Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

UAB „Kavalierius“ - Panevėžys

* Darbą pilnu etatu; * Oficialų, visada laiku mokamą atlyginimą; * Galimybę mokytis ir tobulėti kavos ruošimo srityje; * Lankstų darbo grafiką; * Pagarba grįstus santykius kolektyve. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Įmonės pavadinimas paslėptas - Panevėžys

- Nuolatinius mokymus, galimybę tobulėti ir siekti karjeros; - lankstų darbo grafiką, galimybę derinti su studijomis; - įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje; - laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; - visas socialines garantijas; - įmonės bei įmonės partnerių taikomas nuolaidas. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „INFES“ - Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis

*Geras darbo sąlygas, konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus prie darbo užmokesčio, pagarbą kiekvienam darbuotojui. *Kvalifikacijos tobulinimo kursus. *Visas socialines garantijas. *Darbo telefoną, kompiuterį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Roquette Amilina, AB - Panevėžys

Šeimos valdoma grupė, aptarnaujanti klientus visame pasaulyje, „Roquette“ yra specialių maisto ingredientų ir farmacinių užpildų lyderė. Grupės sukurti produktai ir sprendimai teikia naudingas technologines, mitybos ir sveikatos naudą, tiksliai pritaikytą farmacijos, mitybos, maisto ir pasirinktų... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „EASTCON AG LT“ - Panevėžys

Pardavimo renginių vedimo mokymus. Suplanuotus reklaminius renginius. Motyvacinę sistemą didinant savo atlyginimą. Galimybę planuoti savo laiką. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

AQ Wiring Systems UAB - Panevėžys

Įmonė siūlo įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, šiuolaikiškai įrengtas patalpas, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą. Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socia... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Lošimų strateginė grupė“ - Panevėžys

- Darbą sparčiai augančioje bendrovėje, kuri bet kokioje situacijoje išlieka lojali ne tik savo klientams, bet ir kiekvienam darbuotojui; - Visuomet laiku mokamą atlyginimą bei galimybę gauti priedus už kokybiškai atliktus darbus; - Draugišką ir visuomet pasiruošusį padėti kolektyvą; - Visas s... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Jugis“ - Panevėžys

socialines garantijas ir normalias darbo valandas detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Panevėžys

•Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje •Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose •Nemokamą maitinimą •Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą •Neturinčius darbo patirties apmokome Kontaktinis asmuo: Sigita Telefona... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Palink“ - Panevėžys

• Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje • Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose • Nemokamą maitinimą • Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą Kontaktinis asmuo: Simona Telefonas: 869117264 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

« Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 Toliau »