Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

UAB "Amber Food" - Panevėžys

-siūlome visas socialines garantijas ir sąžiningai paskaičiuotą darbo užmokestį; -skanius pietus ir kavą tik su personalui skirta nuolaida. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "PKC Group Lithuania" - Panevėžys

Language skills: Fluent written and spoken English & Lithuanian; Russian language skills are considered as advantage Position reporting line: Reports directly to Vice President, IT Solutions, Europe, South America and APAC; in administrative matters s/he will also report to General Manager of ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Lošimų strateginė grupė" - Panevėžys

- Darbą sparčiai augančioje bendrovėje, kuri bet kokioje situacijoje išlieka lojali ne tik savo klientams, bet ir kiekvienam darbuotojui; - Visuomet laiku mokamą atlyginimą bei galimybę gauti priedus už kokybiškai atliktus darbus; - Draugišką ir visuomet pasiruošusį padėti kolektyvą; - Visas s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

A. Klovo įmonė - Panevėžys

Įdomų ir šiuolaikišką, bei sparčiai augančio produkto vystymą. Mokymai ir tobulinimosi kursai vejos robotų pasaulyje ir ne tik. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Palink" - Panevėžys

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Ortonus" - Panevėžys

Praėję brokerių atranką kandidatai dalyvauja RE/MAX mokymuose, kur išmoksta praktiškų ir efektyvių darbo metodų. Galimybė pasinaudoti efektyviomis priemonėmis, kurios padės lengviau ir greičiau suburti savo klientų ratą Nuolat atnaujinama ir tobulinama specialiai RE/MAX sukurta programinė įrang... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Personalo valdymo sistemos" - Panevėžys

Darbo rezultatus atitinkantis, laiku mokamas konkurencingas darbo užmokestis ir motyvaciniai priedai; Įdomus darbas patikimoje ir stabiliai augančioje įmonėje; Draugiška ir bendraujanti komanda; Visos darbui reikalingos priemonės, komandiruotės ir geros darbo sąlygos. Mes užtikriname Jūsų d... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "DEPO DIY LT" - Panevėžys

• Stabilų ir konkurencingą atlyginimą • Tobulėjimo galimybes • Atlyginimo didinimą, kylant kvalifikacijai ir didėjant darbo stažui • Dinamišką ir įdomų darbą • Socialines garantijas ESI BE REIKIAMOS PATIRTIES? APMOKYSIME! Junkis! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "LITENA" - Panevėžys

Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 Toliau »