Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

UAB „MAXIMA LT“ - Panevėžys

-apmokymus neturintiems darbo patirties; -stabilią darbo vietą arčiau namų; -nemokamus pietus; -privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA; -tobulėjimo ir karjeros galimybes; -lankstų darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Gelsva“ - Panevėžys

- Visas socialines garantijas; - Šaunų kolektyvą; - Galimybes tobulėti, gilinti savo žinias; - Įvairias motyvavimo/skatinimo priemones. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Omniva LT“ - Panevėžys

Mes augam! Omniva LT nuolat pildo savo paslaugų krepšelį, o pernai išplėtė savo tinklą dvigubai! Esame vienas saugiausių siuntų pristatymo kanalų Lietuvoje paskelbus karantiną! O tam, kad galėtume užtikrinti savo pažadus klientams šiuo pasikeitusių aplinkybių laikotarpiu, stipriname savo pajėgas ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

STATKORPAS AB - Panevėžys

Konkurencingą atlyginimą; Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „GRIFS AG“ - Panevėžys

Visuomet laiku mokamą atlyginimą Visas socialines garantijas (apmokami viršvalandžiai, naktinio darbo ir šventinių dienų valandos) Galimybę įsidarbinti studentams Lankstų darbo grafiką, darbą pamainomis; darbą ne pilnu etatu Stabilią darbo vietą arčiau namų Karjeros galimybes (tapti vyr. aps... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys

Įdomų darbą augančioje tarptautinėje įmonėje; draugišką ir jauną kolektyvą; kompetenciją atitinkantį ir visada laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas. Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais.... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Gi Group Lietuva - Panevėžys

- Pastovų ir ilgalaikį darbą; - Nemokamą kavą ir arbatą įmonės viduje; - Lengvai pasiekiamą darbo vietą; - Slenkantį, pamaininį grafiką (gali būti naktinių pamainų); - Greitą įdarbinimą. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 Toliau »