Ieškokite darbo pasiūlymų pagal miestą, raktažodį ar pareigas


Darbas Kretingoje

AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Motyvuojantį atlyginimą, bei >25 papildomų naudų paketą Kolegų patirtį ir patarimus, priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas tarptautiniu mastu; Didesnį nei rinkos darbo užmokestį, tiesiogiai priklau... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Listingas“ - Kretinga

Socialinės garantijos, patogiai įrengta darbo vieta, karjeros galimybės. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Hovden“ - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

Visas socialines garantijas; Augti ir tobulėti tarptautinėje įmonėje; Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; Draugišką kolektyvą; Karjeros galimybes; detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB saugos tarnyba „Argus“ - Kretinga

- atsakomybės jausmo ir noro dirbti; - gerų bendravimo įgūdžių; - nepriekaištingos reputacijos; - ne žemesnio kaip pagrindinis išsilavinimas. Visa informacija tel. nr. 8 620 64030 detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Plungė, Kretinga

- Profesionalų požiūrį į darbą ir darbo santykius; - Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Lankstų darbo grafiką, galimybę grįžti į Lietuvą kas 3-5 darbo savaites; - Nemokamą gyvenamąjį plotą Suomijoje, apmokamas keliones; - Visas būtinas darbo priemones ir aut... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

- Atskleisti savo potencialą siuvimo srityje bei progą prisidėti prie naujų produktų kūrimo; - Galimybę kartu formuoti komandą ir būti jos lyderiu; - Atvirą, betarpišką komunikaciją, greitai priimamus sprendimus; - Džiaugtis darbu profesionaliame, labai draugiškame, palaikančiame ir bendro tik... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

Atranka360 - Klaipėda, Gargždai, Kretinga

- Džiaugtis darbu profesionaliame, labai draugiškame, palaikančiame ir bendro tikslo siekiančiame kolektyve; - Ilgalaikę perspektyvą; - Jūsų kompetenciją įvertinti atitinkamu atlygiu ir puikiomis darbo sąlygomis. “Suvokiate siuvimo niuansus? Esate sąžiningas darbuotojas, mėgstate sistemą ir... detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

UAB „Grūstė“ - Klaipėda, Plungė, Kretinga

Visas socialianes garantijas; Konkurencingą darbo užmokestį. Nuo 700Eur (į rankas) plius priedai už gerus darbo rezultatus. detaliau »

darbo skelbimaiDetaliau 

1 2 3 4