Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Druskininkuose

UAB "MAXIMA LT" - Druskininkai

- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes - papildomus priedus už pasiektus rezultatus - privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Druskininkai

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Daiva Telefonas: ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Drogas" - Druskininkai

- Įdomų darbą energingame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę pirmai (-am) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas; - Įdomius ir turiningus mokymus; - Galimybę lanksčiai derinti darbo grafiką; - Realias karjeros perspektyvas. Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis UAB „Drogas" s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ex prompto" - Druskininkai

Siūlome visas socialines garantijas, lankstų grafiką, kurį galima derintis pagal poreikius, laiku mokamą atlyginimą ir draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Kauno grūdų įmonių grupė - Druskininkai

Konkurencingą atlygį ir visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Tete-a-tete" kazino - Druskininkai

Sveikatos ir gyvybės draudimas. Už gerus darbo rezultatus mokamos premijos. Bendrovė užskaito darbo stažą sukauptą kitose lošimų organizavimo bendrovėse. Tai leidžia greičiau gauti didesnį darbo užmokestį detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Eglės sanatorija - Druskininkai

„Eglės“ sanatorija – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės“ sanatorijoje derinami su šiuolaikin... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lamate" - Druskininkai

Puikias darbo sąlygas naujoje gamykloje; Visas priemones reikalingas sklandžiam darbui; Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą; Visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas" - Alytus, Druskininkai, Lazdijai

• išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2