Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "HEADEX" - Klaipėda

- galimybę būti LEAN kultūros dalimi; - atsakingą darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje; - pasisemti profesinių žinių bei realizuoti save; - bendrauti su draugišku kolektyvu, mokytis ir tobulėti kartu. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Gargždai

- Apmokymus darbe; - geras ir modernias darbo sąlygas; - visas reikalingas darbo priemones; - visiškai stabilų darbą; - palankų darbo grafiką (slenkantį su naktinėmis pamainomis). detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Gargždai, Plungė

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - transportą į ir iš darbo; - palankų darbo grafiką; - motyvuojanti darbo užmokestį; - stabilų darbą; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - karjeros galimybes. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pate... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Šilalė

- nemokamas nuvežimas į/iš darbo (Klaipėda, Gargždai, Dauparai, Priekulė, Dituva, Plungė, Vėžaičiai); - visas darbui reikalingas priemones; - apmokymus darbo vietoje; - palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi); - motyvuojanti darbo užmokestį. - patirtį technikos srityje. „Paspausdami „... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- Aukštą atlygį; - Patrauklų darbo - poilsio grafiką; - Nuolatinį ir ilgalaikį darbą; - Nemokamą gyvenamąjį plotą, buitinę techniką, internetą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

- geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones; - laiku mokamą atlyginimą; - socialines garantijas; - darbą perspektyvioje įmonėje. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darb... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

-Galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; -Motyvuojantį atlyginimą; -Darbą pačiame Vilniaus centre; -Draugišką ir energingą kolektyvą. Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „He... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- draugišką kolektyvą; - draugišką ir besišypsantį vadovą; - kokybiškas darbo sąlygas; - būstą arti darbo vietos; - motyvuojantį atlyginimą, kuris priklauso nuo jūsų darbo rezultatų; - atlyginimas nuo 1500 EUR į rankas. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Užsienis

• stabilų ir laiku mokamą atlyginimą nuo 1800e (atskaičius mokesčius); • kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; • už būstą mokėti nereikia; • suteikiame visas socialines garantijas. • kasmetinės atostogos; • galimybę tobulėti tarptautinėję įmonėje; • draugišką kolektyvą. „Paspausda... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Gargždai, Klaipėda, Plungė

- Darbo grafiką (4 dirbamos dienos, 4 laisvos dienos); - visas reikalingas darbo priemones; - transportą į/iš darbo; - modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką; - karjeros perspektyvas; - maitinimą už savikainą; - apmokymus darbo vietoje. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jū... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10