Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB „HEADEX“ - Vilnius

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais; - visas galimybes mokytis ir augti kaip specialistui; - laisvai generuoti ir įgyvendinti idėj... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 500 iki 1513 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 868 EUR; - ilgalaikį darbą; - nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimo sąlygas; - darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - motyvuojantį darbo užmokestį, didėjantį priklausomai nuo darbo rezultatų; - g... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 700 iki 800 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 1100 EUR; - ilgalaikį darbą; - galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse; - kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - visas socialines garantijas; - vykstančiam su automobiliu - 150 Eur. premiją. Pasp... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 613 iki 1513 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 868 EUR; - ilgalaikį darbą; - darbą dieninėje pamainoje, laisvus savaitgalius; - nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimo sąlygas; - motyvuojantį darbo užmokestį, didėjantį priklausomai nuo darbo rezultatų; - galimybę iš... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Klaipėda, Gargždai

- darbo užmokestį 1050 EUR neatskaičius mokesčių; - darbą tarptautinėje ir modernioje gamybos įmonėje; - mokymus ir galimybę kelti kvalifikaciją; - dalinai kompensuojamą transportą (Klaipėda, Gargždai); - kompensuojamas medicininės pažymos išlaidas; - pamaininį darbo grafiką (06:30-18:30 val... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 700 iki 800 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 1100 EUR; - ilgalaikį darbą; - apmokymus darbo vietoje; - kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - visas socialines garantijas; - vykstančiam su automobiliu - 100 eurų premiją. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvir... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „HEADEX“ - Utena

- papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose; - visas galimybes mokytis ir augti kaip specialistui; - laisvai generuoti ir įgyvendinti idėjas; - draugišką darbo atmosferą bei profesionalius ir aktyv... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Panevėžys

- darbo užmokestį nuo 544 EUR atskaičius mokesčius; - galimi priedai; - palankų darbo grafiką; - karjeros ir tobulėjimo galimybes; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Vilnius

- draugišką kolektyvą; - geras darbo sąlygas; - galimybę įgyti praktikos ir žinių dokumentų valdymo srityje; - darbą perspektyvioje įmonėje. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs da... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Headex“ - Vilnius

- darbo užmokestį 910 EUR neatskaičius mokesčių; - draugišką kolektyvą; - geras darbo sąlygas; - darbą lyderiaujančioje įmonėje; - lankstų darbo grafiką. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6