Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


UAB "HEADEX" - Kaunas

- konkurencingą darbo užmokestį; - visas socialines garantijas; - apmokymus darbo vietoje; - karjeros galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų patei... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

- puikias darbo sąlygas; - darbui reikalingas priemones; - laiku mokamą atlyginimą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų k... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Užsienis

- darbo užmokestį nuo 1400 Eur atskaičius mokeščius; - nemokamą apgyvendinimą kokybiškuose būstuose; - kelionės į Olandiją kompensaciją; - įgyti naują specialybę ir kilti pareigose; - draugišką kolektyvą ir vadovą; - visas socialines garantijas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate,... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Mažeikiai

-visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; -lankstų darbo grafiką; -įdomią patirtį vienoje moderniausių gamybos įmonių.; -draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Mažeikiai

-lankstų darbo grafiką; -laiku mokamą alyginimą; -visas socialines garantijas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategori... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Gargždai, Klaipėda

- apmokymus darbo vietoje; - visas darbui reikalingas priemones; - transportą į ir iš darbo (Gargždai, Klaipėda); - palankų darbo grafiką; - stabilų darbą; - laiku mokamą atlyginimą; - karjeros galimybes. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

- Atsakingą darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje; - Galimybę būti LEAN kultūros dalimi; - Mokytis ir tobulėti kartu su draugišku kolektyvu. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“, VŠĮ „Liet... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Vilnius

- Papildysi savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu; - Dalyvausi vidiniuose renginiuose ir gražiose akcijose; - Ragausi šviežius vaisius ir kavą, kurie suteiks tau energijos visai dienai; - Turėsi visas galimybes kilti karjeros „liftu“; -Išmoksi, ko nemokėjai, sužinosi, ko nežinojai, pad... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Kaunas

- visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą; - lankstų darbo grafiką; - įdomią patirtį tarptautinėje įmonėje; - draugišką kolektyvą. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencial... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Vilnius

- sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką; - karjeros ir tobulėjimo galimybes. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir sp... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4 5 6 7 8