Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "HEADEX" - Kaunas

- visas socialines garantijas; - konkurencingą darbo užmokestį; - geras darbo sąlygas. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Klaipėda, Plungė, Kretinga

- nemokamą nuvežimas į/iš darbo; - apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - palankų darbo grafiką (savaitgaliai laisvi); - motyvuojanti darbo užmokestį. „Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- Konkurencingą darbo užmokestį; - Visas socialines garantijas; - Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duo... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Kėdainiai

- Valandinį įkainį priklausantį nuo atliekamo darbo sudėtingumo; - galimybę užsidirbti priedus (kiekybė/kokybė). Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

- Visas darbui reikalingas priemones; - visas socialines garantijas; - slenkantis darbo grafikas 4 -ias dirba, 2- laisvos. Darbo laikas nuo 05:00-10:30; 16:00-20:30 val. Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yr... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

- Visas darbui reikalingas priemones; - visas socialines garantijas; - Slenkantis darbo grafikas 4 -ias dirba, 2- laisvos. Darbo laikas nuo 05:00-10:30; 16:00-20:30 val. Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

- Visos socialinės garantijos; - patogus darbo grafikas. Išsamesnė informacija telefonu: +370 5 273 49 11 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tva... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

- Visas darbui reikalingas priemones; - patogų darbo grafiką. Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- galimybę tobulėti ir įgyti naują specialybę; - draugišką kolektyvą ir vadovą; - visas socialines garantijas; - nemokamą būstą; - kelionės į Olandiją kompensaciją; - motyvuojantį atlyginimą nuo 1400 į rankas. O gal savo draugų tarpe turi žmogų kurį šis pasiūlymas sudomintų? Rek... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- motyvuojantį atlyginimą; - visas socialines garantijas; - nemokamą būstą; - draugišką kolektyvą ir vadovą; - apmokame keliones išlaidas. O gal savo draugų tarpe turi žmogų kurį šis pasiūlymas sudomintų? Rekomenduok jį mums ir atsiimk premiją: projektai.headex.eu/rekomendacijos/... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 Toliau »