Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „Headex“ - Vilnius

- geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones; - žinias ir patirtį tarptautinėje įmonėje; - laiku mokamą atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Kaunas

- visas socialines garantijas; - apmokymus darbo vietoje; - ilgalaikes perspektyvas; - karjeros galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- kelionės kompensaciją Lietuva-Olandija; - nemokamą įdarbinimą; - motyvuojantį atlyginimą; - nemokamą gyvenamąją vietą; - visas socialines garantijas. Nori vykti su draugu ar turi šiam darbui tinkamą draugą? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! http://projektai.headex.eu/rekomendacijos/ ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- kokybiškas darbo sąlygas; - nemokamą apgyvendinimą; - ilgalaikį darbą; - lankstų atostogų grafiką; - greitą išvykimą. Turi draugą, kuris ieško darbo? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! http://projektai.headex.eu/rekomendacijos/ Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad J... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- motyvuojantį atlyginimą; - nuolatinį darbą; - nemokamą ir kokybišką apgyvendinimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atranko... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda

- nemokamą nuvežimą į/iš darbo (Klaipėda, Gargždai, Kretinga); - apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - pigų maitinimą; - palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi); - motyvuojantį darbo užmokestį; - patirtį technikos srityje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Vilnius

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - šviežius vaisius ir kavą, kurie suteiks energijos visai dienai; - galimybes kilti karjeros „liftu“; - vertingą patirtį dirbant su dideliu, draugišku i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Klaipėda, Kretinga, Gargždai

- nemokamą nuvežimą į/iš darbo (Klaipėda, Gargždai, Kretinga); - apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - pigų maitinimą; - palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi) - motyvuojantį darbo užmokestį. - patirtį technikos srityje. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- atlyginimą atskaičius mokesčius nuo 1500 EUR per mėn.; - nemokamą apgyvendinimą; - visas socialines garantijas; - ilgalaikį kontraktą; - lankstų darbo ir atostogų grafiką. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Utena

- Išsamius apmokymus; - Darbą pamainomis, slenkančiu grafiku; - Nemokamas maitinimas vieną kartą per pamainą; - Darbo drabužius ir visas apsaugines priemones; - Ilgalaikį ir perspektyvų darbą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 Toliau »