Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „HEADEX“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

- darbo užmokestį nuo 500 Eur atskaičius mokesčius; - motyvuojančius priedus prie darbo užmokesčio; - įdomų ir atsakingą darbą; - karjeros galimybes; - dalinai kompensuojamą maitinimą; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- pamaininį darbo grafiką (06:30-15:00; 15:00-23:30); - geras darbo sąlygas; - motyvuojantį darbo užmokestį; - terminuotą darbo sutartį, darbas iki gruodžio mėnesio. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 765 iki 1112 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 930 EUR; - draugišką, jaunatvišką ir stabilią komandą; - motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - patirtį tarptautinėje įmonėje; - karjeros galimybes; - kokybiškas darbo sąlygas; - visas socialines garantijas. „... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda, Gargždai

-Apmokymus darbo vietoje; -visas darbui reikalingas priemones; -nemokamą arba dalinai kompensuojamą transportą į ir iš darbo; -palankų darbo grafiką; -motyvuojantį darbo užmokestį; -stabilų darbą; -modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; -karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- neterminuotą sutartį; - palankų darbo grafiką, galimybė pasirinkti darbo dienas; - visas reikalingas darbo priemones; - nemokamą transportą į/iš darbo; - pigius ir skanius pietus; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - apmokymus darbo vietoje. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirti... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - dalinai kompensuojamą transportą į ir iš darbo; - palankų darbo grafiką; - motyvuojantį darbo užmokestį; - stabilų darbą; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Vilnius

- atlyginimą 4,9 eur/val. neatskaičius mokesčių; - draugišką kolektyvą; - geras darbo sąlygas; - galimybę įgyti praktikos ir žinių dokumentų valdymo srityje; - darbą perspektyvioje įmonėje. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslū... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais; - šviežius vaisius ir kavą, kurie suteiks tau energijos visai dienai; - draugišką darbo atmos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Kaunas

- laiku mokamą, konkurencingą darbo užmokestį; - draugišką kolektyvą; - lankstų darbo grafiką; - įdomią darbo patirtį tarptautinėje įmonėje. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs da... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Kaunas

- konkurencingą darbo užmokestį; - geras darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje; - ilgalaikį, pastovų darbą; - draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tva... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10