darbuotojais ir klientais mums yra ne vien šūkis. Mes tuo gyvename, todėl TAVĘS laukia: • Įdomus, dinamiškas ir iššūkių kupinas darbas kartu su profesionalų komanda • Modernus ofisas: laisvalaiki... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra -Greitas profesinis ir asmeninis tobulėjimas -Gausybė komandos formavimo ir įmonės renginių -Papildomi sveikatos, nelaimingų atsitikimų ir kelionių draudimai, III pensijų pakopos kaupimas -Priemonės, reikalingos darbui – telefonas ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Klaipėda

-Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra -Priedai už pasiektus rezultatus -Gausybė komandos formavimo ir įmonės renginių -Sveikatos, nelaimingų atsitikimų ir kelionių draudimai -Priemonės, reikalingos darbui – telefonas ir puikus pokalbių bei duomenų planas -Lankstus dar... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Vilnius

- Žinios tarsi iš gausybės rago apie darbo santykius ir naujausius įstatymų pasikeitimus - Komanda, kuri pasiruošusi ne tik padėti susikurti LinkedIn profilį, bet ir perduoti atrankų "medžioklės" žinias - Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra - Gausybė komandos formavimo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Šiauliai

•Slenkantis darbo grafikas (0,5 etatu) •Patirtis, mokymai, naujoko diena bei neįkainojamos žinios apie įvairius įrenginius bei naujausias technologijas •Realios karjeros galimybės -Papildomas sveikatos draudimas, neribotas pokalbių planas, nuolaidos įrenginiams ir paslaugoms Tau ir Tavo artimi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Mokymai tik įsidarbinus -Vadovas, kuris padės pasirinkti karjeros kelią BITĖJE -Papildomi sveikatos, kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimai, III pensijų pakopos kaupimas -Galėsi saves neriboti nei pokalbiams, nei internetui, nes gausi asmeninį telefoną ir neribotą planą -Atlyginimas „be... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Bitė Lietuva“ - Kaunas

-Visada laiku mokamas fiksuotas atlyginimas ir atlyginimo priedai už pasiektus rezultatus; -Papildomas sveikatos, kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimas; -Asmeninis telefonas su neribotais skambučiais, sms ir internetu; -Papildomi asmeninio tobulėjimo mokymai; -Karjeros perspektyvos -Ge... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1