Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Panevėžyje

UAB "ASIRINTA" - Panevėžys

Draudimas Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. Komandiruotės numatomos retai. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "Step master" - Panevėžys

- Savarankišką ir atsakingą darbą - Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes - Draugišką kolektyvą - Fiksuotą laiku mokamą atlyginimą ir priedus - Visas darbui reikalingas priemones detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "VIVACITAS" - Panevėžys

Draudimas Savaitinis Pilnas darbo laikas Per savaitę: 40 val. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "AMSTON" - Panevėžys

• Sąžiningai mokėti už jūsų kuriamą pridėtinę vertę • Užtikrinti geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas • Suteikti galimybę mokytis, tobulėti, kaupti žinias ir taikyti jas praktikoje, didinti savo vertę detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

ŽŪKB "Krekenavos mėsa" - Panevėžys

- visada laiku mokamą nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą atlyginimą; - visas socialines garantijas; - profesinio tobulėjimo galimybes; - apmokymą darbo vietoje; - kuro kpmpensavimo galimybę Jeigu manote, kad šitas darbas Jums - atvykite į įmonę pasikalbėti!. Atrankos įmonėje vyks... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "FRESH MARKET" - Panevėžys

- stabilią darbo vietą arčiau namų; - profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes augančioje kompanijoje; - visuomet laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; - visas socialines garantijas. Darbo vieta: Dariaus ir Girėno g. 35, Panevėžys. Informuosime tik į kitą etapą atrinktus kandidatus. K... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "LIŪDYNĖ" - Panevėžys

* Vadovaujančią poziciją stabilioje gamybinėje įmonėje; * Galimybę inicijuoti ir kurti naujus procesus; * Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes; * Konkurencingą darbo užmokestį. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "SPALVŲ SALA" - Panevėžys

Telefonas Nešiojamas kompiuteris Automobilis detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB "CAPITAL Lietuva" - Panevėžys

Atsakingą darbą nuolat augančioje kompanijoje; Puikias uždarbio ir karjeros galimybes; Gerą mikroaplinką bei pripažinimą; Mokymus ir priemones, skatinančias asmeninį ir profesinį tobulėjimą bei leidžiančias efektyviai siekti aukščiausių rezultatų; Galimybė sukurti verslą, kuris neštų pelną; ... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Puslapis: « Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 Toliau »