Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

OPERATORIUS (-Ė) - šiandien

UAB „Finesta Lithuania“ - Panevėžys

• Geras darbo sąlygas ir laiku mokamą atlyginimą; • Visas darbui reikalingas priemones ir apmokymus darbo vietoje; • Draugišką ir palaikantį kolektyvą; • Darbą pamainomis (I sav. 06.00 - 14.30 val., II sav. 14.30 - 23.00 val.). Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti a... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Advantus“ - Panevėžys

Mes Jums siūlome: * Labai jauną, draugišką, dar besikuriantį kolektyvą; * Oficialų, stabilų ir laiku, kiekvieno mėnesio 1 dieną, mokamą darbo užmokestį; * Naujai įrengtas, modernias, gerai apgalvotas ir patogias darbo vietas su aukštos kokybės įrankiais; * Įdomų, nemonotonišką darbą su apyn... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Panevėžys

Suprasdami, kad nuo to, kokie darbuotojai dirba mūsų parduotuvėse, didžiąja dalimi priklauso mūsų įmonės sėkmė, ugdome savo darbuotojus, investuojame į jų mokymus, suteikiame karjeros galimybes bei stengiamės, kad kiekvienas gerai dirbantis darbuotojas būtų tinkamai įvertintas. Taip pat, būdami s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Biuro“ - Panevėžys

Supakuosi pagamintą produkciją (automobilines pynes). Registruokis arba skambink tel. +370 667 44046! detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Panevėžys

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Renata Telefona... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Virėjas (-a) - šiandien

UAB „GANDRALIZDIS“ - Panevėžys

Mes jums siūlome: Sezono metu atlyginimas siekia iki 1000,- į rankas Visas socialines garantijas Darbą draugiškame, stabiliame kolektyve Nemokamą maitinimą darbo metu detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Siuvėja (-as) - šiandien

UAB „Probaldai“ - Panevėžys

Darbą viena pamaina Darbą nedideliame kolektyve Laiku mokamą atlyginimą detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba „Argus“ - Panevėžys

- atsakomybės jausmo ir noro dirbti; - gerų bendravimo įgūdžių; - nepriekaištingos reputacijos; - ne žemesnio kaip pagrindinis išsilavinimas. Visa informacija tel. nr. 8 620 86128 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Elitėja“ - Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys

Visas darbui reikalingas priemones; Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką ir kreiptis tik atitinkant skelbi... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 Toliau »