Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

AB "Amilina" - Panevėžys

• Visas socialines garantijas; • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Panevėžys

- priedus už gerus darbo rezultatus; - socialines garantijas; - slenkantį darbo grafiką; - laiku mokamą atlyginimą; - visas darbui reikalingas priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "HEADEX" - Panevėžys

- galimybę būti LEAN kultūros dalimi; - atsakingą darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje; - pasisemti profesinių žinių bei realizuoti save; - bendrauti su pačiu draugiškiausiu kolektyvu, mokytis ir tobulėti kartu. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Vejestra" - Panevėžys, Pakruojis

- Darbo priemones vykdyti įsipareigojimus; - Visas socialines garantijas, kokurencingą ir motivuojantį atlyginimą; - Laiku mokamą darbo užmokestį; - Darbą profesionalioje komandoje. - Užtikriname informacijos konfidencialumą; - Dėkojame už atsiųstus CV. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "LitPark" - Panevėžys

• Galimybę tobulėti ir siekti karjeros tarptautinėje įmonėje • Lankstų darbo grafiką, bei galimybę derinti su studijomis • Motyvuojantį ir laikų mokamą atlyginimą • Galimybę užsidirbti • Kompensacija už kurą • Visas socialines garantijas Papildoma informacija Informuosime tik atrinktus... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "NORKADA" - Panevėžys

-Stabilų darbo užmokestį; -Priedą priklausantį nuo darbo rezultatų; -Visas socialines garantijas; -Galimybes tobulėti bei kilti karjeros laiptais; -Lankstų darbo grafiką. Prisijungę prie mūsų gausios komandos, Jūs atversite savo karjeros vartus į dinamišką mados ir stiliaus pasaulį. Jūs bū... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje - Panevėžys

Įdomų darbą vienoje didžiausioje tarptautinio kapitalo draudimo bendrovėje; Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Geras darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį; Prisijungti prie draugiško kolektyvo. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 13 Toliau »