Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

UAB "Headex" - Panevėžys

-Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; -visas darbui reikalingas priemones; -įdomų ir atsakingą darbą; -kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Išsamesnė informacija telefonu: +37052030070 Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi i... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

-Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; -visas darbui reikalingas priemones; -įdomų ir atsakingą darbą; -kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sut... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Headex" - Panevėžys

-Visas darbui reikalingas priemones; -įdomų ir atsakingą darbą; -kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateikt... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Disacos paslaugos" - Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis

Siūlome darba moderniame logistikos sandelyje Vokietijoje, nuvežame iki gyvenamosios vietos Vokietijoje apgyvendiname bei vežiojame į darbą nemokamai,darbas 40h/sav + viršvalandžiai, atlyginimas nuo 1300eu (atskaičius mokesčius) ir daugiau, priklauso kiek valandų dirbsite. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Step master" - Panevėžys

Atsakingą ir įdomų darbą jaunoje dinamiškoje komandoje; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Advantus" - Panevėžys

*Laiku mokamą atlyginimą; *Visas darbui reikalingas priemones; *Socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys

Įmonė siūlo įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socia... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Arginta Engineering" - Panevėžys

Įmonės sparčiai plečiasi ir ieško dviejų vidinės logistikos specialistų. Būsimiems mūsų kolegoms siūlome galimybę dirbti įdomų darbą atsinaujinančioje, tobulėjančioje įmonėje, mokymus, laiku mokamą darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų, visas socialines garantijas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Stesa Clasic" - Panevėžys

Pastovų darbą pilnu etatu „Pierre Cardin Outlet" parduotuvėje Stabilų , laiku mokamą atlyginimą bei patrauklius priedus detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "BAUER INT" - Panevėžys

Įdomų ir dinamišką darbą; Visas socialines garantijas; Lankstų darbo grafiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 Toliau »